11

Jako zmiennik Vidala czemu nie, pytanie tylko czy to Vidal ma być pierwszoplanowym prawym obrońcą w nadchodzącym sezonie.

3

Nawet z moim ulubionym hasłem: no to rasizm.

1

W zeszłym owszem, pamiętam, ale w tym roku jeszcze się nie spotkałem z pogłoskami o jego rzekomym przyjściu do nas.

0

Skąd tego Gaspara wziąłeś? Chyba jeszcze nie słyszałem plotek o nim.

2

Dobra, w takim razie zamawiam L, dzięki wszystkim za pomoc!

0

No to może L mi wystarczy.

2

No właśnie chciałem podążać tym tropem, ale z tego co widzę to XL-ki wyszły niestety.

0

Zamawiał już ktoś nową koszulkę? Jak wygląda rozmiarówka, bo zastanawiam się między L a XL?

0

Już mam, dzięki :)

0

Ale one są dostępne osobno do naszycia, czy jak?

2

To Luke Shaw już jest poskładany do kupy?

1

Podobnie jak większość Brazylijczyków, tak jak np. Neymar.

1

Super wiadomość! Chociaż to zapewne plotka to chętnie zobaczyłbym jego albo Pjanicia u nas :)

6

"Najbliżej pokonania Alfredo Talavera był Edison Cavani, ale urugwajski bramkarz przy strzale gwiazdy PSG popisał się skuteczną interwencją" - trochę tutaj namieszałeś, bo gwiazda PSG (Cavani) raczej nie mógł strzelać na bramkę urugwajskiego bramkarza ;)

0

To jest ta wersja z chowanymi reflektorami, czy następna?

2

Ktoś tu przed chwilą pisał, że szuka auta do 4500 ;) Więc może z nim się spróbuj dogadać :)

3

Ciekawe kto z MSN się zgodzi na siedzenie na ławce kosztem Hazarda? Pomijam już fakt, że transfer jest zupełnie nierealny jeśli chodzi o kwotę.

1

Tak, bo zgodzi się na siedzenie na ławce i jest dwa razy tańszy niż rok młodszy Gameiro.

1

Nolito i tak byłby najtańszy z wyżej wymienionych.

2

Na pewno dużo mniej. Co za auto chcesz oddać?

0

Najlepszą opcją byłby tutaj Nolito. Gameiro jest za drogi, a Lacazette raczej nie zaakceptowałby przesiadywania na ławce.

0

* nie są aż

0

Chińczycy nie aż są tacy głupi.

7

Spory kontrast w porównaniu do "w Barcelonie było mi za wygodnie".

44

A kto kupi gracza, który praktycznie nic nie gra od 3 sezonów a do tego pobiera wysokie wynagrodzenie?...

2

Dokładnie, w całym turnieju straciła tylko jednego seta, imponujący wynik.

33

Świetny mecz Muguruzy, urodziwa Hiszpanka grała naprawdę dobry tenis i bardzo się cieszę, że dała pstryczek w nos Serenie.

1

http://mycv.pl/ - najlepsza strona, łatwa i przejrzysta.

1

Wszyscy wrócą i wszyscy będą w sztabie szkoleniowym.

6

Nazywanie kogoś debilem bo dostał kontuzji jest... debilne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?