JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Jako zmiennik Vidala czemu nie, pytanie tylko czy to Vidal ma być pierwszoplanowym prawym obrońcą w nadchodzącym sezonie.
3
Nawet z moim ulubionym hasłem: no to rasizm.
1
W zeszłym owszem, pamiętam, ale w tym roku jeszcze się nie spotkałem z pogłoskami o jego rzekomym przyjściu do nas.
0
Skąd tego Gaspara wziąłeś? Chyba jeszcze nie słyszałem plotek o nim.
2
Dobra, w takim razie zamawiam L, dzięki wszystkim za pomoc!
0
No to może L mi wystarczy.
2
No właśnie chciałem podążać tym tropem, ale z tego co widzę to XL-ki wyszły niestety.
0
Zamawiał już ktoś nową koszulkę? Jak wygląda rozmiarówka, bo zastanawiam się między L a XL?
0
Już mam, dzięki :)
0
Ale one są dostępne osobno do naszycia, czy jak?
2
To Luke Shaw już jest poskładany do kupy?
1
Podobnie jak większość Brazylijczyków, tak jak np. Neymar.
1
Super wiadomość! Chociaż to zapewne plotka to chętnie zobaczyłbym jego albo Pjanicia u nas :)
6
"Najbliżej pokonania Alfredo Talavera był Edison Cavani, ale urugwajski bramkarz przy strzale gwiazdy PSG popisał się skuteczną interwencją" - trochę tutaj namieszałeś, bo gwiazda PSG (Cavani) raczej nie mógł strzelać na bramkę urugwajskiego bramkarza ;)
0
To jest ta wersja z chowanymi reflektorami, czy następna?
2
Ktoś tu przed chwilą pisał, że szuka auta do 4500 ;) Więc może z nim się spróbuj dogadać :)
3
Ciekawe kto z MSN się zgodzi na siedzenie na ławce kosztem Hazarda? Pomijam już fakt, że transfer jest zupełnie nierealny jeśli chodzi o kwotę.
1
Tak, bo zgodzi się na siedzenie na ławce i jest dwa razy tańszy niż rok młodszy Gameiro.
1
Nolito i tak byłby najtańszy z wyżej wymienionych.
2
Na pewno dużo mniej. Co za auto chcesz oddać?
0
Najlepszą opcją byłby tutaj Nolito. Gameiro jest za drogi, a Lacazette raczej nie zaakceptowałby przesiadywania na ławce.
0
* nie są aż
0
Chińczycy nie aż są tacy głupi.
7
Spory kontrast w porównaniu do "w Barcelonie było mi za wygodnie".
44
A kto kupi gracza, który praktycznie nic nie gra od 3 sezonów a do tego pobiera wysokie wynagrodzenie?...
2
Dokładnie, w całym turnieju straciła tylko jednego seta, imponujący wynik.
33
Świetny mecz Muguruzy, urodziwa Hiszpanka grała naprawdę dobry tenis i bardzo się cieszę, że dała pstryczek w nos Serenie.
1
http://mycv.pl/ - najlepsza strona, łatwa i przejrzysta.
1
Wszyscy wrócą i wszyscy będą w sztabie szkoleniowym.
6
Nazywanie kogoś debilem bo dostał kontuzji jest... debilne.