3

Wprowadzenie ładne, ale jak można tak sprofanować boską Edith Piaf? Moje uszy płaczą...

2

Tak to jest jak człowiek jednocześnie obstawia zakłady bukmacherskie, gra w lidze typerów w pracy, na FCBarca i ze znajomymi ;)

3

Już drugi raz mi pomogłeś w ostatnich dniach, dzięki:) Okazało się, że byłem tak zakręcony, że zapomniałem że już pierwszą kolejkę nawet obstawiłem :)

1

Czy na EURO jest osobna liga typerów?

0

Futbol24

1

Oby pewne must be wyjście z grupy okazało się autentycznym faktem ;)

0

Chyba na kogo ;) Jeśli miałbym stawiać to postawiłbym na Francję.

0

Balonik jest już pompowany od dłuższego czasu ;)

0

No właśnie niestety nie ma...

1

Polecam PS, bardzo fajne wydanie i do tego w rozsądnej cenie.

1

Pożyjemy zobaczymy, po prostu nie lubię takiego gdybania na półmetku roku i mam nadzieję, że CR nie dostanie tej nagrody bo moim zdaniem zwyczajnie na nią nie zasłużył.

0

Właśnie sobie przed chwilą przeglądałem, okładka naprawdę robi wrażenie.

2

Mnie dziwi, że na siłę wpycha się balona Ronaldo, choć nie zagrał na nie wiadomo jak wysokim poziomie w tym roku, zwłaszcza że mamy dopiero czerwiec. Może przyznajmy od razu nagrody na 2017 rok?

3

Ronaldo nie musi sobie łamać nogi, wystarczy, że będzie grał tak jak na przełomie 2015 i 2016 roku, kiedy seryjnie zawodził w kolejnych spotkaniach, a Messi będzie w swojej optymalnej formie i sytuacja wcale nie będzie już taka oczywista.

5

Ale bzdury, do końca okresu za który wręczana jest ZP zostało jeszcze 5 miesięcy, a w tym czasie jeszcze wiele może się zdarzyć, więc takie przedwczesne wręczanie nagród jest bezsensowne.

2

Przynajmniej wróci wypoczęty, choć przypuszczam, że to dla niego żadne pocieszenie.

3

Ech ten Urugwaj, kupon wtopiony. To prawda, że Luis znowu nie zagrał?

2

Widzę, że jest możliwość personalizowania a to mi w zupełności wystarczy, dziękuję! :)

0

Mam pytanko: czy zna ktoś jakąś oficjalną stronę, gdzie kupię oficjalną koszulkę Portugalii (Quaresmy) ? Nie interesuje mnie e-Bay ani allegro.

4

Fajna koszula.

5

Tak tak, bo wszyscy przez Ciebie wymienieni na pewno chętnie do nas przyjdą i do tego za czapkę gruszek.

4

Barcelona na pewno nie wyłoży za niego takich pieniędzy, jakich żąda Juve bo zwyczajnie nie może sobie pozwolić na taki transfer. Zwłaszcza, że ma przyjść jeszcze obrońca.

3

Dlatego potrzeba innych zawodników, którzy wezmą na siebie ciężar gry i tutaj liczę przede wszystkim na Zielińskiego, Grosickiego i Krychowiaka.

11

Taka moja refleksja odnośnie występu Polaków na Euro: wszyscy zawodnicy muszą zdawać sobie sprawę, że Lewandowski będzie naszym najbardziej pilnowanym zawodnikiem, dlatego muszą zrobić wszystko żeby jak najbardziej odciągać od niego uwagę rywali, bądź też wykorzystać to, że Robert będzie kryty przez kilku rywali. Wtedy istnieje realna szansa na wyjście z grupy. Obstawiam też, że Krychowiak w jakimś meczu wyleci za kartki, bo za często gra na granicy faulu. Mam nadzieję, że turniej wygra Francja: mają ciekawą, młodą drużynę i przede wszystkim bramkostrzelny atak.

2

Ta czołówka jest naprawdę dobra patrząc jakie jingle teraz lecą. Trochę przypomina mi mój ulubiony Crockett's Theme z Miami Vice. Aż sobie puszczę.

1

Co raz słabsze te plotki, nie ten kaliber, nie ta jakość.

0

Przesłał link do artykułu w którym gnoi Alvesa, mogę Ci podesłać linka w prywatnej wiadomości jeśli chcesz.

50

Do Destro:

Trochę poleciałeś. Jego stosunek do spraw pozaboiskowych i styl bycia nijak nie wpływa na fakt, że piłkarzem jest/był nieprzeciętnym i spokojnie można go nazwać legendą, choćby za ponad 100 (sic!) asyst. Rzadko można spotkać pomocnika z taką ilością ostatnich podań, a co dopiero obrońcę. Sam przeklinałem jego liczne nieudane wrzutki, ale nie było nie ma i prawdopodobnie nie będzie piłkarza, który współpracowałby z Messim tak dobrze jak Alves.

W przeciwieństwie do wymienionych przez Ciebie Ronaldinho i Adriano, Alves zawsze był wzorem sportowca, nie przychodził nachlany na treningi, nie skupiał się na imprezowaniu, dbał o swoją formę i zależało mu na dobru klubu.

Tak więc zupełnie nie zgadzam się z tym co napisałeś, ale nie krytykuję Cię, bo masz prawo mieć swoje zdanie.

3

Jest dopiero czerwiec, jeszcze 5 miesięcy do końca okresu, za jaki ta nagroda jest przyznawana.

11

Jako zmiennik Vidala czemu nie, pytanie tylko czy to Vidal ma być pierwszoplanowym prawym obrońcą w nadchodzącym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?