JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy to przypadkiem nie było tak, że zarząd bardzo chciał Pogbę, a LE nawet nie wspominał o nim?
4
W pytaniu 7. nikt z nich nie wymienił takich zawodników jak Cruyff, Maradona, czy Ronaldinho - to tylko pokazuje skalę geniuszu Messiego.
4
Pamiętam, że jak byłem na moim pierwszym meczu (1/4 z PSG w Paryżu w tym roku), to mimo, że też siedziałem za bramką niesamowicie wyglądało jak Cavani złożył się do przewrotki.
6
Szczęściarz :)
2
Komentarz usunięty
0
No to dałem się nabrać.
0
Komentarz usunięty
0
Też prawda, nie ma co się produkować.
22
Bez sensu pisać bezsensowne posty.
0
No, z tą wyborną dyspozycją to "trochę" polecieli...
1
Nie pamiętam, chodzi o Nike Saber?
1
Wygląda dziwnie, zobaczymy jak będzie się prezentować na boisku.
0
Ale transfer ciekawy, nie zdziwię się jak Milan wyjdzie na tym lepiej niż Atletico na sprowadzeniu Jacksona za gruby szmal.
2
Jego kontrakt z Dnipro wygasł z dniem 1.07.2015r.
1
AC Milan have confirmed the signing of Brazilian striker Luiz Adriano from Shakhtar Donetsk.
The 28-year-old, who has signed a five-year deal at the San Siro, joins the Serie A side for a fee of €8million.
[Transfermarkt.uk]
1
Tylko, że patrząc na grę Bigli stwierdzam, że wcale nie bije umiejętnościami takiego Ilarry. Ostatnio oglądałem jakieś powtórkowy ligowy mecz serie Lazio z Genoą i moje oczy krwawiły patrząc na jego grę nie wspominając już o jego mizernej grze na CA. Na miejscu włodarzy Realu wolałbym już dać szansę Ilarramendiemu, czy Casemiro niż Bigli.
3
Konoplianka w Sevilli.
0
O ile nie odejdzie do P$G ;)
0
No to dobrze :)
0
Mam podobnie, sam już nie wiem czy Barto nie byłby lepszą opcją...
0
Dostałeś potwierdzenie wysłania zamówienia?
1
Podobno było dementi w tej sprawie, ale sam już nie wiem co jest prawdą, a co wymysłem pismaków.
45
Będzie ciekawie, jeśli Ramos odejdzie z Realu a De Gea zostanie w Manchesterze. Jeszcze do tego np. transfer Bigli i królewscy mogą się bić o miejsca premiowane grą w Lidze Europejskiej ;)
1
Weź poprawkę na rolę jaką pełni w Barcelonie, a jaką pełnił w Sevilli. Tam grał jako ofensywny pomocnik, u nas gra trochę głębiej. Poza tym kwestią dyskusyjną jest, czy to był słaby sezon w wykonaniu Chorwata, zważywszy na to, że miał najwięcej goli i asyst ze wszystkich naszych pomocników i to w swoim pierwszym sezonie gry. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w nowym sezonie.
3
Z Rakiticiem się nie zgodzę. Kto jak kto, ale Ty powinieneś dobrze wiedzieć, że jego statystyki bramek i asyst prezentowały się w tym (pierwszym dla niego) sezonie co najmniej zadowalająco i nie zapominajmy, że strzelił jednego z ważniejszych goli w tym sezonie.
1
Kiełbasy wyborczej ciąg dalszy.
0
Dzięki za info :)
0
Czy ktoś wie ile wynosi ewentualna klauzula odkupu?
2
Poza tym skoro wypominasz zachowania pozasportowe Turka, to jak najbardziej można je porównać z zachowaniami pozasportowymi Urusa. Czy Suarez stwarza jakieś problemy dyscyplinarne po przyjściu do Barcy? Nie. Dlaczego więc Arda też nie miałby się ogarnąć pod wodzą Lucho? Poza tym to jest Barcelona: tutaj się wymaga gry w piłkę, a nie wycinania rywali równo z trawą i liczę, że Arda jest profesjonalistą i dostosuje się do wymogów panujących w nowym klubie.
6
Czyli najlepszy napastnik świata może gryźć, a Turan nie może rzucić butem w sędziego? Ciekawe kryterium oceny.