JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Suma niestety wysoka, ale "taki mamy rynek" - pamiętam że, kiedy Villa przechodził do nas za 40 mln to też było dużo głosów krytyki, że za dużo że za stary - mam nadzieję, że Turan zamknie usta krytykom tak jak David to zrobił.
1
Jakby nie patrzeć, taki David V. przychodził do nas w podobnym wieku, co wcale nie przeszkodziło mu całkiem nieźle się u nas spisywać.
24
Dać tyle za gościa, który gryzie przeciwników i miał długi okres bez gry, Dramat! (łapiesz aluzję?)
0
Masz rację, oby dobrze wpasował się w zespół
1
Marotta powiedział, że nie chce sprzedać Pogby w tym roku i tyle, na siłę nic nie zrobisz.
2
Jak dla mnie transfer jak najbardziej in plus, ale nie za takie pieniądze.
3
Na tym zdjęciu Marotta podobny do Davida Gilmoura
4
Trochę drogo... Zważywszy na fakt, że kiedy do nas dołączy to będzie miał prawie 29 lat.
5
A znasz jakiegoś osobiście, że tak o nich mówisz, czy powtarzasz utarte stereotypy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością?
2
O, to jest to czego szukałem, dzięki!
2
a Rakitić i Rafinha będą grali w karty na ławce rezerwowych?
1
Zgadzam się w 100%, potrzebny jest taki przecinak, który nie da sobie w kaszę dmuchać.
2
Szpaku ratuje się tylko tym, że wszyscy go oglądają żeby pośmiać się z jego tekstów.
7
Znając życie pewnie przeszedł tam za przysłowiową czapkę gruszek...
1
Musisz wejść w zakładkę: kontakt (na górze strony) i tam wybrać opcję kontakt z redakcją
0
Jeśli do jutra nie przyjdzie to najpierw napisz do redakcji.
1
Jestem za transferem Ardy, ale nie za 40 mln - poza tym ciekaw jestem skąd Barcelona weźmie tyle pieniędzy na te transfery (załóżmy: 40 mln Arda + 90 mln Pogba + 20 mln Vidal = ok. 150 mln EUR). Kolejna kwestia to jak to wpłynie na ustawienie zespołu, jakoś nie chce mi się wierzyć, że obydwa te transfery zostaną zrealizowane.
1
Sądząc po fryzurze raczej piorun w niego trzasnął ;)
1
To byłaby ciekawa alternatywa dla Pogby, chociaż nie zgodzę się, że jest silny, bo posturą przypomina mi trochę Busquetsa (zachowując odpowiednie proporcje). Cena pewnie i tak byłaby wysoka.
3
Wczoraj na weszło czytałem świetny artykuł o Batigolu, później Ci podeślę link ;)
3
Też bardzo chciałbym jego przyjścia, ale nie za wszelką cenę.
31
Przede wszystkim trzeba zbić te horrendalne wymagania finansowe samego piłkarza jak i Juventusu, bo jeśli nie zamierzają odpuścić, to trzeba się zastanowić, czy gra jest warta świeczki.
0
To byłoby coś niesamowitego
1
To prawda, po przejściu z Palermo do PSG zgasł kompletnie (podobnie jak Gourcuff w Lyonie), ale ostatnio zaczyna błyszczeć na nowo.
3
Odskoczyła mu, zdarza się nawet najlepszym ;) ogólnie i tak dobry mecz w jego wykonaniu
2
Od kilku sezonów się czaję, żeby kupić koszulkę Argentyny, ale jakoś nie mogę nigdzie znaleźć...
10
i za 3 gole z Armenią, potęgą reprezentacyjnego futbolu.
0
będzie dobrze
0
Messi
0
No to pewnie dzisiaj albo najpóźniej jutro powinieneś dostać potwierdzenie :)