2

Suma niestety wysoka, ale "taki mamy rynek" - pamiętam że, kiedy Villa przechodził do nas za 40 mln to też było dużo głosów krytyki, że za dużo że za stary - mam nadzieję, że Turan zamknie usta krytykom tak jak David to zrobił.

1

Jakby nie patrzeć, taki David V. przychodził do nas w podobnym wieku, co wcale nie przeszkodziło mu całkiem nieźle się u nas spisywać.

24

Dać tyle za gościa, który gryzie przeciwników i miał długi okres bez gry, Dramat! (łapiesz aluzję?)

0

Masz rację, oby dobrze wpasował się w zespół

1

Marotta powiedział, że nie chce sprzedać Pogby w tym roku i tyle, na siłę nic nie zrobisz.

2

Jak dla mnie transfer jak najbardziej in plus, ale nie za takie pieniądze.

3

Na tym zdjęciu Marotta podobny do Davida Gilmoura

4

Trochę drogo... Zważywszy na fakt, że kiedy do nas dołączy to będzie miał prawie 29 lat.

5

A znasz jakiegoś osobiście, że tak o nich mówisz, czy powtarzasz utarte stereotypy nie mające nic wspólnego z rzeczywistością?

2

O, to jest to czego szukałem, dzięki!

2

a Rakitić i Rafinha będą grali w karty na ławce rezerwowych?

1

Zgadzam się w 100%, potrzebny jest taki przecinak, który nie da sobie w kaszę dmuchać.

2

Szpaku ratuje się tylko tym, że wszyscy go oglądają żeby pośmiać się z jego tekstów.

7

Znając życie pewnie przeszedł tam za przysłowiową czapkę gruszek...

1

Musisz wejść w zakładkę: kontakt (na górze strony) i tam wybrać opcję kontakt z redakcją

0

Jeśli do jutra nie przyjdzie to najpierw napisz do redakcji.

1

Jestem za transferem Ardy, ale nie za 40 mln - poza tym ciekaw jestem skąd Barcelona weźmie tyle pieniędzy na te transfery (załóżmy: 40 mln Arda + 90 mln Pogba + 20 mln Vidal = ok. 150 mln EUR). Kolejna kwestia to jak to wpłynie na ustawienie zespołu, jakoś nie chce mi się wierzyć, że obydwa te transfery zostaną zrealizowane.

1

Sądząc po fryzurze raczej piorun w niego trzasnął ;)

1

To byłaby ciekawa alternatywa dla Pogby, chociaż nie zgodzę się, że jest silny, bo posturą przypomina mi trochę Busquetsa (zachowując odpowiednie proporcje). Cena pewnie i tak byłaby wysoka.

3

Wczoraj na weszło czytałem świetny artykuł o Batigolu, później Ci podeślę link ;)

3

Też bardzo chciałbym jego przyjścia, ale nie za wszelką cenę.

31

Przede wszystkim trzeba zbić te horrendalne wymagania finansowe samego piłkarza jak i Juventusu, bo jeśli nie zamierzają odpuścić, to trzeba się zastanowić, czy gra jest warta świeczki.

0

To byłoby coś niesamowitego

1

To prawda, po przejściu z Palermo do PSG zgasł kompletnie (podobnie jak Gourcuff w Lyonie), ale ostatnio zaczyna błyszczeć na nowo.

3

Odskoczyła mu, zdarza się nawet najlepszym ;) ogólnie i tak dobry mecz w jego wykonaniu

2

Od kilku sezonów się czaję, żeby kupić koszulkę Argentyny, ale jakoś nie mogę nigdzie znaleźć...

10

i za 3 gole z Armenią, potęgą reprezentacyjnego futbolu.

0

będzie dobrze

0

Messi

0

No to pewnie dzisiaj albo najpóźniej jutro powinieneś dostać potwierdzenie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?