JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Colon Tak, to są utwory z jednej ze stacji radiowych granych w GTA IV :) Niedługo będę sobie odświeżał i z chęcią odpalę The Journey.
1
@TR3YWAY Miałem w maju trochę przerwy przez chorobę, ale od początku czerwca staram się codziennie jechać :)
2
@Jakchcesz hahaahha
0
@TR3YWAY Przed chwilą akurat robiłem :)
1
@NeroTFP1 Seria Jeffereya Deavera z Lincolnem Rhymem.
1
@agaFCB :( Trzymaj się!
1
@Transu96 Rąsia or it didn't happen.
1
@AmigoBlancos Trzymam kciuki za pomyślny wynik rezonansu, jesteśmy z Tobą!!!
5
@Aragorn33 Tak, a o co chodzi?
0
@Colon Ja też średnio, ale pamiętam że był niezły furiat na korcie.
0
@Colon Jeszcze Philippoussis
1
@mekston Sasza parę raz podłączył Alexa do tlenu, ale ten nie skorzystał z szansy.
Mimo wszystko jednak Zverev sporo już ma w nogach i chyba z całej czwórki mimo wszystko dałbym mu najmniejsze szanse na końcowy triumf.
3
@FabianekMrozek Jesteś równie "kultowy" co Twoje poprzednie konta.
2
Zverev zasłużenie melduje się w 1/2 Finału.
5
@mekston Typ trolluje i to strasznie nieudolnie.
0
Jeszcze w grze De Minaur!
0
To już prawie po meczu, szkoda tego podwójnego...
2
Ale to wypuścił Australijczyk... masakra.
0
De Minaur wrzucił wyższy bieg i gra się wyrównała.
0
Ale akcja teraz
1
@Colon Monfils też
0
@Colon Mógł swoją mączkę przywieźć.
0
@Colon Jeszcze o Gulbisie wspomnieli, ale to już był w ogóle "magik".
0
@Colon Wydaje mi się, że tak mimo specyficznego stylu poruszania się.
0
Mocny jest Sasha, pierwszy set dla niego.
0
Za dużo błędów jak na razie popełnia Australijczyk, z taką grą ciężko mu będzie nawiązać walkę.
0
@Colon Tak, fajny jest, ale ja jednak ciągle team Yonex.
0
Wrócił do gry De Minaur, coś czuję że to będzie długi mecz.
0
@mekston A podałbyś, którą kanadyjką Messiego byłaby najlepsza kanadyjka Mbappe?
2
De Minaur dobrze zaczął i szybko zgasł, zobaczymy jak dalej.