3

@Colon Tak, to są utwory z jednej ze stacji radiowych granych w GTA IV :) Niedługo będę sobie odświeżał i z chęcią odpalę The Journey.

1

@TR3YWAY Miałem w maju trochę przerwy przez chorobę, ale od początku czerwca staram się codziennie jechać :)

2

@Jakchcesz hahaahha

0

@TR3YWAY Przed chwilą akurat robiłem :)

1

@NeroTFP1 Seria Jeffereya Deavera z Lincolnem Rhymem.

1

@agaFCB :( Trzymaj się!

1

@Transu96 Rąsia or it didn't happen.

1

@AmigoBlancos Trzymam kciuki za pomyślny wynik rezonansu, jesteśmy z Tobą!!!

5

@Aragorn33 Tak, a o co chodzi?

0

@Colon Ja też średnio, ale pamiętam że był niezły furiat na korcie.

0

@Colon Jeszcze Philippoussis

1

@mekston Sasza parę raz podłączył Alexa do tlenu, ale ten nie skorzystał z szansy.

Mimo wszystko jednak Zverev sporo już ma w nogach i chyba z całej czwórki mimo wszystko dałbym mu najmniejsze szanse na końcowy triumf.

3

@FabianekMrozek Jesteś równie "kultowy" co Twoje poprzednie konta.

2

Zverev zasłużenie melduje się w 1/2 Finału.

5

@mekston Typ trolluje i to strasznie nieudolnie.

0

Jeszcze w grze De Minaur!

0

To już prawie po meczu, szkoda tego podwójnego...

2

Ale to wypuścił Australijczyk... masakra.

0

De Minaur wrzucił wyższy bieg i gra się wyrównała.

0

Ale akcja teraz

1

@Colon Monfils też

0

@Colon Mógł swoją mączkę przywieźć.

0

@Colon Jeszcze o Gulbisie wspomnieli, ale to już był w ogóle "magik".

0

@Colon Wydaje mi się, że tak mimo specyficznego stylu poruszania się.

0

Mocny jest Sasha, pierwszy set dla niego.

0

Za dużo błędów jak na razie popełnia Australijczyk, z taką grą ciężko mu będzie nawiązać walkę.

0

@Colon Tak, fajny jest, ale ja jednak ciągle team Yonex.

0

Wrócił do gry De Minaur, coś czuję że to będzie długi mecz.

0

@mekston A podałbyś, którą kanadyjką Messiego byłaby najlepsza kanadyjka Mbappe?

2

De Minaur dobrze zaczął i szybko zgasł, zobaczymy jak dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?