0

@FcPortoFan1999 Alex De

2

Do boju Alex!


5

@Xaviball

Henry-Bergkamp (nie przypadkiem to wlasnie ta dwojka byla czlonkami Invincibles)
Robben-Ribery
Salah-Mane
Lampard-Drogba

1

@tristan87 Ciekawe, czy dostala mandat za wstrzymywanie ruchu.

2

@Arden Nie wiem, mimo wszystko moim zdaniem to mocniejsze zespoly sa strona przewazajaca i to one prowadza gre, przez co maja mniej okazji do odbiorow.

1

@Arden Juz slyszalem dzisiaj, ze to ta statystyka nic nie znaczy bo w czolowce nie ma graczy z topowych klubow.

1

@FabianekMrozek Robisz sie juz nudny z tymi wpisami.

9

@FCB_dimiC Pozwiedzaj chociaz okolice i kup magnes na lodowke.

0

@BorzyKrzys Faktycznie obsada jest tu absurdalnie mocna. Trzeba koniecznie odswiezyc.

6

@Kgorecki2500 Ten sam, ale on jest analiykiem, wiec tak naprawde sie zna.

17

@Jakchcesz Ty bys nie przelal 100 tysiecy na pomoc Clooneyowi?

0

@MOLESTA Pytanie: kto realny zamiast niego?

4

@Bobo25 Te kluby, ktore wymieniles zazwyczaj prowadza gre i maja mniej okazji do odbiorow, tak mi sie wydaje.

0

@Emhyr Piekna statystyka, chyba faktycznie wyrasta na glownego faworyta.

2

@tomek8756 Ja nigdy nie mialem problemu z ustapieniem miejsca.

10

@Albatros Tez mnie to zaczyna zastanawiac, bo o ile rozumiem miec dystans do siebie i nie przejmowac sie plotkami, to jednak w pewnym momencie to sie zaczyna wymykac spod kontroli i wizerunek mocno na tym cierpi.

5

@tristan87 Przyganial kociol garnkowi.

0

@barcelonaLM Nie ma szans moim zdaniem, mialby wtedy 41 lat.

0

@barcelonaLM Niech sie spokojnie kuruje bez pospiechu, niech sobie wroci w 2025.

0

@Emhyr Prawda jest taka, ze nie ma idealnego kandydata, ktory bylby w naszym zasiegu - trzeba po prostu wybrac takiego, ktory jak najmniej bedzie szkodzil z grona Kimmich, Onana, Palacio, Guerra, Merino i kto tam jeszcze.

5

@Jakchcesz jprdl tyle sie dzieje, ze nie wiem, w ktora strone patrzec.

5

@Kgorecki2500 Kiedys byly syzyfowe prace, teraz beda braunowe prace.

Przynajmniej kondycje sobie wyrobi od tego codziennego wchodzenia na kopiec.

2

@zadafcb Freudowskie przejezyczenie ;)

1

@Zoker Ja wlasnie zawsze lubilem na duzych bazach grac (tak mam teraz w FM20), ale pewnie bedzie trzeba zrobic tak jak mowisz.

0

@Zoker Wlasnie ja sie powoli przymierzam do FMa 24 ale boje sie czy moj lapek gamingowy z 2016 roku to udzwignie...

0

@Zoker pewnie z 15k

0

@Lordzi 55-45 dla Alcaraza.

0

Wiadomo o której 1/2 z Sinnerem?

@mekston @budel17 @Encore

0

Gorzej się nie dało zagrać tego gema niż zaprezentował to Grek - no to mamy przedwczesny finał.

0

Wygląda na to, że top Tsitsipasa to i tak za mało żeby urwać seta Alcarazowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?