JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Alex De
2
Do boju Alex!
5
@Xaviball
Henry-Bergkamp (nie przypadkiem to wlasnie ta dwojka byla czlonkami Invincibles)
Robben-Ribery
Salah-Mane
Lampard-Drogba
1
@tristan87 Ciekawe, czy dostala mandat za wstrzymywanie ruchu.
2
@Arden Nie wiem, mimo wszystko moim zdaniem to mocniejsze zespoly sa strona przewazajaca i to one prowadza gre, przez co maja mniej okazji do odbiorow.
1
@Arden Juz slyszalem dzisiaj, ze to ta statystyka nic nie znaczy bo w czolowce nie ma graczy z topowych klubow.
1
@FabianekMrozek Robisz sie juz nudny z tymi wpisami.
9
@FCB_dimiC Pozwiedzaj chociaz okolice i kup magnes na lodowke.
0
@BorzyKrzys Faktycznie obsada jest tu absurdalnie mocna. Trzeba koniecznie odswiezyc.
6
@Kgorecki2500 Ten sam, ale on jest analiykiem, wiec tak naprawde sie zna.
17
@Jakchcesz Ty bys nie przelal 100 tysiecy na pomoc Clooneyowi?
0
@MOLESTA Pytanie: kto realny zamiast niego?
4
@Bobo25 Te kluby, ktore wymieniles zazwyczaj prowadza gre i maja mniej okazji do odbiorow, tak mi sie wydaje.
0
@Emhyr Piekna statystyka, chyba faktycznie wyrasta na glownego faworyta.
2
@tomek8756 Ja nigdy nie mialem problemu z ustapieniem miejsca.
10
@Albatros Tez mnie to zaczyna zastanawiac, bo o ile rozumiem miec dystans do siebie i nie przejmowac sie plotkami, to jednak w pewnym momencie to sie zaczyna wymykac spod kontroli i wizerunek mocno na tym cierpi.
5
@tristan87 Przyganial kociol garnkowi.
0
@barcelonaLM Nie ma szans moim zdaniem, mialby wtedy 41 lat.
0
@barcelonaLM Niech sie spokojnie kuruje bez pospiechu, niech sobie wroci w 2025.
0
@Emhyr Prawda jest taka, ze nie ma idealnego kandydata, ktory bylby w naszym zasiegu - trzeba po prostu wybrac takiego, ktory jak najmniej bedzie szkodzil z grona Kimmich, Onana, Palacio, Guerra, Merino i kto tam jeszcze.
5
@Jakchcesz jprdl tyle sie dzieje, ze nie wiem, w ktora strone patrzec.
5
@Kgorecki2500 Kiedys byly syzyfowe prace, teraz beda braunowe prace.
Przynajmniej kondycje sobie wyrobi od tego codziennego wchodzenia na kopiec.
2
@zadafcb Freudowskie przejezyczenie ;)
1
@Zoker Ja wlasnie zawsze lubilem na duzych bazach grac (tak mam teraz w FM20), ale pewnie bedzie trzeba zrobic tak jak mowisz.
0
@Zoker Wlasnie ja sie powoli przymierzam do FMa 24 ale boje sie czy moj lapek gamingowy z 2016 roku to udzwignie...
0
@Zoker pewnie z 15k
0
@Lordzi 55-45 dla Alcaraza.
0
Wiadomo o której 1/2 z Sinnerem?
@mekston @budel17 @Encore
0
Gorzej się nie dało zagrać tego gema niż zaprezentował to Grek - no to mamy przedwczesny finał.
0
Wygląda na to, że top Tsitsipasa to i tak za mało żeby urwać seta Alcarazowi.