3

46

@Arden Nie znam ludzi.

4

@Kgorecki2500 Jak do epoki przedwojennej to wspaniale bo wtedy Polska byla w rozwkicie.

0

@LODOMIR Christensen, bo Kounde moze zagrac i na boku obrony, i na srodku.

0

@martool2 2 posilki lekkie, jeden do sytosci, bez miesa.

0

@Rastafarnianin Patrzac na gorace to raczej liczba amatorow miesa.

0

@cules100pro Ja mimo wszystko zgodze sie z argumentem, ze korzystanie z dwoch mlodych zawodnikow dokladnie na tej samej pozycji bedzie skutkowalo hamowaniem ich rozwoju.

0

@cules100pro Wciaz pozostaje przy opinii, ze takiej pozycji u nas nie ma od bardzo dawna i nie chce mi sie wierzyc, ze jakikolwiek nowy trener zmienilby taktyke specjalnie pod jakiegos dzieciaka z Brazylii.

0

@cules100pro U nas nie ma takiej pozycji jak ofensywny pomocnik.

1

@Ojciec5tkidzieci Alkoholu nie odstawilem, ale za to nie jem slodyczy, chipsow ani fast foodow.

12

@BOSSS85 Wiesz jak to jest, szydera z wierzacych zawsze na topie.

0

@tristan87 Ktos musi mu powiedziec, ze w fazie grupowej mecze nie koncza sie karnymi.

0

@Rl9k1nG Oczywiscie tak :) Teraz lekkie sniadanie, potem na obiadokolacje sledz z chlebem i powinno wystarczyc do wieczora :)

0

@MOLESTA No z jakiegos powodu robil to osobiscie i bynajmniej nie robil tego z glupoty.

0

@MOLESTA Rownie dobrze alkoholik moze obejsc nalog dajac flaszke do obalenia koledze.

2

@MOLESTA To sie nazywa nalog.

1

@P33ck Klasyk, nie do wiary ze ma juz 57 lat...

5

@norbi77 Tak, zgadza sie, ale pisal rowniez ze ma autokorekte w telefonie tylko nie chce mu sie poprawiac bledow, co swiadczy troche o braku szacunku wobec odbiorcy.

0

@Lionel_Messi10 A Soule i Etcheveri?

5

@TR3YWAY A ten El Nuevo po prostu nie moge zostac?

1

@tristan87 Jak na niego to praktycznie bezblednie.

5

@Kgorecki2500 Tez roslo u mnie zdumienie wraz z czytaniem tego wpisu, ze praktycznie bez wiekszych bledow napisane!

2

@escarabajo Absolutnie jest to po prostu gówno i absolutnie nie przejmować się :)

9

@escarabajo Spokojnie, to nie muzyka :)

2

@Arden Ma niedobór wzrostu w stosunku do masy ciała.

5

@Kidd Lezka w oku sie kreci patrzac na obsade i sluchajac tych silnikow...

4

@Popitek12 Schumacher goat.

3

@NeroTFP1 Czy chodzi o Grzegorza B. ?

10

@Kidd Citroen SM to byl prawdziwy cud techniki, pierwsze auto ze skretnymi reflektorami.



Z motryzacja mam troche jak z muzyka - jest kilka-kilkanascie wspolczesnych modeli, ktore mi sie podobaja, ale jednak najbardziej podobaly mi sie pod tym wzgledem lata 60. 70. i 80.

0

@TR3YWAY Mecz z Las Palmas bylby idealna okazja dla debiutu dla Faye. Ciekawe, czy Xavi da mu szanse.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?