JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MesQueUnClub_87 sztos!
46
@Arden Nie znam ludzi.
4
@Kgorecki2500 Jak do epoki przedwojennej to wspaniale bo wtedy Polska byla w rozwkicie.
0
@LODOMIR Christensen, bo Kounde moze zagrac i na boku obrony, i na srodku.
0
@martool2 2 posilki lekkie, jeden do sytosci, bez miesa.
0
@Rastafarnianin Patrzac na gorace to raczej liczba amatorow miesa.
0
@cules100pro Ja mimo wszystko zgodze sie z argumentem, ze korzystanie z dwoch mlodych zawodnikow dokladnie na tej samej pozycji bedzie skutkowalo hamowaniem ich rozwoju.
0
@cules100pro Wciaz pozostaje przy opinii, ze takiej pozycji u nas nie ma od bardzo dawna i nie chce mi sie wierzyc, ze jakikolwiek nowy trener zmienilby taktyke specjalnie pod jakiegos dzieciaka z Brazylii.
0
@cules100pro U nas nie ma takiej pozycji jak ofensywny pomocnik.
1
@Ojciec5tkidzieci Alkoholu nie odstawilem, ale za to nie jem slodyczy, chipsow ani fast foodow.
12
@BOSSS85 Wiesz jak to jest, szydera z wierzacych zawsze na topie.
0
@tristan87 Ktos musi mu powiedziec, ze w fazie grupowej mecze nie koncza sie karnymi.
0
@Rl9k1nG Oczywiscie tak :) Teraz lekkie sniadanie, potem na obiadokolacje sledz z chlebem i powinno wystarczyc do wieczora :)
0
@MOLESTA No z jakiegos powodu robil to osobiscie i bynajmniej nie robil tego z glupoty.
0
@MOLESTA Rownie dobrze alkoholik moze obejsc nalog dajac flaszke do obalenia koledze.
2
@MOLESTA To sie nazywa nalog.
1
@P33ck Klasyk, nie do wiary ze ma juz 57 lat...
5
@norbi77 Tak, zgadza sie, ale pisal rowniez ze ma autokorekte w telefonie tylko nie chce mu sie poprawiac bledow, co swiadczy troche o braku szacunku wobec odbiorcy.
0
@Lionel_Messi10 A Soule i Etcheveri?
5
@TR3YWAY A ten El Nuevo po prostu nie moge zostac?
1
@tristan87 Jak na niego to praktycznie bezblednie.
5
@Kgorecki2500 Tez roslo u mnie zdumienie wraz z czytaniem tego wpisu, ze praktycznie bez wiekszych bledow napisane!
2
@escarabajo Absolutnie jest to po prostu gówno i absolutnie nie przejmować się :)
9
@escarabajo Spokojnie, to nie muzyka :)
2
@Arden Ma niedobór wzrostu w stosunku do masy ciała.
5
@Kidd Lezka w oku sie kreci patrzac na obsade i sluchajac tych silnikow...
4
@Popitek12 Schumacher goat.
3
@NeroTFP1 Czy chodzi o Grzegorza B. ?
10
@Kidd Citroen SM to byl prawdziwy cud techniki, pierwsze auto ze skretnymi reflektorami.
Z motryzacja mam troche jak z muzyka - jest kilka-kilkanascie wspolczesnych modeli, ktore mi sie podobaja, ale jednak najbardziej podobaly mi sie pod tym wzgledem lata 60. 70. i 80.
0
@TR3YWAY Mecz z Las Palmas bylby idealna okazja dla debiutu dla Faye. Ciekawe, czy Xavi da mu szanse.