JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Deviler To przez to, ze nie piłeś.
1
@Colon Andre top, zarowno z wlosami, bez wlosow jak i z wlosami na klacie.
1
@Criss18Barca Jest futro konkretne.
9
@Deviler Takie 60-40 dla nas z wzoru Hajty.
2
@doc Ta zmiana tez moim zdaniem nie byla taka zla, bo Rapha juz tez byl troche wypompowany, a potrzebna byla swieza krew w koncowce.
11
W ogole wczoraj Xavi zrobil chyba najlepsze zmiany w karierze - szybka reakcja na niekorzystny wynik, zdjecie Yamala, ktory sobie wczoraj nie radzil w pojedynkach 1 na 1, wpuszczenie Pedriego, ktory od razu dal asyste, szybkie zdjecie Roberto, wpuszczenie Christensena ktory dal bramke - dal nawet pare minut odpoczynku Gundo.
No nie poznaje goscia.
1
@Monegros Nie lepiej byloby go zostawic?
2
@Deviler Nie piłeś - wypij.
2
@Rust_Cohle Blisko wystarczająco
3
Czyli wystarczylo zmienic fryz zeby Raphinha odpalil wrotki - moze Robert tez powinien sobie pierdyknac takie warkoczyki?
0
@Encore A czy Ricky Rubio występuje jeszcze w NBA?
4
@macio_944 Tak trzeba.
3
Uff dowieźli to. Dobry mecz, cieszy dobra forma Raphini i kapitalne wejście Pedriego. Obrona trochę do poprawy, ale jestem umiarkowanym optymistą jeśli chodzi o rewanż, o ile za bardzo się nie cofniemy.
1
Ile można czekać, dajesz bvb!
4
@Rust_Cohle tego mi brakło
0
@MesQueUnClub96 No tak, a jak ma wygladac skoro nie jest prawdopodobnie w pelni sil?
1
@FCB_dimiC Byle jak, byleby pisali.
0
@MesQueUnClub96 Nigdy na treningu praca nog nie bedzie wygladala w 100% tak jak w meczu. Poza tym trzeba brac poprawke na wiek i na wszystkie jego przejscia.
3
@Albatros Podsumowując: kiełbasy do góry i golimy frajerów
6
@MesQueUnClub_87 Swietny sklad i super wyglada - ile czasu Ci zajela mniej wiecej?
7
@HighestInTheRoom Wojska Szczura atakują!
1
@maroon bo nie.
1
@kubix05 Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniedzy!
1
@Szklaner Czy ten chlop to byl vegeta?
2
@blakkudium Po co tak szybko go sciagac, nie lepiej poczekac do 2032 jak juz bedzie u schylku kariery?
3
@JohnnyBarca Vinicius > Messi
2
@Qlimax86 Rownie dobrze mozna powiedziec, ze dwie bramki realu padly po rykoszecie.
2
@ferdas_rawa :D
6
@Rl9k1nG Boli mnie, ze nie ma herbu FCB na klacie... to by byl ostateczny dowod przywiazania do klubu, a nie tylko doi kase od nas.
10
Jak można wychodzić tak wysoką obroną przeciwko realowi...