4

@Deviler To przez to, ze nie piłeś.

1

@Colon Andre top, zarowno z wlosami, bez wlosow jak i z wlosami na klacie.

1

@Criss18Barca Jest futro konkretne.

9

@Deviler Takie 60-40 dla nas z wzoru Hajty.

2

@doc Ta zmiana tez moim zdaniem nie byla taka zla, bo Rapha juz tez byl troche wypompowany, a potrzebna byla swieza krew w koncowce.

11

W ogole wczoraj Xavi zrobil chyba najlepsze zmiany w karierze - szybka reakcja na niekorzystny wynik, zdjecie Yamala, ktory sobie wczoraj nie radzil w pojedynkach 1 na 1, wpuszczenie Pedriego, ktory od razu dal asyste, szybkie zdjecie Roberto, wpuszczenie Christensena ktory dal bramke - dal nawet pare minut odpoczynku Gundo.

No nie poznaje goscia.

1

@Monegros Nie lepiej byloby go zostawic?

2

@Deviler Nie piłeś - wypij.

2

@Rust_Cohle Blisko wystarczająco

3

Czyli wystarczylo zmienic fryz zeby Raphinha odpalil wrotki - moze Robert tez powinien sobie pierdyknac takie warkoczyki?

0

@Encore A czy Ricky Rubio występuje jeszcze w NBA?

4

@macio_944 Tak trzeba.

3

Uff dowieźli to. Dobry mecz, cieszy dobra forma Raphini i kapitalne wejście Pedriego. Obrona trochę do poprawy, ale jestem umiarkowanym optymistą jeśli chodzi o rewanż, o ile za bardzo się nie cofniemy.

1

Ile można czekać, dajesz bvb!

4

@Rust_Cohle tego mi brakło

0

@MesQueUnClub96 No tak, a jak ma wygladac skoro nie jest prawdopodobnie w pelni sil?

1

@FCB_dimiC Byle jak, byleby pisali.

0

@MesQueUnClub96 Nigdy na treningu praca nog nie bedzie wygladala w 100% tak jak w meczu. Poza tym trzeba brac poprawke na wiek i na wszystkie jego przejscia.

3

@Albatros Podsumowując: kiełbasy do góry i golimy frajerów

6

@MesQueUnClub_87 Swietny sklad i super wyglada - ile czasu Ci zajela mniej wiecej?

7

@HighestInTheRoom Wojska Szczura atakują!

1

@maroon bo nie.

1

@kubix05 Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniedzy!

1

@Szklaner Czy ten chlop to byl vegeta?

2

@blakkudium Po co tak szybko go sciagac, nie lepiej poczekac do 2032 jak juz bedzie u schylku kariery?

3

@JohnnyBarca Vinicius > Messi

2

@Qlimax86 Rownie dobrze mozna powiedziec, ze dwie bramki realu padly po rykoszecie.

2

6

@Rl9k1nG Boli mnie, ze nie ma herbu FCB na klacie... to by byl ostateczny dowod przywiazania do klubu, a nie tylko doi kase od nas.

10

Jak można wychodzić tak wysoką obroną przeciwko realowi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?