JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ferdas_rawa :D
6
@Rl9k1nG Boli mnie, ze nie ma herbu FCB na klacie... to by byl ostateczny dowod przywiazania do klubu, a nie tylko doi kase od nas.
10
Jak można wychodzić tak wysoką obroną przeciwko realowi...
4
@Popitek12 Kotwica Kołobrzeg - Zagłębie Lubin II
4
@Pawlusek I jeszcze Matsa opchnac bo stary sie robi, De jonga bo mozna za niego duzo dostac, i jeszcze Gaviego bo PSG chce za niego duzo kasy dac.
0
@Who_you_mam u nas nie ma takiej kary, wiec pewnie latwiej byloby wprowadzic obowiazek pracy na wlasne utrzymanie.
12
@HighestInTheRoom Dla mnie nie ma roznicy jakiej narodowosci byl sprawca - powinien dostac dozywocie ciezkich robot na wlasne utrzymanie.
0
@Rust_Cohle Na pewno nie o to.
1
@ProMILs Real-Bayern 1:2
Arsenal-City 1:3
?
1
@Kidd Nie inaczej, i mocno wstrzasnac przed otwarciem.
1
@BorzyKrzys Najlepiej dwa na szybko zeby szybciej kopnelo, oczywiscie jeszcze najlepiej cieple.
4
@Monegros Ja chyba sie na domowa skusze, ale to jak juz ceny troche spadna.
0
@JordiAlbion Ajj, nie slyszalem o tym, przykra sprawa.
0
@Rust_Cohle Gravel Wigry 3
1
@BorzyKrzys Jak zywsze to trudniej je zlapac :/
1
@Rewolucja123 Ja daje w szyje, wiec mozna powiedziec, ze cwicze.
1
@jacobFCB Tutaj pelna zgoda.
11
@clyde Niebo faktycznie jest mleczne, ale to raczej kwestia ulozenia chmur. Tez wez pod uwage, ze rzadko kiedy od razu w kwietniu mamy 27 stopni, moze organizm sie jeszcze nie przystosowal do takich temperatur po zimie.
0
@Safrani Hahahah
2
@Serducho Jak wloza serducho w gre to powinno sie udac.
1
@Colon Emanuel Ebułe
0
@JordiAlbion Jakiej stracie syna?
1
@NeroTFP1
Ewa Swoboda
Iga Świątek
Maria Andrejczyk
Siatkarze
1
@BorzyKrzys Ładne
2
@blakkudium Dobra obrona.
8
@Azi Hahahah, zabraklo jeszcze zdjecia Lincolna i kieszonkowej Statuy Wolnosci.
5
@Kessie Wyglada jak fabryczna.
1
@Kgorecki2500 Potezny, to fakt.
30
@Kgorecki2500 Brzmi jak Vegeta i dziewczyny
1
@mrboom Niee, bez kodow bylo grane