JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP1 Czy chodzi o Grzegorza B. ?
10
@Kidd Citroen SM to byl prawdziwy cud techniki, pierwsze auto ze skretnymi reflektorami.
Z motryzacja mam troche jak z muzyka - jest kilka-kilkanascie wspolczesnych modeli, ktore mi sie podobaja, ale jednak najbardziej podobaly mi sie pod tym wzgledem lata 60. 70. i 80.
0
@TR3YWAY Mecz z Las Palmas bylby idealna okazja dla debiutu dla Faye. Ciekawe, czy Xavi da mu szanse.
2
@Arden Czyli trzeba się szykować na najgorsze.
2
@MesQueUnClub_87 Swietnie wyglada :) Smacznego!
1
@Kidd Jesli mowimy o wszystkich pilkarzach to nie wiem, czy by sie zalapal do Top 10, jesli chodzi stricte o 9tki to top 10 dla mnie.
0
@bartekvisca Tu akurat pisalem ogolnie o dworcu.
12
@Rust_Cohle I tak wszyscy wiedza, ze trolluje wiec kazdy go traktuje z przymruzeniem oka.
4
@BorzyKrzys Ten dworzec jest w ogole tak chybiona inwestycja, a slyszalem ze podobno szykuje sie kolejna przebudowa.
14
@MesQueUnClub96 Czy to prawda, ze pocisz sie smalcem?
59
@MesQueUnClub96 Schudnij
3
@Encore Uuu, w koncu pokazal, ze nie jest tylko grzecznym chlopcem.
Dimitrov jak zwykle klasa na koniec.
13
Komentarz usunięty
0
@Rust_Cohle Z ruda pewnie juz wygra, sam pisal ze cwiczy zeby ja zaatakowac.
1
@TR3YWAY Albo silnik
12
@draxidox Wspaniale sie patrzy na taka prawdziwa, bezinteresowna milosc.
2
@Comentateiro Oczywiscie ze Foreverowi
2
@TheNekro94 W tym sezonie juz widac zjazd formy poza tym jest juz coraz starszy i z kazdym rokiem szanse beda malały.
23
@Forsyth Co to jest haha. Wyglada jak sklecona naprędce przez ruskich przeprawa przez Dniepr.
2
@MesQueUnClub_87 Wstyd przyznac, ale Django jeszcze nie ogladalem, moze nadrobie w swieta.
1
@mekston Nie ma szans.
3
@PatrychoO Nie jestem w stanie wybrac jednego - uwielbiam Pulp Fiction, Bekarty i Nienawistna Osemke.
0
@FcPortoFan1999 To prawda, ale jezeli wielu kibicow Barcelony irytowalo zachowanie Suareza to jeszcze wiecej kibicow irytowaloby jeszcze gorsze zachowanie tego idioty.
1
@FcPortoFan1999 Ale Suarez nie prowokowal rywali w tak irytujacy sposob, nie liczac tych przypadkow z ugryzieniem, ktore mialy miejsce przed przyjsciem do FCB.
0
@FcPortoFan1999 A malo to ludzi tutaj irytowal Suarez, ktory tez czesto wyklocal sie o wszystko z sedziami?
0
@Rl9k1nG Za to Cristiano ma Mistrzostwo Europy, a Messi nie.
1
@budel17 To Ty nie czekales z kwiatami na lotnisku? Co z Ciebie za kibic?!
0
@Antimadridista_WR To tak sie nie robi?!
1
@kuz No to niezle, pamietam jak pare lat temu za 350 kupowalem...
3
@IronSanHybrid Czy tego nie powinno sie popijac szkocką? Smacznego!