3

@NeroTFP1 Czy chodzi o Grzegorza B. ?

10

@Kidd Citroen SM to byl prawdziwy cud techniki, pierwsze auto ze skretnymi reflektorami.



Z motryzacja mam troche jak z muzyka - jest kilka-kilkanascie wspolczesnych modeli, ktore mi sie podobaja, ale jednak najbardziej podobaly mi sie pod tym wzgledem lata 60. 70. i 80.

0

@TR3YWAY Mecz z Las Palmas bylby idealna okazja dla debiutu dla Faye. Ciekawe, czy Xavi da mu szanse.

2

@Arden Czyli trzeba się szykować na najgorsze.

2

@MesQueUnClub_87 Swietnie wyglada :) Smacznego!

1

@Kidd Jesli mowimy o wszystkich pilkarzach to nie wiem, czy by sie zalapal do Top 10, jesli chodzi stricte o 9tki to top 10 dla mnie.

0

@bartekvisca Tu akurat pisalem ogolnie o dworcu.

12

@Rust_Cohle I tak wszyscy wiedza, ze trolluje wiec kazdy go traktuje z przymruzeniem oka.

4

@BorzyKrzys Ten dworzec jest w ogole tak chybiona inwestycja, a slyszalem ze podobno szykuje sie kolejna przebudowa.

14

@MesQueUnClub96 Czy to prawda, ze pocisz sie smalcem?

59

@MesQueUnClub96 Schudnij

3

@Encore Uuu, w koncu pokazal, ze nie jest tylko grzecznym chlopcem.

Dimitrov jak zwykle klasa na koniec.

13

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Z ruda pewnie juz wygra, sam pisal ze cwiczy zeby ja zaatakowac.

1

@TR3YWAY Albo silnik

12

@draxidox Wspaniale sie patrzy na taka prawdziwa, bezinteresowna milosc.

2

@Comentateiro Oczywiscie ze Foreverowi

2

@TheNekro94 W tym sezonie juz widac zjazd formy poza tym jest juz coraz starszy i z kazdym rokiem szanse beda malały.

23

@Forsyth Co to jest haha. Wyglada jak sklecona naprędce przez ruskich przeprawa przez Dniepr.

2

@MesQueUnClub_87 Wstyd przyznac, ale Django jeszcze nie ogladalem, moze nadrobie w swieta.

1

@mekston Nie ma szans.

3

@PatrychoO Nie jestem w stanie wybrac jednego - uwielbiam Pulp Fiction, Bekarty i Nienawistna Osemke.

0

@FcPortoFan1999 To prawda, ale jezeli wielu kibicow Barcelony irytowalo zachowanie Suareza to jeszcze wiecej kibicow irytowaloby jeszcze gorsze zachowanie tego idioty.

1

@FcPortoFan1999 Ale Suarez nie prowokowal rywali w tak irytujacy sposob, nie liczac tych przypadkow z ugryzieniem, ktore mialy miejsce przed przyjsciem do FCB.

0

@FcPortoFan1999 A malo to ludzi tutaj irytowal Suarez, ktory tez czesto wyklocal sie o wszystko z sedziami?

0

@Rl9k1nG Za to Cristiano ma Mistrzostwo Europy, a Messi nie.

1

@budel17 To Ty nie czekales z kwiatami na lotnisku? Co z Ciebie za kibic?!

0

@Antimadridista_WR To tak sie nie robi?!

1

@kuz No to niezle, pamietam jak pare lat temu za 350 kupowalem...

3

@IronSanHybrid Czy tego nie powinno sie popijac szkocką? Smacznego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?