JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HighestInTheRoom 10 metrów?! Po co mi takie duże?! Kto to sprzątać będzie...
3
@FcPortoFan1999 iloraz inteligencji
1
@Criss18Barca Co za porazka...
29
@Zoker w penisa tylko
3
@Danny Gaucho dupa zawsze przy ścianie.
1
@Firestone Lautaro, Emiliano, czy Lisandro?
0
@Colon Ooo, ciekawie!
1
@lntrowertyk Z tego co czytalem to maja byc warunkowane dochodem na osobe w rodzinie.
7
@takisobiektos Takie czysto hipotetyczne pytanie, ktorego zapewne nie zadali sobie ci "kibice" - jak ci wszyscy zawodnicy spierdolą to nie będą mieli za mało zawodników?
0
@Fake69 Dla mnie sie podoba ten plan.
2
@lntrowertyk W punkt.
0
@JohnnySilverhand Pelna zgoda.
1
@barcelonista80 Jak masz konto premium to mozesz, ale tylko ograniczona liczbe dziennie.
6
@Sulimo Po rewanzu napisze: "dobry mecz. Czekamy na Lige Mistrzow w nowym formacie."
5
@HighestInTheRoom Po borneansku.
0
@MesQueUnClub96 Milo z jego strony, ze zaprosil do gry, widac ze to kulturalny zawodnik.
19
@arasz1819 No jakbysmy jakims cudem zgarneli i Lige i Lige Mistrzow to trzaski madryckich dup slychac by bylo az w Donbasie.
3
@Kuba_1 Moim zdaniem Cancelo lepiej by sie sprawdzil na prawym skrzydle, grajac wyzej i bedac zwolnionym z obowiazkow defensywnych. Ciekawe, czy kiedys doczekamy sie takiego ustawienia.
0
@karol130197 Nie zeby cos, ale kobieta ubiera sie przede wszystkim dla siebie.
0
@Blanco16 Przeczytalem eutanazji, ale jednak az tyle szczescia nie miales.
1
@Benz Nie bylem jeszcze, ale chetnie bym sobie zobaczyl te gejzery tam.
1
@FCB_dimiC Moze dla niego byłby to szczesliwy wypadek? ;)
2
@chavez W sumie Bellingham tez mocny kandydat - nie dosc, ze smietankowy to jeszcze angol, wiec PR bedzie mocno robiony.
3
@Foro Wciaz uwazam to za zabawne.
2
@mekston Na ten moment dalbym chyba Fodenowi.
0
@HypeR Yamal moze, na niego bylby pewnie duzy hype jakbysmy wygrali LM, a Hiszpania zaszlaby daleko w ME.
14
@barcelonaLM Kurcze, fajnie ze tyle mlodych ludzi interesuje sie gorskimi wyprawami i nosi ciuchy North Face.
0
@agaFCB Co zrobil?
2
@kuz Dlatego ja szanuje Christensena, ktory z tego co wiem nie prowadzi zadnych mediow spolecznosciowych.
2
@Dari0G Okna.
Swoja droga rozwala mnie ta nomenklatura "opiekun oferty" - ciekawe w jaki sposob sie nie opiekuje?
22 metry to tez niezly zart - jeszcze troche i takie mieszkania beda dzielic na pol i sprzedawac jako nanoapartamenty.