2

@HighestInTheRoom 10 metrów?! Po co mi takie duże?! Kto to sprzątać będzie...

3

@FcPortoFan1999 iloraz inteligencji

1

@Criss18Barca Co za porazka...

29

@Zoker w penisa tylko

3

@Danny Gaucho dupa zawsze przy ścianie.

1

@Firestone Lautaro, Emiliano, czy Lisandro?

0

@Colon Ooo, ciekawie!

1

@lntrowertyk Z tego co czytalem to maja byc warunkowane dochodem na osobe w rodzinie.

7

@takisobiektos Takie czysto hipotetyczne pytanie, ktorego zapewne nie zadali sobie ci "kibice" - jak ci wszyscy zawodnicy spierdolą to nie będą mieli za mało zawodników?

0

@Fake69 Dla mnie sie podoba ten plan.

2

@lntrowertyk W punkt.

0

@JohnnySilverhand Pelna zgoda.

1

@barcelonista80 Jak masz konto premium to mozesz, ale tylko ograniczona liczbe dziennie.

6

@Sulimo Po rewanzu napisze: "dobry mecz. Czekamy na Lige Mistrzow w nowym formacie."

5

@HighestInTheRoom Po borneansku.

0

@MesQueUnClub96 Milo z jego strony, ze zaprosil do gry, widac ze to kulturalny zawodnik.

19

@arasz1819 No jakbysmy jakims cudem zgarneli i Lige i Lige Mistrzow to trzaski madryckich dup slychac by bylo az w Donbasie.

3

@Kuba_1 Moim zdaniem Cancelo lepiej by sie sprawdzil na prawym skrzydle, grajac wyzej i bedac zwolnionym z obowiazkow defensywnych. Ciekawe, czy kiedys doczekamy sie takiego ustawienia.

0

@karol130197 Nie zeby cos, ale kobieta ubiera sie przede wszystkim dla siebie.

0

@Blanco16 Przeczytalem eutanazji, ale jednak az tyle szczescia nie miales.

1

@Benz Nie bylem jeszcze, ale chetnie bym sobie zobaczyl te gejzery tam.

1

@FCB_dimiC Moze dla niego byłby to szczesliwy wypadek? ;)

2

@chavez W sumie Bellingham tez mocny kandydat - nie dosc, ze smietankowy to jeszcze angol, wiec PR bedzie mocno robiony.

3

@Foro Wciaz uwazam to za zabawne.

2

@mekston Na ten moment dalbym chyba Fodenowi.

0

@HypeR Yamal moze, na niego bylby pewnie duzy hype jakbysmy wygrali LM, a Hiszpania zaszlaby daleko w ME.

14

@barcelonaLM Kurcze, fajnie ze tyle mlodych ludzi interesuje sie gorskimi wyprawami i nosi ciuchy North Face.

0

@agaFCB Co zrobil?

2

@kuz Dlatego ja szanuje Christensena, ktory z tego co wiem nie prowadzi zadnych mediow spolecznosciowych.

2

@Dari0G Okna.

Swoja droga rozwala mnie ta nomenklatura "opiekun oferty" - ciekawe w jaki sposob sie nie opiekuje?

22 metry to tez niezly zart - jeszcze troche i takie mieszkania beda dzielic na pol i sprzedawac jako nanoapartamenty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?