0

@kiper09 nie CHCIELIBYSMY

2

@mekston Daj spokoj, lezacego sie nie kopie.

0

@MOLESTA

"Komentarz usunięty przez użytkownika" - prawdopodobnie usunales komentarz. Mam nadzieje, ze pomoglem.

1

@Kgorecki2500 Bedzie sluchane

1

@PatrykBarca Idealna pomoc zeby namieszac w Segunda.

2

@kubix05 Podobno @Comentateiro o lasce trzymal Keitha do chrztu.

0

@pluszek taktyczny

0

@michaleu Dodi z Kucharkiem.

2

@LionelM95 Najgorzej... zwlaszcza jak ta ropa zebrana pod spodem nie chce wytrysnac.

2

@Gaz Nie porownuj gowna do kawioru.

8

@tristan87 Pomidor.

2

@Kluivert_P Oznaczaj prosze :)

Ciecierzyce sama w sobie tak srednio, ale juz hummus z ciecierzycy to bardzo lubie

5

@SelloutCrowd xG 4,50 a xD poza skala.

1

@qbuteq Spokojne 1:1 po dobrej grze.

0

@Chaoss jak dla mnie 5/10.

1

@P33ck Niesamowite, ze dostali tak malo oscarow.

0

@Rl9k1nG Z tego co w paru meczach widzialem graja bardziej bezposrednio i szybciej wymieniaja pilke.

0

@kuz Ja tylko 2 odcinki wytrwalem, wiec mozliwe ze to przegapilem :)

1

@Ojciec5tkidzieci Mnie z kolei zarowno Walaszek jak i The Office bawi do lez, ale ten 1670 jest zwyczajnie nudny z przewidywalnymi zartami.

0

@Ojciec5tkidzieci Obejrzalem 2 odcinki, ale zbyt infantylne jak dla mnie.

0

@Cotutajsiedzieje Warszawa 2026, ambasadowane.

1

@Pawel13sz Zaden

0

@barteq Jesli chodzi o Zakopane i okolice to najlepiej nigdzie.

Bialka jest duzo lepsza, ale pewnie nie wszystko otwarte.

0

@kolomen2 Tak szczerze to nie wiem o jakie jednorazowki Ci chodzi :)

2

@kolomen2 Nie wiem jak z papierosami, ale chusteczek jednorazowych mozesz miec ile chcesz.

0

@MOLESTA Arsenal to bierze lekko.

2

@priest9999 Piekna okazja na odwrocenie serii.

1

@Kinginiesta Dopiero po 18 godzinie maja oglosic.

3

@Kinginiesta u nas

1

@Popitek12 Barcelona tez sie skonczyla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?