JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@arasz1819 Wylacz tv wlacz myslenie !!!111
0
@Nonameforlife Najmocniej trzepie acodin.
0
@Natenczas Juz nie ma terminow na NFZ, ale sprobuje prywatnie.
0
Fajna muzyczka nawet, chyba zaczne zapuszczac pekaes... znaczy pejsy.
5
@DaPidejpi zostawiam, bo z 30 baniek do wydania zostanie nam pewnie mniej niz 10, a za to nikogo sensownego nie sprowadzimy.
1
@barcanawieki Najlepszy Jarosław II Mały
1
@tristan87 Widac, ze bystry.
1
@P33ck Zmeczenie sezonem ;) Tego Andy to nawet nie kojarze.
1
@Lola120 dochodze do siebie po covidzie, mam nadzieje, ze do weekendu bedzie juz calkiem ok.
0
@KamQiX @tristan87 juz wyjasnil.
1
@Deviler to ten sam kaliber co pizza z ananasem i kibicowanie realowi.
0
@LS Skoro jest ciezsza niz wyzsza to nie wiem kto ja bedzie sponsorowal, chyba jakies zaklady miesne co najwyzej.
11
@Ojciec5tkidzieci I bardziej zaklamanej.
0
@Ojciec5tkidzieci Napisales do niej?
3
@Kapitan hawk Another Xavi In The Wall.
10
@parpe Powinni go wsadzic za takie teksty.
3
@PatrykBarca Ja tu widze tylko jednego kasztana i nie jest to ani Lipsk, ani Napoli, ani Inter.
1
@hayek To nie pokazanie cyckow, to przeciez "artistic nudity"
0
@macio_944 Tu chodzi o całą serię meczów, to jest tylko podsumowanie tego jak wyglądamy na tle jednej z najgorszych drużyn w LM.
Te wszystkie porażki (poza Romą) były z topowymi zespołami.
Od paru miesięcy gramy taki paździerz, że na trzeźwo nie da się tego oglądać.
0
To są najgorsze chwile tego klubu odkąd zacząłem kibicować ponad 20 lat temu... Tu nic się nie zgadza.
17
Zastanawiam się, czy jest w Lidze Mistrzów drużyna, z którą nie mielibyśmy problemów i nie przychodzi mi żadna do głowy.
0
@kondzix2115 Jak powiedzieli, ze zaczna produkowac to zaczna. Nie trzeba im przypominac co 10 lat...
1
@Arkon Uuu, no i nie podobasz mi sie Panie Darku.
0
@insp1re Jasne, nie kazdy musi lubic kubizm :) Mi sie akurat podoba.
2
@insp1re Zupelnie inny styl, ciezko porownac tych dwoch malarzy.
2
@NeroTFP1 Ale, ze Ty napiszesz "pelno ziarnista" zamiast "pełnoziarnista" to się nie spodziewalem ;)
Fajny przepis
1
@tristan87 Ludzie probuja jakos wiazac koniec z koncem w obliczu nadchodzacej zimy, a funkcjonariusze pod butem PiSu probuja im w tym przeszkadzac. Nieludzkie zachowanie.
0
@ViscaelBarca2007 Asyst nie ma i nie bedzie.
0
@Krzysztof1987 No to super im to wychodzi :)
0
@MOLESTA Ten Caicedo za 140 baniek na samym poczatku osi mnie rozbraja :)