4

@arasz1819 Wylacz tv wlacz myslenie !!!111

0

@Nonameforlife Najmocniej trzepie acodin.

0

@Natenczas Juz nie ma terminow na NFZ, ale sprobuje prywatnie.

0

Fajna muzyczka nawet, chyba zaczne zapuszczac pekaes... znaczy pejsy.

5

@DaPidejpi zostawiam, bo z 30 baniek do wydania zostanie nam pewnie mniej niz 10, a za to nikogo sensownego nie sprowadzimy.

1

@barcanawieki Najlepszy Jarosław II Mały

1

@tristan87 Widac, ze bystry.

1

@P33ck Zmeczenie sezonem ;) Tego Andy to nawet nie kojarze.

1

@Lola120 dochodze do siebie po covidzie, mam nadzieje, ze do weekendu bedzie juz calkiem ok.

0

@KamQiX @tristan87 juz wyjasnil.

1

@Deviler to ten sam kaliber co pizza z ananasem i kibicowanie realowi.

0

@LS Skoro jest ciezsza niz wyzsza to nie wiem kto ja bedzie sponsorowal, chyba jakies zaklady miesne co najwyzej.

11

@Ojciec5tkidzieci I bardziej zaklamanej.

0

@Ojciec5tkidzieci Napisales do niej?

3

@Kapitan hawk Another Xavi In The Wall.

10

@parpe Powinni go wsadzic za takie teksty.

3

@PatrykBarca Ja tu widze tylko jednego kasztana i nie jest to ani Lipsk, ani Napoli, ani Inter.

1

@hayek To nie pokazanie cyckow, to przeciez "artistic nudity"

0

@macio_944 Tu chodzi o całą serię meczów, to jest tylko podsumowanie tego jak wyglądamy na tle jednej z najgorszych drużyn w LM.

Te wszystkie porażki (poza Romą) były z topowymi zespołami.

Od paru miesięcy gramy taki paździerz, że na trzeźwo nie da się tego oglądać.

0

To są najgorsze chwile tego klubu odkąd zacząłem kibicować ponad 20 lat temu... Tu nic się nie zgadza.

17

Zastanawiam się, czy jest w Lidze Mistrzów drużyna, z którą nie mielibyśmy problemów i nie przychodzi mi żadna do głowy.

0

@kondzix2115 Jak powiedzieli, ze zaczna produkowac to zaczna. Nie trzeba im przypominac co 10 lat...

1

@Arkon Uuu, no i nie podobasz mi sie Panie Darku.

0

@insp1re Jasne, nie kazdy musi lubic kubizm :) Mi sie akurat podoba.

2

@insp1re Zupelnie inny styl, ciezko porownac tych dwoch malarzy.

2

@NeroTFP1 Ale, ze Ty napiszesz "pelno ziarnista" zamiast "pełnoziarnista" to się nie spodziewalem ;)

Fajny przepis

1

@tristan87 Ludzie probuja jakos wiazac koniec z koncem w obliczu nadchodzacej zimy, a funkcjonariusze pod butem PiSu probuja im w tym przeszkadzac. Nieludzkie zachowanie.

0

@ViscaelBarca2007 Asyst nie ma i nie bedzie.

0

@Krzysztof1987 No to super im to wychodzi :)

0

@MOLESTA Ten Caicedo za 140 baniek na samym poczatku osi mnie rozbraja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?