JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 To niezle poszedl po bandzie.
1
@Kgorecki2500 Co mowil, bo akurat nie sluchalem?
0
@Arys Kielecki, bo ma najlepszy sklad i do tego jest w pelni z polskiego kapitalu.
7
@ShawnC Znamienne, ze jedynej flagi jakiej nie ma to polska.
0
@Kgorecki2500 A nie wiem, jednym uchem slucham.
2
@P33ck Caly film to top topow, obok Pulp Fiction i Nienawistnej Osemki moj ulubiony film Tarantino.
2
@ranger3120 Moj blad, w takim razie latwe 1:0 dla nas.
0
@kuz Przeciez rozwalimy ich w dwumeczu z 2:0 jak nic.
21
Bardzo merytorycznie Bosak. Tego mi brakowalo we wszystkich poprzednich wystapieniach.
Szkoda troche, ze Konfederacja przyjmowala w swoje szeregi roznej masci wynalazki, bo mialaby szanse na duzo lepszy wynik gdyby mieli u siebie wiecej ludzi pokroju Bosaka.
0
ooo, jednak Bosak
3
O nie, na nia nie bylem przygotowany psychicznie.
1
@NeroTFP1 "Ratuj się kto może".
0
@Bobo25 Nie wiem, tak tylko przypuszczam, ze to on wyjdzie.
4
Ja juz z niecierpliwoscia czekam na to co (nie) ciekawego do powiedzenia bedzie mial Braun.
1
@Emhyr Jedyny, ktory trzyma poziom po przyjsciu do nas to Cancelo.
1
@MOLESTA Najciekawszy bez watpienia bedzie wlasnie mecz Bayernu z Utd, bo Manchester gra o zycie, a Bayern na pewno im nie ulatwi zadania.
1
@marcin62 To wiele wyjasnia, ze wiekszosc z nich nie potrafi jednoczesnie chodzic i mowic.
0
@OrangeFcb Tenis sportem bez zadnych emocji - dobry troll.
0
@Blanco16 Dlaczego zmarnowane?
5
@Comentateiro Chcialbym doczekac czasow, gdy Kosciol Katolicki zostanie oczyszczony z tych wszystkich chwastow.
11
@Tabaluga37 To jest dla mnie najwiekszy zgrzyt w nowym rzadzie.
0
@Colon tez bym z nia popalal w mlodosci.
1
@LaLigaPD Piekny news!
@macio_944
1
@TR3YWAY Dzieki bardzo!
0
Donny ale rzuca obietnicami, odwaznie.
0
@TR3YWAY Jaki masz ten sprawdzony zestaw?
0
@Kgorecki2500 Odpalilem wlasnie.
1
@mrboom Powodzenia, trzymam mocno kciuki za mlodego! Duzo sil tez dla Was!
0
@Sinirsey A teraz sprobuj to zaspiewac i daj znac czy rytm sie zgadza.
1
@Borneo Dla dobra naszych oczu jednak dobrze jakbys kupil.