JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedno jest pewne: teraz, w dobie streamow i wszeobecnego dostepu do danych, znacznie wiecej ludzi bedzie patrzylo Tuskowi na rece, co daje iskierke nadziei, ze nie bedzie powtorki z poprzedniej kadencji.
3
Piekna scena na koniec.
0
@barcelonaLM Kiedy zaprzysiezenie.
7
No trudno. Mam nadzieje, ze nie bedzie gorzej niz bylo.
0
@MesQueUnClub96 Ja wszystko znam.
11
Kiedy myslisz, ze smieszniej byc nie moze na scene wchodzi Kukiz.
0
@MesQueUnClub96 Ale glazing robi.
0
@Colon W okularach mu sie wyswietla, taki head up display.
1
@Culer9002 A to nie zauwazylem.
2
Tak jak uwazam Brauna za erudyte, tak w swoich przemowieniach odskakuje od tematu bardziej niz pilka Lewemu.
3
Czas na Braun Show.
0
Ale, ze Walesa bez koszulki konsTYtucJA?
7
@tomek8756 Ocenianie kogos po wyrazie twarzy, pelny profesjonalizm i obiektywizm.
15
"bedziemy bronic mediow publicznych" hehehehe
0
Czekam na riposte Holowni, bo widze ze sie szykuje do tego :)
1
@mekston Ale cringe z tym glazingiem.
0
Ech, teraz beda Rudemu Niemcowi wchodzic bez wazelinki.
1
@P33ck Jak berety.
0
Uuu, podziekowal za pytania, to pewnie jeszcze pol godzinki zakonczenia i juz.
1
@macio_944 Ja bym go dal do ignorowanych tylko w goracych i tak sie bedzie wyswietlal :(
2
Nie wierze, ze oni wszyscy najpierw zadawali mu tendencyjne pytania, na ktore on z gory znal odpowiedzi i teraz do wszystkich nawiazuje - no cyrk przy tym to miejsce godne powagi i zadumy.
3
@AFA90 Myslalem, ze Wy tylko yerbe pijecie.
8
"Krytyke ze strony 10% spoleczenstwa" - pijany czy co?
0
@arasz1819 tez czuje, ze musze sie porzadnie nasaczyc sluchajac tych kocopolow Matiego.
0
@macio_944 Mnie zawsze denerwuje, ze sie piorunsko kruszy.
4
@macio_944 Konskie zaloty
0
@macio_944 Czyli jednak nie od Messiego ech...
0
Duzo tam jeszcze tych lizuskow zostalo?
1
Nie no, nie da sie sluchac tych idiotow...
0
@Emhyr Co to jest za pajacerka...