0

Jedno jest pewne: teraz, w dobie streamow i wszeobecnego dostepu do danych, znacznie wiecej ludzi bedzie patrzylo Tuskowi na rece, co daje iskierke nadziei, ze nie bedzie powtorki z poprzedniej kadencji.

3

Piekna scena na koniec.

0

@barcelonaLM Kiedy zaprzysiezenie.

7

No trudno. Mam nadzieje, ze nie bedzie gorzej niz bylo.

0

@MesQueUnClub96 Ja wszystko znam.

11

Kiedy myslisz, ze smieszniej byc nie moze na scene wchodzi Kukiz.

0

@MesQueUnClub96 Ale glazing robi.

0

@Colon W okularach mu sie wyswietla, taki head up display.

1

@Culer9002 A to nie zauwazylem.

2

Tak jak uwazam Brauna za erudyte, tak w swoich przemowieniach odskakuje od tematu bardziej niz pilka Lewemu.

3

Czas na Braun Show.

0

Ale, ze Walesa bez koszulki konsTYtucJA?

7

@tomek8756 Ocenianie kogos po wyrazie twarzy, pelny profesjonalizm i obiektywizm.

15

"bedziemy bronic mediow publicznych" hehehehe

0

Czekam na riposte Holowni, bo widze ze sie szykuje do tego :)

1

@mekston Ale cringe z tym glazingiem.

0

Ech, teraz beda Rudemu Niemcowi wchodzic bez wazelinki.

1

@P33ck Jak berety.

0

Uuu, podziekowal za pytania, to pewnie jeszcze pol godzinki zakonczenia i juz.

1

@macio_944 Ja bym go dal do ignorowanych tylko w goracych i tak sie bedzie wyswietlal :(

2

Nie wierze, ze oni wszyscy najpierw zadawali mu tendencyjne pytania, na ktore on z gory znal odpowiedzi i teraz do wszystkich nawiazuje - no cyrk przy tym to miejsce godne powagi i zadumy.

3

@AFA90 Myslalem, ze Wy tylko yerbe pijecie.

8

"Krytyke ze strony 10% spoleczenstwa" - pijany czy co?

0

@arasz1819 tez czuje, ze musze sie porzadnie nasaczyc sluchajac tych kocopolow Matiego.

0

@macio_944 Mnie zawsze denerwuje, ze sie piorunsko kruszy.

4

@macio_944 Konskie zaloty

0

@macio_944 Czyli jednak nie od Messiego ech...

0

Duzo tam jeszcze tych lizuskow zostalo?

1

Nie no, nie da sie sluchac tych idiotow...

0

@Emhyr Co to jest za pajacerka...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?