JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Kto w takim razie z przodu zamiast Ferrana ma zagrac od poczatku?
7
@DLFCB To jest jeszcze gorsze, bo umierala w meczarniach...
0
@qbuteq hehe dobre
1
@Deviler Moze sobie sprawdze, ale jak zejdzie z cena.
0
@Deviler Duze ma wymagania?
12
@Emhyr To jest jakis zart?
0
@BorzyKrzys Mowimy o Polsce?
2
@Rust_Cohle Swoja droga ten sezon PL moze najciekawszy od wielu lat: City juz tak nie dominuje, Totki zdaja sie wracac do gry, podobnie Liverpool, Arsenal wciaz mocny, Aston Villa wystrzelila, United i Chelsea tez chyba powoli sie ogarniaja. Brighton troche siadlo, ale wierze ze jeszcze wroca do gry. No i Newcastle.
4
@Rust_Cohle Ja sie caly czas dziwie dlaczego on nie wychodzi w pierwszym skladzie.
0
@Colon
0
@Colon Jeszcze nie mialem okazji przesluchac, sprawdze wieczorem :)
0
@Colon Ja bardzo lubie Iron Hand - na dobrym sprzecie kapitalnie brzmi.
0
@Colon A Kukiz scoverowal Paranoid ;)
2
@Kidd To przechodzi ludzkie pojecie pojmowania...
0
@Karamba Planet Caravan jest przegenialne.
0
@Hellrider On Every Street jest mocno niedoceniany, a dla mnie jest tam kilka naprawde swietnych kawalkow jak Calling Elvis, tytulowe On Every Street, Fade to Black, You and Your Friend, Iron Hand nie wspominajac o New Orleans wlasnie :)
0
@RomanHoffer Pompuj jom!
2
@jacobFCB Sprawdź priva :) Jakby co jutro od 11 będę online.
2
@jacobFCB Coś będzie ;)
4
@jacobFCB Dobra, idę poszukać na strychu czy coś zostało.
3
@jacobFCB Na jaki wzrost teraz nosi?
3
@jacobFCB Sprawdzę na poddaszu, czy coś jeszcze po moich chłopakach zostało i dam znać.
1
Athletic gra w 12, bo Romeu.
2
Teraz dopiero się dowiedziałem, że Sir Bobby Charlton zmarł...
4
@Arkon Oj trudny wybór, powiedzmy że tak:
1. "Marooned" - Pink Floyd
2. "Planet of New Orleans" - Dire Strairs
3. "Riders On The Storm" - moje The Doors
0
@mekston W końcu szansa dla Ferrari?
1
@macio_944 Piłeś? Wypij jeszcze trochę. Zdrówko
0
@matirix20 Twarze już były, czy musiałeś ściągać paczkę?
2
@smiatuniu Pieknie napisane i zgadzam sie w 100% z tym co piszesz. Niestety dla obecnych poklen dzieci i mlodziezy swiat wirtualny wypelnia prawie caly wolny czas.
0
@Joe_Barbaro Nie lubie koszykowki.