1

@Emhyr Kto w takim razie z przodu zamiast Ferrana ma zagrac od poczatku?

7

@DLFCB To jest jeszcze gorsze, bo umierala w meczarniach...

0

@qbuteq hehe dobre

1

@Deviler Moze sobie sprawdze, ale jak zejdzie z cena.

0

@Deviler Duze ma wymagania?

12

@Emhyr To jest jakis zart?

0

@BorzyKrzys Mowimy o Polsce?

2

@Rust_Cohle Swoja droga ten sezon PL moze najciekawszy od wielu lat: City juz tak nie dominuje, Totki zdaja sie wracac do gry, podobnie Liverpool, Arsenal wciaz mocny, Aston Villa wystrzelila, United i Chelsea tez chyba powoli sie ogarniaja. Brighton troche siadlo, ale wierze ze jeszcze wroca do gry. No i Newcastle.

4

@Rust_Cohle Ja sie caly czas dziwie dlaczego on nie wychodzi w pierwszym skladzie.

0

@Colon

- niech Cie nie zmyli tytul ;)

0

@Colon Jeszcze nie mialem okazji przesluchac, sprawdze wieczorem :)

0

@Colon Ja bardzo lubie Iron Hand - na dobrym sprzecie kapitalnie brzmi.

0

@Colon A Kukiz scoverowal Paranoid ;)

2

@Kidd To przechodzi ludzkie pojecie pojmowania...

0

@Karamba Planet Caravan jest przegenialne.

0

@Hellrider On Every Street jest mocno niedoceniany, a dla mnie jest tam kilka naprawde swietnych kawalkow jak Calling Elvis, tytulowe On Every Street, Fade to Black, You and Your Friend, Iron Hand nie wspominajac o New Orleans wlasnie :)

0

@RomanHoffer Pompuj jom!

2

@jacobFCB Sprawdź priva :) Jakby co jutro od 11 będę online.

2

@jacobFCB Coś będzie ;)

4

@jacobFCB Dobra, idę poszukać na strychu czy coś zostało.

3

@jacobFCB Na jaki wzrost teraz nosi?

3

@jacobFCB Sprawdzę na poddaszu, czy coś jeszcze po moich chłopakach zostało i dam znać.

1

Athletic gra w 12, bo Romeu.

2

Teraz dopiero się dowiedziałem, że Sir Bobby Charlton zmarł...

4

@Arkon Oj trudny wybór, powiedzmy że tak:

1. "Marooned" - Pink Floyd
2. "Planet of New Orleans" - Dire Strairs
3. "Riders On The Storm" - moje The Doors

0

@mekston W końcu szansa dla Ferrari?

1

@macio_944 Piłeś? Wypij jeszcze trochę. Zdrówko

0

@matirix20 Twarze już były, czy musiałeś ściągać paczkę?

2

@smiatuniu Pieknie napisane i zgadzam sie w 100% z tym co piszesz. Niestety dla obecnych poklen dzieci i mlodziezy swiat wirtualny wypelnia prawie caly wolny czas.

0

@Joe_Barbaro Nie lubie koszykowki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?