JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@takisobiektos Ten najbardziej kulturalny na stronie.
4
@JohnA Dla mnie to jest poltorej godziny relaksu i odprezenia.
6
@bartekvisca Oby na patrzeniu sie skonczylo.
6
@BeziteX Bo z definicji malzenstwo to zwiazek miedzy mezczyzna a kobieta.
4
@michal26 ja z utesknieniem czekam az zaczna palic liscie, oczywiscie takie wilgotne, zbutwiale, bo najlepiej sie pala.
7
Uwielbiam ten czas, kiedy o 17 jest juz ciemno, ale za to bedziemy mogli sobie cofnac zegarki o godzine zeby cieszyc sie ciemnosciami jeszcze dluzej.
6
@Czajka90 Niesamowite jak odzyl po transferze do Arsenalu. W koncu gra na miare swojego talentu :)
34
@Zoker Do pracy?! Nie no bez przesady.
0
@don'T.R.I.P.e Taktyczny, sprawdze sobie dzisiaj :)
2
@takisobiektos Piekna historia Shintaro, ale widac ze czolowka touru ma juz dosc tego sezonu.
1
@TheNekro94 Uuu, tu trzeba usiasc na spokojnie.
0
@pt9 Za co siedzial?
3
@ranger3120 Tokyo Drift
4
Komentarz usunięty
0
@cosinus90 To prawda, lekkie niedopowiedzenie z mojej strony :)
7
@Transu96 A szkoda, że nie wszystkie, ale pewnie to maksymalna liczba do jakiej elemelent potrafi policzyć.
5
@karolup W końcu będzie mógł się w pełni poświęcić urodzinom siostry.
1
@panczo daj znać ile miałeś oznaczeń.
1
@Nazio_87 Tak, mialem przyjemność oglądać kiedyś mecz Barcelony z @cosinus90 :)
2
@Karol32 Siema Chwytliwy.
3
@panczo rozdaje dobre punche.
2
@Kgorecki2500 A probowales w 5.10.15?
1
@arsenallondyn0 Bates Motel, kiedys lecialo na Netflixie ale zdjeli. Moze Ci sie spodoba, ale nie wiem gdzie znalezc.
4
@hayek Lewica to moze dostac co najwyzej ministerstwo gospodarowania odpadami.
0
@Leo Przerob fure na trojkolowiec.
1
@BorzyKrzys Ja w takim smigam, tylko ze teraz juz troche za zimno na nie:
https://modivo.pl/p/gino-rossi-sneakersy-tiziano-mpu101-aq5-hn17-1111-t-bialy
Na plus sa bardzo lekkie i wygodne.
5
@MessiForeverTheBest Zieeew, postarajcie sie bardziej z bartusiem.
0
@clyde Vivaldi, Dvorak, Brahms, Chopin - tych najbardziej lubie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Trojanek23 Nie wiem skad takie wnioski z mojego wpisu.