July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 obrzydliwe są.
3
@Ilka ja nie zapomnę, jak kiedyś stanęłam u dziadków pod oknem i wujek wylał na mnie kubeczek wody. Jak nocowałam u dziadków, to zawsze rano były walki na wodę. To były czasy, teraz to nie ma czasów.
3
@gumaz w tradycji osoba oblana była uważana za atrakcyjną. Bycie oblanym oznaczało rychły ożenek/zamążpójście.
0
@tomek8756 ktoś jeszcze oblewa obcych ludzi??? Ja zawsze tylko w domu się w to bawiłam.
1
@MessiForeverTheBest Nie zawiodłam się xD
4
Mokrego lanego poniedziałku, kochani!
1
@LeoMessiiBarcaPepa jeszcze nie wiemy, co nas czeka po drodze. Może hat-trick na wagę awansu z Atleti…
2
@LAMC_10 Wam niedowiarkom.
@misterio kto ma wierzyć, jak nie ja?
2
@FcPortoFan1999 Niedobrze :(
4
@LAMC_10 On Wam wszystkim jeszcze pokaże!
2
@FcPortoFan1999 O proszę… a u mnie była.
1
@FcPortoFan1999 Oski, u Ciebie była burza?
1
@Kgorecki2500 ja tak mam, jak kolega, który nie żyje od 4 lat zaznacza, że bierze udział w wydarzeniach na fb… nie wiem jak to wytłumaczyć, nie chcę wiedzieć.
0
@Popitek12 Niech do mnie napisze, to ja się z nim szybko rozprawię.
2
@lucas/catalan mydło
1
@LAMC_10 aż tyle nie zjadłam
@Nazio_87 a nie wiem, może się liczyć dzisiaj ;)
2
@VamoSBarca88 jutro już na szczęście bez goszczenia się :D
5
Tośmy pojedli, pośmiali się, spacerek zaliczony. Można bez kłótni i okej :D
1
@gumaz tego też nigdy nie doświadczyłam…
Ale w liceum tak się spało i też nikomu to nie przeszkadzało :P
2
@Szczygiel06 a tym to nie wiem… od zajmowania się Madryciakami jest @Kapitan hawk
1
@gumaz „kobieta” żywioł haha
1
@Szczygiel06 zemdliło go po wylizywaniu kremów z misek.
Cała tajemnica.
12
Błogosławionego Alleluja wszystkim Bamblowiczom dobrej woli ♥️
2
@Kozinho. Nawet nie zamierzam. Tylko Cię trochę poobrażałam xd
4
@PeRRy brzmi znajomo…
0
@Kozinho. No właśnie… i to nie przemawia na Twoją korzyść
0
@Kozinho. Tak tak…
0
@Kozinho. Zostawię Cię samego z refleksją na ten temat :P
1
@Encore spoko
@Kozinho. stajesz się starym zboczuchem…
2
@FcPortoFan1999 Nic a nic. Ale rozumiem, że @Encore wolałby gadać o czymkolwiek, byle nie całować obcych facetów. Zdrowa reakcja.