2

@Kgorecki2500 obrzydliwe są.

3

@Ilka ja nie zapomnę, jak kiedyś stanęłam u dziadków pod oknem i wujek wylał na mnie kubeczek wody. Jak nocowałam u dziadków, to zawsze rano były walki na wodę. To były czasy, teraz to nie ma czasów.

3

@gumaz w tradycji osoba oblana była uważana za atrakcyjną. Bycie oblanym oznaczało rychły ożenek/zamążpójście.

0

@tomek8756 ktoś jeszcze oblewa obcych ludzi??? Ja zawsze tylko w domu się w to bawiłam.

1

@MessiForeverTheBest Nie zawiodłam się xD

4

Mokrego lanego poniedziałku, kochani!

1

@LeoMessiiBarcaPepa jeszcze nie wiemy, co nas czeka po drodze. Może hat-trick na wagę awansu z Atleti…

2

@LAMC_10 Wam niedowiarkom.

@misterio kto ma wierzyć, jak nie ja?

2

@FcPortoFan1999 Niedobrze :(

4

@LAMC_10 On Wam wszystkim jeszcze pokaże!

2

@FcPortoFan1999 O proszę… a u mnie była.

1

@FcPortoFan1999 Oski, u Ciebie była burza?

1

@Kgorecki2500 ja tak mam, jak kolega, który nie żyje od 4 lat zaznacza, że bierze udział w wydarzeniach na fb… nie wiem jak to wytłumaczyć, nie chcę wiedzieć.

0

@Popitek12 Niech do mnie napisze, to ja się z nim szybko rozprawię.

2

1

@LAMC_10 aż tyle nie zjadłam

@Nazio_87 a nie wiem, może się liczyć dzisiaj ;)

2

@VamoSBarca88 jutro już na szczęście bez goszczenia się :D

5

Tośmy pojedli, pośmiali się, spacerek zaliczony. Można bez kłótni i okej :D

1

@gumaz tego też nigdy nie doświadczyłam…
Ale w liceum tak się spało i też nikomu to nie przeszkadzało :P

2

@Szczygiel06 a tym to nie wiem… od zajmowania się Madryciakami jest @Kapitan hawk

1

@gumaz „kobieta” żywioł haha

1

@Szczygiel06 zemdliło go po wylizywaniu kremów z misek.
Cała tajemnica.

12

Błogosławionego Alleluja wszystkim Bamblowiczom dobrej woli ♥️

2

@Kozinho. Nawet nie zamierzam. Tylko Cię trochę poobrażałam xd

4

@PeRRy brzmi znajomo…

0

@Kozinho. No właśnie… i to nie przemawia na Twoją korzyść

0

@Kozinho. Tak tak…

0

@Kozinho. Zostawię Cię samego z refleksją na ten temat :P

1

@Encore spoko

@Kozinho. stajesz się starym zboczuchem…

2

@FcPortoFan1999 Nic a nic. Ale rozumiem, że @Encore wolałby gadać o czymkolwiek, byle nie całować obcych facetów. Zdrowa reakcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?