5

@sergio5 Polska nie jedzie na mundial

2

@Popitek12 to już nie Krysztianu?

1

@JimMorrisonFCB a mimo to wbrew wszystkiemu jesteś szczęśliwy?

2

@MessiForeverTheBest wiem, dlatego włoski strajk to moja codzienność

0

@D10SLEO jak nie to kontrakt unieważniony. To jest teraz kwestia obligatoryjna w Barcelonie.

1

@Czajka90 Ja zawsze pytam, to ksiądz mówi, żeby palić.

8

@blakkudium kurczę, faktycznie szybki jest xd

1

@turhiay wujas nie może się pogodzić z tym, że tata Robcio nas porzucił.

0

@Votrox7 ale na la Rambli może się znaleźć ktoś chętny na discorda…

1

@Votrox7 tu pewnie by się dało xd

1

@Kgorecki2500 to bucz!

2

@PatrychoO Radek przynajmniej wreszcie może popatrzeć na porządne twarze, a nie tych polityków.

3

@MirusAmisz skończy się na „Lewy, wróć!”.

2

@Kozinho. Ten Pedri w ich koszulce w ogóle mi się nie podoba…

1

@jacobFCB uważaj, bo zostaniesz bez domu i dwóch krzeseł. Chociaż te krzesła zostaw.

1

@Pablozeusz Na mojej dyskrecji opierają się dwa powiaty w województwie mazowieckim, bo inaczej by spłonęły. Wiem, co mogę mówić, a czego nie ;)

3

@BojanKriKicz dowiesz się, jak przyjdzie na to czas.

0

Coś wiem, ale Wam powiem za pół godziny. No może za godzinę. Maksymalnie za dwie…

2

@BojanKriKicz starość nie radość, młodość nie wieczność.

1

@Eklerek oooo jak słodko *-*

2

@gumaz @Eklerek miał pić za powodzenie Arsenalu jutro

4

@clyde ale Ty jesteś wyrozumiała. Ja bym tak nie umiała. Nie chcesz, to idź sobie na kebaba i nie zawracaj mi głowy.

4

@FanVictoraIbarbo Dziękujemy Olaf.
Przekażemy panu Uliemu Twoje pozdrowienia.

6

@MirusAmisz podobna do Ciebie

2

@Luciano99 oddaj mnie, ja nie pogardzę.

1

@Faro Nie, ale drzwi są otwarte, więc sprowadzamy ich drzwiami :P

3

@fumador Robert Lewandowski z Bayernu

0

@clyde o tak! Najwspanialsza zupa ♥️

1

@Antimadridista_WR nam też tu jest fajnie, że z nami jesteś :D

0

@Azi @Popitek12 już to dawno zauważył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?