July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@sergio5 Polska nie jedzie na mundial
2
@Popitek12 to już nie Krysztianu?
1
@JimMorrisonFCB a mimo to wbrew wszystkiemu jesteś szczęśliwy?
2
@MessiForeverTheBest wiem, dlatego włoski strajk to moja codzienność
0
@D10SLEO jak nie to kontrakt unieważniony. To jest teraz kwestia obligatoryjna w Barcelonie.
1
@Czajka90 Ja zawsze pytam, to ksiądz mówi, żeby palić.
8
@blakkudium kurczę, faktycznie szybki jest xd
1
@turhiay wujas nie może się pogodzić z tym, że tata Robcio nas porzucił.
0
@Votrox7 ale na la Rambli może się znaleźć ktoś chętny na discorda…
1
@Votrox7 tu pewnie by się dało xd
1
@Kgorecki2500 to bucz!
2
@PatrychoO Radek przynajmniej wreszcie może popatrzeć na porządne twarze, a nie tych polityków.
3
@MirusAmisz skończy się na „Lewy, wróć!”.
2
@Kozinho. Ten Pedri w ich koszulce w ogóle mi się nie podoba…
1
@jacobFCB uważaj, bo zostaniesz bez domu i dwóch krzeseł. Chociaż te krzesła zostaw.
1
@Pablozeusz Na mojej dyskrecji opierają się dwa powiaty w województwie mazowieckim, bo inaczej by spłonęły. Wiem, co mogę mówić, a czego nie ;)
3
@BojanKriKicz dowiesz się, jak przyjdzie na to czas.
0
Coś wiem, ale Wam powiem za pół godziny. No może za godzinę. Maksymalnie za dwie…
2
@BojanKriKicz starość nie radość, młodość nie wieczność.
1
@Eklerek oooo jak słodko *-*
2
@gumaz @Eklerek miał pić za powodzenie Arsenalu jutro
4
@clyde ale Ty jesteś wyrozumiała. Ja bym tak nie umiała. Nie chcesz, to idź sobie na kebaba i nie zawracaj mi głowy.
4
@FanVictoraIbarbo Dziękujemy Olaf.
Przekażemy panu Uliemu Twoje pozdrowienia.
6
@MirusAmisz podobna do Ciebie
2
@Luciano99 oddaj mnie, ja nie pogardzę.
1
@Faro Nie, ale drzwi są otwarte, więc sprowadzamy ich drzwiami :P
3
@fumador Robert Lewandowski z Bayernu
0
@clyde o tak! Najwspanialsza zupa ♥️
1
@Antimadridista_WR nam też tu jest fajnie, że z nami jesteś :D
0
@Azi @Popitek12 już to dawno zauważył.