5

@MessiForeverTheBest przynajmniej dzieci z tego nie będzie

1

@Dari0G i słusznie. Bój się ;)

0

@Dari0G kto powiedział, że u tego pracodawcy??? :P

0

@Commandement no do tego perspektywa, że już wiem, że i tak nie przedłużą mi umowy za kilka miesięcy i tak, nie mówiąc już o nawet minimalnej podwyżce. Może, gdyby była szansa zostać, dostać większą kasę i robić coś ambitniejszego, starałabym się bardziej.

1

@Commandement ja sobie nie daję wejść, tylko dlatego, że za mało mi płaci. Gdyby płacił więcej, to pewnie bym się przejmowała.

1

@lajcior herbatniki to jakieś fit, czy normalne?

Punkt za jedyne słuszne kakao.

0

@Eklerek nie boję się :P

2

@Jakchcesz Arsenal musi być czwarty. Chociaż chyba nie powinnam tak mówić, bo podobno jestem w ambasadzie kanonierów.

1

@shinthps Yamala do PSG można było się spodziewać, ale kto by pomyślał, że Raphinha pójdzie do realu???

7

@tbas jak nie będzie del Cerro Grande to jest nadzieja, że pół napastnika mamy akurat…

6

@fumador Moim zdaniem nie, bo ludzie są za głupi i traktują pierwszeństwo, jako chroniącą ich, niewidzialną bańkę i nie zważają, że jeden kierowca się zatrzyma, a drugi może nie, bo przecież niewiadomo kto siedzi za kółkiem, i będzie tragedia. Za mało instynktu samozachowawczego ma nasze społeczeństwo.

3

@Jakchcesz no właśnie chyba przydałby się ktoś nowy…

2

@RoberDzik moją największą fantazją na ten moment jest spec od przygotowania fizycznego.

3

@Jakchcesz który to tam od nas Robercikowi podpowiada jak żyć?

0

@esem91 też się nie spodziewałam…

0

@Nazio_87 to chyba przeoczyłam :D

1

@Nazio_87 rocznik Messiego, wzrost Messiego. Chcesz nam o czymś powiedzieć????

0

@Eklerek skoro tak uważasz…

1

@michaleu Edward jest sigmą

0

@Eklerek to niezdrowe być tak ciekawym

1

@Eklerek może mam (:

0

@Eklerek ale Ty wiesz, że on tylko powtarza to, co ja Wam wmawiam, a mogę Was robić w trąbę i być ruda???

0

@Czajka90 nikt mnie nie ma :P

0

@Czajka90 @michaleu jestem blondynką?

2

@SeWo77 aż musiałam wygooglować o co chodzi z tym Pańko i widzę, że przed moją erą…
@maroon za wcześnie żeby rzucać tezy. Po prostu.

5

@maroon szczególnie, że facet podobno zasłabł, znaczy się, nie miał na to wpływu.

0

@Czajka90 @Eklerek ewidentnie coś z Wami nie tak. Przecież ja nie mam czarnych włosów xd

0

@Eklerek jestem?

0

@Frimpong kasa kasą. On by chciał być dalej topowym zawodnikiem. Z taką formą raczej może być ciężko, żeby topowy klub chciał go w roli pierwszej „9”, a wszelkie Arabowa i MLSy chyba są poniżej jego ambicji. Także zobaczymy, co się finalnie wydarzy.
Strasznie materialistycznie do tego podszedłeś, zakładając, że jedyne co mu mogą zaoferować to pieniądze.

A co do mnie, to mi członkostwo w ambasadzie nie grozi ;)

1

@Frimpong do Arabów nie pójdzie, bo Ania tam nie będzie miała się o kogo obcierać. To chyba mamy ustalone.

@Eklerek czas pokaże, czas pokaże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?