1

@LAMC_10 Pedri powinien się od Edwarda uczyć. Ostatnio mamy kryzys.

1

@Aequlibre to się wcale nie wyklucza na szczęście :D

@Vegeta88 każdy bije rekordy na własną skalę :P

0

@peetwithbarca mnie się marzy 100 pkt

1

@Faro Edward staje się moim nowym ideałem mężczyzny.

0

@Kazragore My się podobnie bawiliśmy w gimnazjum

0

@semafor obawiam się, że u nich z płodnością już nie tego…

0

@TR3YWAY i nie mieszkają w Warszawie

0

@Kazragore i ludzie na plaży patrzyliby na mnie i myśleli, że mam niepełnosprawność umysłową

3

@TR3YWAY a prawicowe nie mają brania…

3

@majkiii a dla kobity to nawet większa część zapotrzebowania

3

@Kessie i jeszcze @Encore niech zapamięta jakie są źródła białka

3

@majkiii nawet dwa xd

3

@VegetaPolska ale to koledze mów, bo mi się ta wiedza nie przyda w praktyce ^^

4

@kundee imiona jak imiona, ale zawartość może Cię zaskoczyć ^^

2

@Ryoumen oj zdecydowanie za dużo xD

1

@Faro idzie lato, trzeba będzie w jakiś kostium się wbić, to nie może być wstydu

1

@Faro ja teraz piję water bo po treningu jestem

0

@agaFCB cieszymy się Twoim szczęściem, siostro :D

5

@ranger3120 a nie lepiej mlecznej? Np. Z orzechami? :P

0

@Chimera jak dodasz tam też mnie, to nie będziesz widział, że Cię oznaczam ^^

1

@Kessie co kto lubi xd

0

@Kozinho. Czy ja wiem… na pewno jest inny niż był, ale żeby od razu na plus…

0

@Popitek12 to na pewno nie był @Chimera

1

@Vegeta88 dobrze, że od 6 lat nikogo z nich nie widziałam na żywo xd

4

@tomek8756 zmienił się nieco…

1

@Chimera Nie wiem. Może Ty :P

1

@Chimera Coca Cola?

0

@Chimera jaki psssyt? O co chodzi? Ja nie w temacie.

1

@MessiForeverTheBest dobrze, że nie obywatelstwo…

1

@MessiForeverTheBest Nie no, aż tak to nie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?