July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VegetaPolska ale to koledze mów, bo mi się ta wiedza nie przyda w praktyce ^^
4
@kundee imiona jak imiona, ale zawartość może Cię zaskoczyć ^^
2
@Ryoumen oj zdecydowanie za dużo xD
1
@Faro idzie lato, trzeba będzie w jakiś kostium się wbić, to nie może być wstydu
1
@Faro ja teraz piję water bo po treningu jestem
0
@agaFCB cieszymy się Twoim szczęściem, siostro :D
5
@ranger3120 a nie lepiej mlecznej? Np. Z orzechami? :P
0
@Chimera jak dodasz tam też mnie, to nie będziesz widział, że Cię oznaczam ^^
1
@Kessie co kto lubi xd
0
@Kozinho. Czy ja wiem… na pewno jest inny niż był, ale żeby od razu na plus…
0
@Popitek12 to na pewno nie był @Chimera
1
@Vegeta88 dobrze, że od 6 lat nikogo z nich nie widziałam na żywo xd
4
@tomek8756 zmienił się nieco…
1
@Chimera Nie wiem. Może Ty :P
1
@Chimera Coca Cola?
0
@Chimera jaki psssyt? O co chodzi? Ja nie w temacie.
1
@MessiForeverTheBest dobrze, że nie obywatelstwo…
1
@MessiForeverTheBest Nie no, aż tak to nie xd
1
@Dari0G z jednej strony tak, a z drugiej transmitowali to na żywo w TVP, TVN, Polsacie i Republice…
1
@MessiForeverTheBest kto spróbował, ten spróbował.
1
@Dari0G skończyło się omdleniem xd
1
@MessiForeverTheBest „Główne efekty i objawy zażycia mefedronu:
Euforia i pobudzenie: Silne poczucie szczęścia, przypływ energii i podniecenie.
Zmiany w zachowaniu: Wzrost empatii, otwartości, chęć rozmowy oraz zwiększona pewność siebie.
Objawy fizyczne: Rozszerzone źrenice (tzw. "oczy po mefedronie"), szczękościsk, wzrost ciśnienia krwi, przyspieszone bicie serca (tachykardia), potliwość oraz wzrost temperatury ciała.
Zwiększone libido: Wzrost potencji i popędu seksualnego.”
Wychodzi na to, że nic xd
1
@Dari0G jest jeszcze jego córka Marysia, z którą jestem na Ty. Poznałyśmy się w kościele.
2
@tomek8756 podwójna lipa
1
@TR3YWAY albo u ginekologa
2
@Eklerek po prostu poznałam już trochę to towarzystwo… raczej odpychający ludzie.
0
@Eklerek do prawników czy do mnie? XD
0
@lithotripter W każdym zdaniu, bo przecież ktoś mógłby zapomnieć…
@Eklerek prędzej każe zapłacić odszkodowanie za ubrudzenie spodni. Prawnicy to nie są kandydaci dla mnie.
0
@Eklerek nic nie było, nic nie ma i na 99,99% nic nie będzie…
3
@Eklerek jakbym słyszała koleżanki z pracy, gdy tylko pojawia się byle jaki samiec w promieniu 20 metrów…