3

@VegetaPolska ale to koledze mów, bo mi się ta wiedza nie przyda w praktyce ^^

4

@kundee imiona jak imiona, ale zawartość może Cię zaskoczyć ^^

2

@Ryoumen oj zdecydowanie za dużo xD

1

@Faro idzie lato, trzeba będzie w jakiś kostium się wbić, to nie może być wstydu

1

@Faro ja teraz piję water bo po treningu jestem

0

@agaFCB cieszymy się Twoim szczęściem, siostro :D

5

@ranger3120 a nie lepiej mlecznej? Np. Z orzechami? :P

0

@Chimera jak dodasz tam też mnie, to nie będziesz widział, że Cię oznaczam ^^

1

@Kessie co kto lubi xd

0

@Kozinho. Czy ja wiem… na pewno jest inny niż był, ale żeby od razu na plus…

0

@Popitek12 to na pewno nie był @Chimera

1

@Vegeta88 dobrze, że od 6 lat nikogo z nich nie widziałam na żywo xd

4

@tomek8756 zmienił się nieco…

1

@Chimera Nie wiem. Może Ty :P

1

@Chimera Coca Cola?

0

@Chimera jaki psssyt? O co chodzi? Ja nie w temacie.

1

@MessiForeverTheBest dobrze, że nie obywatelstwo…

1

@MessiForeverTheBest Nie no, aż tak to nie xd

1

@Dari0G z jednej strony tak, a z drugiej transmitowali to na żywo w TVP, TVN, Polsacie i Republice…

1

@MessiForeverTheBest kto spróbował, ten spróbował.

1

@Dari0G skończyło się omdleniem xd

1

@MessiForeverTheBest „Główne efekty i objawy zażycia mefedronu:
Euforia i pobudzenie: Silne poczucie szczęścia, przypływ energii i podniecenie.
Zmiany w zachowaniu: Wzrost empatii, otwartości, chęć rozmowy oraz zwiększona pewność siebie.
Objawy fizyczne: Rozszerzone źrenice (tzw. "oczy po mefedronie"), szczękościsk, wzrost ciśnienia krwi, przyspieszone bicie serca (tachykardia), potliwość oraz wzrost temperatury ciała.
Zwiększone libido: Wzrost potencji i popędu seksualnego.”

Wychodzi na to, że nic xd

1

@Dari0G jest jeszcze jego córka Marysia, z którą jestem na Ty. Poznałyśmy się w kościele.

2

@tomek8756 podwójna lipa

1

@TR3YWAY albo u ginekologa

2

@Eklerek po prostu poznałam już trochę to towarzystwo… raczej odpychający ludzie.

0

@Eklerek do prawników czy do mnie? XD

0

@lithotripter W każdym zdaniu, bo przecież ktoś mógłby zapomnieć…
@Eklerek prędzej każe zapłacić odszkodowanie za ubrudzenie spodni. Prawnicy to nie są kandydaci dla mnie.

0

@Eklerek nic nie było, nic nie ma i na 99,99% nic nie będzie…

3

@Eklerek jakbym słyszała koleżanki z pracy, gdy tylko pojawia się byle jaki samiec w promieniu 20 metrów…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?