July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
@PaprykFCB kurde, nie przelogowałam się XD
11
@Safrani u niego jest piwne everyday
1
@michaleu a co to za rewolucyjna myśl???
3
@Lanosss jak ja o prawdziwym nie mam opinii, poza faktem, że uważam go za wroga narodu po barażach
2
@Lanosss opinie o czym chcesz?
0
@Frimpong @Luciano99 co ta Twoja @jowita wyprawia?
1
@gumaz a ja za maczkiem nie przepadam.
0
@Criss18Barca Jeszcze trochę i będę nabijać się z Ciebie, że jest Ci bliżej do 40 niż do 30…
1
@Gary To była podróż do Finlandii w dwojakim sensie :P
0
@michaleu a no nie
@FajfusLodowy ja swoje zrobiłam :P
0
@michaleu pamiętaj, że ja nie jestem miła, to tylko pozory :p
1
@Kinginiesta tak, Ciebie też już mam odnotowanego xD
@michaleu nie powiem, inaczej byłabym nieskuteczna
1
@Kinginiesta właśnie o to chodzi, już sobie zapisałam to w teczkach osobowych :P
0
@FajfusLodowy usuń to wszystko po znaku zapytania ;)
1
@Encore trzeba by go ubezwłasnowolnić…
3
@Popitek12 @Encore a miałam Cię za porządnego gościa xd
3
@Popitek12 w złotych?
2
@Kgorecki2500 tylko Edward Warchocki!
@Faro
1
@VamoSBarca88 ważne, że Tobie smakuje
1
@Safinetka właśnie nie tak dużo… ale to jednak trochę hardcore’owe było, bo spaliśmy codziennie na innym promie, 5 państw w 5 dni…
0
@Safinetka ja 8 lat temu na wycieczce przedmaturalnej… Autentycznie mam mgłę mózgową na te 6 dni :P
1
@Kgorecki2500 nawet bym poprosiła Pana Grzegorza o fotę, ale nie miałam czasu, bo niestety nie byłam tam w tym celu.
2
@Kgorecki2500 ja się raz nawet wbiłam w szturm koroniarzy przed sądem XD
1
@ProMILs i tak się nie uda, ale przynajmniej nie będziemy sobie pluć w twarz, że nic nie zrobiliśmy, by się udało xd
2
@mrboom Muminków jeszcze bardziej :P
Ale przywiozłam z Helsinek kakao z muminkami i słoiczek mam do dzisiaj.
@Gary zazdroszczę, że pamiętasz swoją podróż do Finlandii, bo ja swojej autentycznie nie xd
1
@TR3YWAY jeśli mój mąż by dostatecznie dużo zarabiał, a moje oszczędności przynosiły mi odpowiednie korzyści (np. Miałabym przyzwoite pieniądze z dywidend) to TAK!
Na pewno nie zgodziłabym się jak Alina Krawczyk, żyć całą rodziną za jedną głodową pensję.
@Criss18Barca to co powiemy o Tobie, jak Ty jesteś wyraźnie starszy ode mnie??? ^^
3
Biegnie, biegnie renifer…
0
@ProMILs możemy połączyć siły i wtedy będzie większe prawdopodobieństwo, że nam się uda xd
1
@Chimera zdania są podzielone
2
@Popitek12 @Encore to jak tak, to nie. A chciałam dobrze…