30

@PaprykFCB kurde, nie przelogowałam się XD

11

@Safrani u niego jest piwne everyday

1

@michaleu a co to za rewolucyjna myśl???

3

@Lanosss jak ja o prawdziwym nie mam opinii, poza faktem, że uważam go za wroga narodu po barażach

2

@Lanosss opinie o czym chcesz?

0

@Frimpong @Luciano99 co ta Twoja @jowita wyprawia?

1

@gumaz a ja za maczkiem nie przepadam.

0

@Criss18Barca Jeszcze trochę i będę nabijać się z Ciebie, że jest Ci bliżej do 40 niż do 30…

1

@Gary To była podróż do Finlandii w dwojakim sensie :P

0

@michaleu a no nie
@FajfusLodowy ja swoje zrobiłam :P

0

@michaleu pamiętaj, że ja nie jestem miła, to tylko pozory :p

1

@Kinginiesta tak, Ciebie też już mam odnotowanego xD
@michaleu nie powiem, inaczej byłabym nieskuteczna

1

@Kinginiesta właśnie o to chodzi, już sobie zapisałam to w teczkach osobowych :P

0

@FajfusLodowy usuń to wszystko po znaku zapytania ;)

1

@Encore trzeba by go ubezwłasnowolnić…

3

@Popitek12 @Encore a miałam Cię za porządnego gościa xd

3

@Popitek12 w złotych?

2

@Kgorecki2500 tylko Edward Warchocki!

@Faro

1

@VamoSBarca88 ważne, że Tobie smakuje

1

@Safinetka właśnie nie tak dużo… ale to jednak trochę hardcore’owe było, bo spaliśmy codziennie na innym promie, 5 państw w 5 dni…

0

@Safinetka ja 8 lat temu na wycieczce przedmaturalnej… Autentycznie mam mgłę mózgową na te 6 dni :P

1

@Kgorecki2500 nawet bym poprosiła Pana Grzegorza o fotę, ale nie miałam czasu, bo niestety nie byłam tam w tym celu.

2

@Kgorecki2500 ja się raz nawet wbiłam w szturm koroniarzy przed sądem XD

1

@ProMILs i tak się nie uda, ale przynajmniej nie będziemy sobie pluć w twarz, że nic nie zrobiliśmy, by się udało xd

2

@mrboom Muminków jeszcze bardziej :P
Ale przywiozłam z Helsinek kakao z muminkami i słoiczek mam do dzisiaj.

@Gary zazdroszczę, że pamiętasz swoją podróż do Finlandii, bo ja swojej autentycznie nie xd

1

@TR3YWAY jeśli mój mąż by dostatecznie dużo zarabiał, a moje oszczędności przynosiły mi odpowiednie korzyści (np. Miałabym przyzwoite pieniądze z dywidend) to TAK!

Na pewno nie zgodziłabym się jak Alina Krawczyk, żyć całą rodziną za jedną głodową pensję.

@Criss18Barca to co powiemy o Tobie, jak Ty jesteś wyraźnie starszy ode mnie??? ^^

3

Biegnie, biegnie renifer…

0

@ProMILs możemy połączyć siły i wtedy będzie większe prawdopodobieństwo, że nam się uda xd

1

@Chimera zdania są podzielone

2

@Popitek12 @Encore to jak tak, to nie. A chciałam dobrze…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?