1

@malicinho nie no, akurat ja to nikogo nie obchodzę XD

1

@esem91 nie najgorzej.

0

@mekston widać kto tam nosi spodnie…

0

@BojanKriKicz ze mną by nie miał tak lekko, to mu gwarantuję

1

@Lanosss no i ma minus, bo laska pcha wózek z zakupami, a on sobie człapie obok…

3

@esem91 fabuła dla kasy. Normalny mąż pewnie by rozsadził całe to studio, gdyby dowiedział się takich rzeczy.

2

@LAMC_10 może i łatwiej, ale to w ciul smutne życie, szczególnie już na starość.

3

@BojanKriKicz klęska*

1

@TR3YWAY jak to mówił Kusy: człowiek może być szczęśliwy tylko przez krótkie momenty i to jak się zapomni.

1

@TR3YWAY widzisz, bo to jakby nie było, to zawsze jest źle. Jesteś w związku i ktoś Cię zdradzi - żałujesz, że nie jesteś singlem. Jesteś singlem i nikogo nie obchodzisz - chciałbyś być w związku. I tak to się kręci to żyćko.

1

@TR3YWAY @MessiForeverTheBest jak Wy nie będziecie razem, to nie wierzę w miłość

1

@MessiForeverTheBest a ja chyba wolałabym nie wiedzieć, że zmarnowałam życie u boku niewłaściwego człowieka.

8

@MessiForeverTheBest dla niego lepiej, żebym nie wiedziała, bo jeszcze ze złości bym wstała, zakatrupiła go i dopiero spokojnie odeszła.

5

@michaleu nie, że lubię Sociedad, ale niech to kotletico upadnie i sobie głupi ryj rozwali

4

@Popitek12 ciesz się, że na mnie nie trafiłeś.

1

@BojanKriKicz ważne, że oni są razem szczęśliwi

0

@BojanKriKicz a Lucek nazywa ją swoją kruszynką

5

@pt9 nie wiem, choć się domyślam.

1

@LAMC_10 a wiesz, jeśli chodzi o ogórki, to trzeba być wybitnie miłym :P

4

@tomek8756 skoro to ostatnie pokolenie, to znaczy, że wymarli?

3

@Ilka to wytrwała jesteś, bo ja chyba zaprzestałam w 2011 roku

3

@Ilka cicho bądź bo zaraz oberwiesz jak ja xd

1

@Comentateiro chciałam to napisać

@Faro jeszcze jakieś M jak miłość xd

1

@MessiForeverTheBest wiadomo, że nie. Uważam, że na świecie nie ma dwóch osób, które w 100% myślą tak samo.

1

@PatrychoO gdzie żeś Ty bywał, czarny baranie? Czarny baranie?

1

@LAMC_10 nie przesadzaj. Zależy jak będziecie mili.

0

@MessiForeverTheBest wiesz koleżanki z pracy, które widuję raz w tygodniu, a chłop z którym mam być do końca życia to jednak trochę inne sprawy.

1

@Szklaner z tym, że Fermin to akurat dosłownie jadł moje kiszoniaki ze słoika XD
I jeszcze wypił wodę

1

@MessiForeverTheBest a co ja się będę kłócić z koleżankami z pracy, którą porzucę za 3 miesiące? Szkoda energii.

1

@LAMC_10 Mam nadzieję, że 27.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?