July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@malicinho nie no, akurat ja to nikogo nie obchodzę XD
1
@esem91 nie najgorzej.
0
@mekston widać kto tam nosi spodnie…
0
@BojanKriKicz ze mną by nie miał tak lekko, to mu gwarantuję
1
@Lanosss no i ma minus, bo laska pcha wózek z zakupami, a on sobie człapie obok…
3
@esem91 fabuła dla kasy. Normalny mąż pewnie by rozsadził całe to studio, gdyby dowiedział się takich rzeczy.
2
@LAMC_10 może i łatwiej, ale to w ciul smutne życie, szczególnie już na starość.
3
@BojanKriKicz klęska*
1
@TR3YWAY jak to mówił Kusy: człowiek może być szczęśliwy tylko przez krótkie momenty i to jak się zapomni.
1
@TR3YWAY widzisz, bo to jakby nie było, to zawsze jest źle. Jesteś w związku i ktoś Cię zdradzi - żałujesz, że nie jesteś singlem. Jesteś singlem i nikogo nie obchodzisz - chciałbyś być w związku. I tak to się kręci to żyćko.
1
@TR3YWAY @MessiForeverTheBest jak Wy nie będziecie razem, to nie wierzę w miłość
1
@MessiForeverTheBest a ja chyba wolałabym nie wiedzieć, że zmarnowałam życie u boku niewłaściwego człowieka.
8
@MessiForeverTheBest dla niego lepiej, żebym nie wiedziała, bo jeszcze ze złości bym wstała, zakatrupiła go i dopiero spokojnie odeszła.
5
@michaleu nie, że lubię Sociedad, ale niech to kotletico upadnie i sobie głupi ryj rozwali
4
@Popitek12 ciesz się, że na mnie nie trafiłeś.
1
@BojanKriKicz ważne, że oni są razem szczęśliwi
0
@BojanKriKicz a Lucek nazywa ją swoją kruszynką
5
@pt9 nie wiem, choć się domyślam.
1
@LAMC_10 a wiesz, jeśli chodzi o ogórki, to trzeba być wybitnie miłym :P
4
@tomek8756 skoro to ostatnie pokolenie, to znaczy, że wymarli?
3
@Ilka to wytrwała jesteś, bo ja chyba zaprzestałam w 2011 roku
3
@Ilka cicho bądź bo zaraz oberwiesz jak ja xd
1
@Comentateiro chciałam to napisać
@Faro jeszcze jakieś M jak miłość xd
1
@MessiForeverTheBest wiadomo, że nie. Uważam, że na świecie nie ma dwóch osób, które w 100% myślą tak samo.
1
@PatrychoO gdzie żeś Ty bywał, czarny baranie? Czarny baranie?
1
@LAMC_10 nie przesadzaj. Zależy jak będziecie mili.
0
@MessiForeverTheBest wiesz koleżanki z pracy, które widuję raz w tygodniu, a chłop z którym mam być do końca życia to jednak trochę inne sprawy.
1
@Szklaner z tym, że Fermin to akurat dosłownie jadł moje kiszoniaki ze słoika XD
I jeszcze wypił wodę
1
@MessiForeverTheBest a co ja się będę kłócić z koleżankami z pracy, którą porzucę za 3 miesiące? Szkoda energii.
1
@LAMC_10 Mam nadzieję, że 27.