1

@addept zrobię to we wtorek na oczach szefowej. Chcę zobaczyć jej minę.

0

@Dari0G a czym się gryzie? No zębami go ugryzła.
Bo mnie to np. użądliła 4 razy.

0

@michaleu smutne… anyway…

0

@Eklerek to wtedy by nie brały…

1

@Czajka90 a no słyszałam, co tam ci Wasi nawyprawiali, będzie dobrze chłopaki!!!

@VamoSBarca88 zazdroszczę

4

@misterio czereśnie mogłyby dla mnie zostawić

0

@Czajka90 bardziej little little girl in a big big world
@Eklerek i kto to mówi?

1

@kundee Belzebiusza Osę to tak

0

@addept Nie, cały czas coś się działo takiego, że nie mogłam odejść od biurka.

2

@PatrychoO czyżby jutro wolne???
@addept @Szczygiel06 trzymajcie się tam! Ja to tylko chcę spokojnego dnia w pracy, bo w zeszły poniedziałek to nie miałam nawet jak do toalety wyskoczyć.

0

@addept z tym drugim to się zgadzam akurat. Co za dużo, to nie zdrowo.

0

Niedziela wieczorek…

0

@Encore to akurat fakt, nie można jej zarzucić niczego w tym kierunku

0

@Encore pewnie tak

0

@Encore jesteś pierwszym samcem od którego otrzymuję takie stwierdzenie (:

1

@kocuur nigdy, gdyż jestem jednoczęściowa.

0

@addept A mimo to, Pedri wolał Alejandrę. Łączmy kropki ^^

1

@Toretto huczne wesela są fajne (moim zdaniem), pod warunkiem, że zapraszasz dosłownie tylko tych ludzi, których chcesz mieć przy sobie tego dnia i masz fajnego wodzireja, który nie wprowadzi żenady zamiast zabawy (co można zrobić nie tylko na weselu, bo moja kuzynka miała takiego na 18 dla rodziny) i przede wszystkim, gdy człowiek sam na siebie nie nakłada presji, że wszystko musi być jak spod linijki ;)

1

@tomek8756 może ja się nie znam, ale jak dla mnie to ona ma proporcje deski…

1

@Toretto ja byłam na takim weselu w zeszłym roku i gdyby nie matka panny młodej sabotująca wszystko po kolei, to uważam, że było całkiem fajnie. Młodzi chyba nie żałują, bo mało imprezowi.

2

@Criss18Barca postawią na paczkomacie

1

@TR3YWAY idąc w ślady Ani to najpierw muszę znaleźć sobie męża Polaka, a dopiero potem Hiszpana :P

0

@TR3YWAY pilatesik

1

@TR3YWAY właśnie odpoczywam po ciężkim treningu :’)
Ale bez Hiszpana, żeby nie było

0

@TR3YWAY niezdrowe to, ale kurde wciągające

1

@Czajka90 Arsenal jest mi zasadniczo obojętny
@Ilka mnie by się przydał meczyk Barçy, bo akurat nic ciekawego do roboty nie miałam w ten weekend :/

0

@Ryoumen i to będą niepełne miesiące…

13

Weekend bez meczu Barçy jest jakiś taki niepełny.

Change my mind

1

@Kgorecki2500 Nie. Ja tam jestem maksymalistką pod chyba każdym względem.

1

@Encore kaucyjne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?