July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@addept zrobię to we wtorek na oczach szefowej. Chcę zobaczyć jej minę.
0
@Dari0G a czym się gryzie? No zębami go ugryzła.
Bo mnie to np. użądliła 4 razy.
0
@michaleu smutne… anyway…
0
@Eklerek to wtedy by nie brały…
1
@Czajka90 a no słyszałam, co tam ci Wasi nawyprawiali, będzie dobrze chłopaki!!!
@VamoSBarca88 zazdroszczę
4
@misterio czereśnie mogłyby dla mnie zostawić
0
@Czajka90 bardziej little little girl in a big big world
@Eklerek i kto to mówi?
1
@kundee Belzebiusza Osę to tak
0
@addept Nie, cały czas coś się działo takiego, że nie mogłam odejść od biurka.
2
@PatrychoO czyżby jutro wolne???
@addept @Szczygiel06 trzymajcie się tam! Ja to tylko chcę spokojnego dnia w pracy, bo w zeszły poniedziałek to nie miałam nawet jak do toalety wyskoczyć.
0
@addept z tym drugim to się zgadzam akurat. Co za dużo, to nie zdrowo.
0
Niedziela wieczorek…
0
@Encore to akurat fakt, nie można jej zarzucić niczego w tym kierunku
0
@Encore pewnie tak
0
@Encore jesteś pierwszym samcem od którego otrzymuję takie stwierdzenie (:
1
@kocuur nigdy, gdyż jestem jednoczęściowa.
0
@addept A mimo to, Pedri wolał Alejandrę. Łączmy kropki ^^
1
@Toretto huczne wesela są fajne (moim zdaniem), pod warunkiem, że zapraszasz dosłownie tylko tych ludzi, których chcesz mieć przy sobie tego dnia i masz fajnego wodzireja, który nie wprowadzi żenady zamiast zabawy (co można zrobić nie tylko na weselu, bo moja kuzynka miała takiego na 18 dla rodziny) i przede wszystkim, gdy człowiek sam na siebie nie nakłada presji, że wszystko musi być jak spod linijki ;)
1
@tomek8756 może ja się nie znam, ale jak dla mnie to ona ma proporcje deski…
1
@Toretto ja byłam na takim weselu w zeszłym roku i gdyby nie matka panny młodej sabotująca wszystko po kolei, to uważam, że było całkiem fajnie. Młodzi chyba nie żałują, bo mało imprezowi.
2
@Criss18Barca postawią na paczkomacie
1
@TR3YWAY idąc w ślady Ani to najpierw muszę znaleźć sobie męża Polaka, a dopiero potem Hiszpana :P
0
@TR3YWAY pilatesik
1
@TR3YWAY właśnie odpoczywam po ciężkim treningu :’)
Ale bez Hiszpana, żeby nie było
0
@TR3YWAY niezdrowe to, ale kurde wciągające
1
@Czajka90 Arsenal jest mi zasadniczo obojętny
@Ilka mnie by się przydał meczyk Barçy, bo akurat nic ciekawego do roboty nie miałam w ten weekend :/
0
@Ryoumen i to będą niepełne miesiące…
13
Weekend bez meczu Barçy jest jakiś taki niepełny.
Change my mind
1
@Kgorecki2500 Nie. Ja tam jestem maksymalistką pod chyba każdym względem.
1
@Encore kaucyjne?