KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k ja mam zawieszona nisko poprzeczkę w życiu? Siedzisz na forum wysrywasz te swoje durne wypociny z których każdy się śmieje złóż cv, może zrobisz tam porządek
0
Komentarz usunięty
0
@FranciscoZubra zajrzyj niżej czy nikt nie mówi ;)
1
@abram3k śmieszny to ty jesteś ekspercie od 7 boleści. A jak można nazwać gościa co poważanego futbolu nie zaznał bo gra w rezerwach? Ja wiem, ze naogladales się Yamala i dla ciebie dzieciak jest do 18 roku życia
0
Nie ma to jak cisnąć po dzieciaku bo nie radzi sobie z potworem fizycznym jak Leao. Kto by tam nie stał miałby duży problem. Widać po nim, ze mocno zajechały go te mecze przedsezonowe bo lata jak motorynka od jednego pola karnego do drugiego. Dla piłkarzy rezerw takie tempo i natłok spotkań nie jest normalny
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@333tricampeones333 jak dołożysz z 70 mln to czemu nie
2
Raphinia i wykończenie XD
2
Może by tak burza nadeszła?
0
Jak dzisiaj mecz będzie przerwany albo coś to się mega wkur…
0
Jakieś polskie stary oprócz Anity teraz są dzisiaj?
3
Jaka ta korneluk to jest klocek XDD ona ledwo od ziemii sie odrywa
0
@PatrykBarca Toc alvarez to świetny piłkarz, sam chciałbym go bardzo w Barcelonie. Kompletny napastnik
3
Frajerzy igrzysk ci Japończycy
2
I skończyło się granie Japonii
0
@zadafcb kiedy półfinały i finał?
0
@Faro ja uważam, ze Flick go nie posadzi
2
@norbi77 tragiczny jest, drugi bramkarz bardzo ważny co pokazał poprzedni sezon. Nie daj Boże wyleci Ter Stegen i jesteśmy bez bramkarza
3
@norbi77 właśnie chce sprowadzić na ziemie, ze i tak będziemy się męczyć z kopiącym się po czole Polakiem. Wielka szkoda, ze araby go nie kupiły
8
Jedynie szkoda ze z lewusem bedzie grany sezon w podstawie. Mocny hamulec będzie grany
0
@Pedri16Future oby skończyło się na Nico williamsie i ewentualnie jakimś dm jeśli coś się trafi
0
@SinMistico generalnie praktycznie cały skład to byli zawodnicy, którzy spora role odgrywali w poprzednim sezonie. Poza tym idiota co prosta noga wchodzi w sparingu to cała reszta ważni zawodnicy
0
Warto podkreślić ze rm tez dosyć mocny skład wystawił na ten mecz
1
@norbi77 dokładnie
0
@Pedri16Future No ja jestem podekscytowany strasznie ta młodzieżą. Chciałbym taki skład zobaczyć w meczu ligowym czy to miałoby racje bytu. Mam nadzieje, ze Flick będzie dużo szans dawał młodym bo mamy kawał piłkarzy na zapleczu
5
Szczerze? Flick musi mieć spory mętlik w głowie. Ma tylu głodnych gry młodych mega utalentowanych piłkarzy. Faye mógłby spokojnie być zamiast Inigo Martin i Valle świetni, Bernal robi wrażenie choć przy nim uważam, ze trochę za wcześnie żeby był ważnym zawodnikiem pierwszej drużyny, Torre ma duży talent i jeśli się w niego zainwestuje to może się odpłacić świetnymi występami, Casado jako zawodnik do szerokiej rotacji tez może być. Pau Victor klasa, nic więcej powiedzieć nie można, Roque dałbym na wypożyczenie i nie skreślał go tak od razu a najwieksza zagadka dla mnie to ten Darwich. Niby mowia, ze duży talent ale dużo minut od Flicka dużo nie dostał
0
@barcelonaLM bez szans djokovic jest. Alcaraz gra taki tenis ze to głowa mala
0
@Colon Dalej nie wiem o co chodzi XD chłop prowadzi 1:0 w setach w drugim ma 6:3 w tiebreaku i walkower czyli zaliczone za 0
1
Do fanów tenisa polecam zobaczyć mecz Shapovalov vs Shelton. Na kuponiku win Shelton i zakład rozliczony za 0 bo walkower XD
3
@Yamal_Williams Ter Stegen za Courtoius, Gundogan za Valverde, Yamal za Rodrygo i ten Pedri mi nie pasuje ale nie wiem kto inny by mógł