2

@Pnog37 varela teoretycznie ale to nie ten poziom

0

Tak teraz patrzę to nasz Nico w porto fajne oceny za mecz dostaje

1

@Pnog37 to w porto czy Madrycie

7

No i po Bernalu… aż się płakać chce

0

@tbas a czemu go wyrzuciło?

2

@Kamiloza91 ja to kiedyś grałem ale za duża pensje bym sobie życzył wiec ciężko z rejestracja Mogło by byc

0

@barcelonaLM jak to ponad 100 mln trzeba byłoby dać :)

0

Lavia? Hjulmand? Zubimendi?
Chyba najseksowniejsze opcje, pytanie ile mamy kasy albo inaczej czy wogole mamy kasę

3

No i nie mamy DM a najwieksza nadzieja od czasów Busiego może mieć po karierze. Zostaje nam multum pomocników z usposobieniami do gry ofensywnej i znikoma ilość do zabezpieczenia tyłów. GENIALNIE

0

Czyli do Gaviego dołącza Bernal… genialnie

2

@Azi to mamy dwóch cubarsich?

3

Ale ten Bernal mi się podoba

1

Var jest wtedy gdy rywal Barcelony tego potrzebuje i tyle

1

Sędzia klaun jak zawwze

0

No i genialnie… jeszcze pedriego połamał

3

Cubarsi dzisiaj szefuncio

1

I dobrze zamyka wszystkim mordy

8

Teraz mu monitorek odpalili hahahhaa. Żałosna liga

0

I tak anuluje spokojnie XD

0

Hahahaha zaczyna się drukowanie

0

Flicka dalej nie rozumiem czemu on daje tego Ferrana po takim presezonie Pau Vitora

0

@BulaKG Toc krecidlo to madryciak

9

Czy chłop właśnie wybronił ręka sam na sam? XD

2

Boże ten kręcidlo jest tak asluchalny. Stronniczy, glos jak dziecko… gorzej być nie może

0

Ale ta Chelsea to są frajerz*

1

@Pnog37 a ja się dziwie. W futbolu brakuje takich piłkarzy w stylu Bobbyego Charltona

0

@Barclonismo taki o ten film

0

Raphinia i Ferran czyli piłkarze, którzy sprawiają, ze Barcelona wyglada jak wyglada

0

I Majchrzak raczej odpadnie w 1 rundzie

0

Ferran wymiana za chiese jeden do jednego. Jesteście za?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?