0

@Matt_i1992 może ekstraklasa, tam polują na takich przeciętnych Hiszpanów

0

Okienko trwa do końca sierpnia tak?

0

@Gall lewy rok starszy i tak wiem, ze strzelił wczoraj 2 gole ale zobaczymy jak będzie na dłuższa metę. Nasz atak poza Yamalem to żart, cała pomoc albo po poważnych kontuzjach albo bardzo słabe zdrowie. Balde tez niepewny, Araujo cieniem samego siebie, co raz słabszy Ter Stegen

3

Jakoś mam tak, ze większy potencjał w kadrze widziałem rok temu. Teraz tylko trener lepszy ale oczekiwań za dużych to nie mam w tym sezonie. Gdyby ten Nico przyszedł co innego ale tak to lipa

4

@beter2 nie dość, ze osłabiamy drużynę strata Gundogana to jeszcze osłabiamy przyjściem Cancelo

0

A może by tak dać Athleticowi Ferrana za Nico? Myśle, ze inaki Williams by się nie kapnął ze mu brata zamienili

2

@barcelonaLM chiesa przed kontuzja był świetnym skrzydłowym. Może uda mu się odbudować a gorszym od naszych skrzydłowych napewno nie będzie

3

A już w następnej kolejce demolujemy Nico Williamsa

0

@norbi77 może, dlatego najlepszy piłkarz presezonu dostał 5 min a ta kaleka podstawę

7

Strasznie brakuje tego lewego skrzydła. Nawet ten chiesa czy Coman byliby tu wzmocnieniem

1

@juarez No nie do końca to znaczy ale okej. Wygrali bo reszta drużyny wyciągnęła. Racje by miał jakby Ferran zagrał dobry mecz

0

Jedyne co mi się nie podobało dzisiaj u flicka to ta niekonsekwencja. Pau Vitor gra świetny presezon a ten z kapelusza wyciąga tego placka ferrana

6

Czego tu się spodsiewac XDD ten skład wyglada jak totalne gowno

1

3 paralitow w ataku trio TLR

0

Ale my mamy maskarycznie słaby skład. Paranoja

0

@Tabaluga37 a co do statystyk to ciężko je porównywać jak Yamal ciągnął za uszy grę Barcelony w pojedynkę gdzie jego klasy nie pokazują suche statystyki a co do Nico to gra tylko w Athleticu a euro pokazało jaki to świetny pilkarz

0

@Tabaluga37 No nie wiem, nie bez powodu Rodrygo nie jest pewniakiem w realu Madryt i nie bez powodu Raphinia wygrywał go ze składu Brazylii. Ja oceniałem ogólnie skrzydłowych nie konkretnie ps ls

0

@Tabaluga37 nie No zgoda ale dla mnie Rodrygo czy Valverde to nie ścisły top. To zawodnicy bardzo dobrzy ale nie ścisła czołówka

0

@Tabaluga37 od Rodrygo; salah, Yamal, Vinicius,Mbappe,Foden,Nico Williams,Palmer itp itd

1

@Tabaluga37 zależy czy np pomocników defensywnych i ofensywnych liczysz oddzielnie. Lepszych na szybko pomocników: Odeegard, Bellingham, Gundogan,De Bruyne, Rodri, Bruno, Rice, Barella, Vitinha czy Wirtz

0

@Tabaluga37 w pełni formy to on nie był od dawna. Dla mnie niestety już top 10 nigdy z niego nie będzie. Zdrowie nie te co powinno

0

@Tabaluga37 nie No stary gdzie Pedri XD

0

@ViscaelBarca2007 a w realu tylko Carvajal,Rudiger,Militao,Bellingham,Vinicius,Mbappe i Courtois wiec nie jest tak zle

0

@ViscaelBarca2007 Yamal, Ter Stegen, Araujo (w normalnej swojej formie), można ewentualnie jeszvze Gundogana podpiąć i tyle

0

@FcPortoFan1999 No city niby tez choć tam mam wrażenie, ze ci piłkarze się trochę powypalali. De Bruyne już co raz starszy

2

Ogólnie mam wrażenie, ze poza Realem to topowe kluby z roku na rok są co raz słabsze. Liverpool spadek, Psg spadek, united bez komentarza. Może jesczze Arsenal i Inter zwyżkują ale tak to szczerze poza Realem to nie ma jakiegoś murowanego faworyta do Lm

0

@HypeR Oby tylko bez Casado

0

@HypeR a jakby tak nie mieć problemów z rejestracja i do tego nie kupować sędziów? Ze tez nikt na to jeszcze nie wpadl

0

@Essos atak La liga, pomoc Premier League, obrona la liga

0

@AlwaysBlaugrana generalnie nasz klub to mem pod wieloma względami aktualnie ale akurat z Nico to uważam, ze sam nie chciał odchodzić tego lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?