0

@Cochise Ramosowi wypadło z rąk.

0

@Arden "Gdybyście mieli zdecydować, to kto zostałby w Barcelonie? "
Odpowiedziałem Ci na pytanie ale powtórzę ZALERZY OD TEGO KTO MIAŁBY PRZYJŚĆ
Ferran i Robert to są dwie różne 9. Robert mimo swojego wieku dawał radę gdzie inni już dawno skończyli karierę. Ma swoje plusy , umie się ustawić i zdobywał kilka ważnych bramek w tym sezonie mimo że nie grał tyle co w poprzednim sezonie . Ferran jest nieregularny , strzela seriami a potem się zacina . Jeśli Barcelonę byłoby stać powinna kupić dwie nowe 9 ale pytanie miałeś inne. Ten młody z Kosowa z Bundesligi byłby nawet tani przy dzisiejszych cenach .

0

@Arden Najpierw trzeba wiedzieć jakie jest zastępstwo a potem czy będzie to wartość dodatnia czy nie.

0

@viscaelbarca1998_ Dopiero 33 lata

2

Po co to Olmo zrobił? Teraz jeszcze druga złapie i będzie znowu problem.

2

@Azi Dla mnie może tak co mecz . Daje ważne bramki i asysty.

1

@Comentateiro Robi liczby i daje punkty. Nie ma idealnych zawodników.

0

No to wykupujemy

0

@ShawnC ja też będę oglądał na stream ale na bank będzie cieło.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 A ja chciałbym żeby właśnie dziś zdobyli mistrzostwo. Wtedy podstawowi zawodnicy odpoczną przed mundialem a młodzi z rezerw będą mogli być ogrywani. Odpoczynek dla Trenera ten psychiczny też się teraz przyda .

6

Barcelona nie powinna robić z nimi żadnych interesów. Za każdym razem jak Badcelona robi z nimi interes wychodzi na frajerów. Jak nie oddawanie zawodników za darmo to transfery zachore pieniądze jak Filmowiec.

1

@Kapitan9 Dodaj do tego najzdolniejszych młodych ze szkółki i wychodzi że nie ma sensu kupować nikogo do pomocy. Bramkę mamy na lata zabezpieczona a na obrone , pomoc czy skrzydła można spokojnie kogoś z młodych wybrać nawet na rezerwę. Z 9 jest największy problem .

1

I tak lepiej napisane niż u urugwajczyka .

1

Po wygraniu ligi niemieckiej obawiałem się XA. Dziękuję że piłkarze RM okazali się głupi mu nie zaufali.

0

@Kozinho. Największym problemem realu jest to że polega na obcokrajowcach a nie jak dawnej Hiszpanach. Dawniej kadra Hiszpanii to byli głównie zawodnicy Barcelony i Realu. Nasprowadzali sobie najemników którzy nie mają szacunku ani do klubu ani do kibiców.

0

@Aragorn33 Widać że Real ma dobrego trenera który umie zaprowadzić porządek w szatni...

0

Już wiadomo że Francuz zostanie wystawiony na sprzedaż.

0

Jest sens oglądać dalej sędzia już wie kto ma wygrać.

0

@Sinirsey Bo tam nie było drużyny .

1

@Filipem Gratuluję, jaki kurs był?

2

@macio_944 Jak on sobie może pozwolić wysłać rezerwowy skład i wyrywać ważne spotkania. Liga francuska jest słaba a PSG ma kim grać.

1

@ranger3120 weź nie przypominaj.....

1

@FcPortoFan1999 Francja na bank będzie wysoko oni mają niesamowita pake . Tylko żeby Ci piłkarze umieli ze sobą współpracować. Dla mnie to Fracnja i Portugalia są jednymi z głównych faworytów. Kogo obstawiasz jako czarnego konia mundialu ?

0

BM wygra LM a Olise dostanie ZP. Mimo że Kane ma sporo bramek to Olise jest decydujący coś jak w Barcelonie Yamal.

7

Mieli trenera który jakoś to trzymał aż do slawnego momentu z Juniorem. Zabawne jest to że mimo że wygrali wtedy spotkanie z Barcelona rozwalili sobie zespół. Arbeloa nie tylko nie jest dobrym taktykiem ale nie panuje nad zawodnikami. Nie pamiętam czy kiedyś były już takie akcje w RM .

0

On nadal jest młody więc całą kariera przed nim. Jeśli naprawdę zredukuje swoją pensje by grać to znaczy że się opamiętał.

1

@MessiForeverTheBest To szerzenie dezinformacji jest śmieszne. Ja to za każdym razem słyszę jak coś nie jest na rękę władzy i to obojętne jaka by była.

0

Z Angli to wszytko będzie 3 razy droższe. Najpierw Barcelona niech sprawdzi u siebei bo może znów uda się zaoszczędzisz kasę dzięki młodzieży. Wygrać Mistrza a potem testować.

3

@cules100pro Na lewym też zagra .

0

@Batigol22 Umowa do 2029 i jest prawonożny. Barcelona nie szuka czasem lewonożnych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?