0

@Batigol22 Był Niemiec z BVB ale przedłużył kontakt. Belg z Ajaxu myślę że się przyda . Casado I kasa w drugą stronę i powinni się dogadać. Co do stopera to sam nie mam pomysłu. Może jakiś z niemieckiej albo hiszpańskiej ligi . Z Angli to za każdego co ma ważny kontrakt trzeba dać duże pieniądze. Może ten Senesi grałby lepiej w Barcelonie ale znów trzeba mu dać wysoki kontakt i w razie niepowodzenia byłby trudny do sprzedania.

0

@Sergio_Devils Suerez czy Ibra też nie był. Młody perspektywiczny, beszczelny z dobrym dryblingiem.

0

@FCB24 A ten belg z Ajaxu na lewe skrzydło? . Kasa plus Cassodo powinno wystarczyć. Ładne gość zasuwa i robi liczby .

2

@FcPortoFan1999 Weźmiesz hulajnoge trochę bezpieczniejsza ale zabić też można.

1

@Ilka A po co ? Jak zdobędą mistrzostwo to trener powinien testować młodych z akademi a większość z 1 drużyny wysłać na odpoczynek bo sobie na to zasłużyli.

1

@July_6_BcN Pokemon wodny Ewolucja z Tumana .

0

Kto wykrakał 8 minut

3

Belg z Ajaxu na lewe skrzydło. Kasa plus Casado bo z tego co pisali Ajax był nim zainteresowany. Dzięki temu Barcelona zyska młodego utalentowanego zawodnika i nie będzie musiała wykupować Anglika.

1

0

@Chimera wiem ale za Rafe nikogo nie ma. Zobacz jakie są problemy gdy nie jest dostępny. Druga sprawa Rafa też nie powinien grać wsytkiego bo potem ma energii na końcówkę sezonu.

6

Po co trzeci bramkarz ja tego nie rozumiem . W razie potrzeby można powołać bramkarza z rezerw.

2

Kogoś tam fantazja ponosi. Niech wymieniają dalej może uda im się trafić.Jak narazie z tych wymienionych to Belg z Ajaxu robi na mnie największe wrażenie.

6

Nie chciałem Filmowca, Turka i nie chce jego. Interesy z tym klubem to same szkody.

0

To powinien być finał. Najlepszy mecz od dawna w LM

0

Czyli mieli racje że Dembele ma większy potencjał jak go kupowali do Barcelony. Szkoda że głowa jak grał w Barcelonie nie była tam gdzie jest obecnie . Albo inaczej wystarczył dobry trener który z niego by wydobył to co Lucho.

14

To powinien być finał. Szykuje się niesamowite widowisko

0

@esem91 A dlaczego ukraińska drużyny ma zamiast polskiej? Może jeszcze się uda im zdobyć sponsora a jak nie to inna polska drużyna niech ich zastąpi. To co się dzieje jest nienirmlne. Wiesz może ile kasy potrzebują na sezon ?

0

Skoro tak strzela bramki to może zostanie 9

0

@vanbor taki mix 10 z 9 tylko czy by się sprawdził w taktyce Barcelony. On by pewnie grał jako fałszywa 9. Wartość 57.9 mln i kontakt do 2028 . Nottingham musiało by spaść żeby nie chciało min 70 mln .

1

@David_Martin Jak tych chcesz Ansu to już lepiej postawić na młodzież z rezerw. Kilku ofensywnych jest. Jak narazie Barcelona wychodzi najlepiej na szkółce.

1

@MysticCat W USA to żeby chorować to trzeba mieć dużo kasy. Nie chciałbym żeby Polska miała taki system jak USA.

0

@Kgorecki2500 na siepomaga dalej ludzie wpłacają pieniądze. Pisałem już post żeby redakcja dała to na stałe na 1 stronę. Gość wykonał niesamowitą robotę.

2

Hej droga redakcjo możecie dać to na główna stronę . Tak żeby zawsze jak ktoś wchodzi widział link do zbiórki .

0

No ale dlaczego zaatakował rywala a nie sędziego który dał tego karnego?

1

A co on ku... robokop jakiś że taka kwota. Gość ma w lidze 8 bramek i 4 asysty . Skoro on tyle to Torres 200 mln. Muriqi co gra w 17 zespole w lidze jest na 2 miejscu i ma 3 bramki mniej niż żółw. Tutaj wiele osób piszę że gość gra mało ofensywnym zespole i że w Barcelonie będzie inaczej. Ja przypomnę że Griezmann czy Turan jakoś nie podnieśli jakości jak zmienili klub.

0

Jak grają ? Pytam bo nie mogę obejrzeć spotkania.

0

@RobertNieLewandowski Mi z tą sytuacją kojarzy się Umtiti.

2

Jak do Ajaxu to nawet za mniejsze pieniądze ale musi być zagwarantowany procent z kolejnej sprzedaży. Ajax umie promować i sprzedawać zawodników.

0

@Faro Klopp wyciągnął go z Polski ,dał mu szansę a pod sterami Pepa rozwinął.

0

Szkoda że Sama Nomoko zerwał więzadła bo była by to jego szansa na pokazanie się. W rezerwach jest Toni więc pewnie on zostanie powołany .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?