KamilS689
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Sama Nomoko zerwał więzadła bo była by to jego szansa na pokazanie się. W rezerwach jest Toni więc pewnie on zostanie powołany .
0
@Dieselzor no ja wstaje 4.45 i autobus mam 5.55 .
0
@Bilon87 Dobre masz kontakty. Załatw autografy dla całej La Ramlby . Co to dla ciebie .
0
@Roobo A może to Yamal nie chce siedzieć na ławce i dlatego tak jest.
1
@PatrychoO Robert na 9 i wtedy będzie RRR.
0
@Derean no uśmiałem się z twojej odpowiedzi do Kitek. Co do kontuzji schodził o własnych siłach więc może to nic poważnego.
1
Co się mu mogło stać ? Może to coś drobnego bo schodził o własnych siłach .
1
@Roobo No to Bastoni już nie dla Barcelony.
0
@kanver_ Jeśli w następnym sezonie nie będzie prawdziwej rotacji w trakcie sezonu to będą kontuzje i zawodnicy w kluczowym momencie będą padnięci.
0
Nie ma sensu w akademi są kolejni utalentowani pomocnicy. Potrzeba nowej 9 która zapewni bramki. W MC jest taki jeden i na niego trzeba zbierać kasę.
0
@gracianho7 on ma klauzure 30 mln. Jest młody więc dużo mniejsze ryzyko i możliwość odsprzedaży w przyszłości.
3
@FcPortoFan1999 Halinka a powiedz mi dlaczego ten Paździoch to taka menda jest. Po co bóg takie coś stworzył.
0
Co myślisz o takich zawodnikach jak Asllani Fisnik czy Vedat Muriqi. Czy są to 9 które dały by radę w Barcelonie?
1
@blablak Bo Fati jest beznadziejny. Już wolę jakiegoś młodego z rezerw niż super gwiazdę Ansu .
0
@Arekvip vedat muriqi i asllani fisnik to są dobre opcje na 9. Obaj maja ponad 1.90 wzrostu . Jeden doświadczony a drugi młody z potencjałem . Panichelli fajna opcja ale jak kolega niżej napisał zerwał więzadła. Asllani ma chyba klauzure 30 mln więc to w tych czasach jest promocja a Mariqi też mógłby przyjść za małe pieniądze. Kupić ta 2 a pozbywamy się Ferrana a Robertowi kończy się kontrakt więc będą oszczędności na jego pensji.
1
@Hubert194 Gość który gra w słabym klubie a w liczbie bramek ustępuje tylko żółwiowi . Kibicuje mu żeby wygrał w tym wyścigu . Jest świetny w powierzu i za małe pieniądze może dać coś więcej Barcelonie . Tak piszecie że to żart bo nazwisko nie jest tak rozpoznawalne. Bramki białym strzelać potrafi i zasuwa.
0
@Aequlibre Ale ten Niemiec ma 1.79 wzrostu i też jest z Bundesligi no bo to Stuttgart. A druga sprawa on miał naderwane więzadła w kolanie . On ma 29 lat więc też jakiś super młody nie jest. On jest tylko 2 lata młodszy od Muriqi
0
@Aequlibre Tak realnie to Asllani i Muriqi. Młody nie ma jakiś wybitnych liczb bo w samej lidze 9 bramek i 8 asyst ale może się rozwinąć. Muriqi 21 bramek i 1 asysta to specjalista od zdobywania bramek głową. Jego klub jest na 15 pozycji w lidze a mimo to daje rade . Ile by zdobył bramek w lepszym zespole.
0
@BORO_12 A po co ci Abde ? Zamiast Cancelo kupić Grimaldo. Na napad brać 2 z Kosowa. Najważniejsza jest defensywa. No niestety Barcelona musi nauczyć się sprzedawać a w tej chwili daje sobie wejść na głowę.
0
@BORO_12 Na Alvareza ani innego drogie Barcelony nie stać. Lewy odejdzie a Ferran nie spełnia oczekiwań. Brać dwóch napastników z Kosowa i zabezpieczyć obronę bo tam są największe problemy.
0
Barcelona ma kim grać w pomocy. Dodatkowo mamy młode wilki w rezerwach oraz młodzszych sekcjach.
0
@Filarrr11 Brak kasy
0
Gra w słabym zespole a jednak trochę tych bramek nastrzelał. Czy ten zawodnik ma na tyle umiejętności by dopasować się do Barclony ? Dawno nie było artykuły o napastnikach nie tych z top. Może redakcja coś nam napisze .
25
Camavinga po tym jak dostał pierwsza żółtą kartkę faulował dwa razy. Po drugim faulu jak sędzia nie zareagował bezczelnie utrudniał grę. No to sędzie powiedział pas i dał mu 2 kartkę.
0
Według ludzi z tvp sędzia nie powinien dawać 2 żółtej kartki. Panowie trochę profesjonalizmu.
0
Przecież to było czytelne do kogo poda .
1
@A4ron Gratuluję
0
@tomek8756 A to juz przeliczyli wszystkie głosy? Szkoda że w Polsce tak szybko nie wiadomo kto wygrał.
1
Jeśli on odejdzie to jak wzmacniać pomoc to tylko z rezerw. Z tego co kojarzę było tam kilku graczy.
0
@Chimera Ja bym yamala ani pedriego nie wystawiał. Wiadomo nie od dziś że ten klub to bandyci .