0

@Rupert_Haubica A Duńczyk ostatecznie przedłużył kontrakt ? Bo z tego co pamiętam kończył mu się. Zamiast niego można dać szansę zawodników z akademii. Po co płacić pensje jak on co chwilę na l4 ?

0

@Chimera jeśli liga będzie przyklepana to ja by grał głównie rezerwowymi i własne młodymi z akademii.

1

@damian16161212 1 kwietnia to już był.

1

@Encore Tam w MU to chyba się nudzi . W końcu jest trener który ogarnął ten burdel i są wyniki a oni jakieś zmiany planują.

0

Gdyby De Jong został sprzedany to jeszcze miało by to sens. No ale mamy Olmo , Fermina w rezerwach ale też w młodszych rocznikach są kolejni młodzi utalentowani pomocnicy . Tak naprawdę to jest jedyna formacja której gdyby Barcelona się uparła nie musiała by wzmacniać. Spoko razy Barelona kupowała zawodnika za nie małe pieniądze np Gomes bo była okazja za 40 mln. Barca jak miała kasę to nią szastała i dlatego teraz są problemy.

1

No ale Araujo w pierwszym składzie raczej nie wystąpi. Więc możemy być spokojni. Po sezonie pożegnać gościa bez żadnych sentymentów. Szkoda że Barcelona nie chce Marcosa Senesi któremu się kończy kontrakt .

0

@zabibarca Dlaczego nie w Barcy B są jakieś problemy ? Jak sobie radzi ?

2

@tbas Roumiem czyli jak źle zagrał to jak trener mu podaje ręke to może go olać. On się zachowuje podbnie jak VJ z Madrytu.

1

@NeroTFP1 Yamal ma talent ale swoim zachowaniem w tej chwili pasuje do RM a nie do Barcelony. Nie pamiętam czy Leo w Barcelonie tak lekceważył trenera ale wydaje mi się że nie. Chyba żaden młody piłkarz tak się nie zachowuje. W tej chwili wygląda to naprawdę źle i może przez zachowanie naszej 10 Rony nie gra za często.

0

@Encore PB, Reacher i The Boys . Muszę nadrobić Ozark

0

Ten sam co Barcelonie 2 trafił.

1

@Nazio_87 Świdra

1

@Barca_Q Raczej masz racje ale na trening 1 drużyny mógłby go zaprosić. Może zabłyśnie i na ławkę go weźmie. Były spotkania gdzie Barcelona prowadziła wysoko więc mógłby wejść. W Barcelonie ostatnio młodzi , nieznani zawodnicy zostają gwiazdami.

0

@macio_944 chłop łamianie tradycje liczby 4. Jak teraz jie wygrają mistrza to kiedy ?

0

@Arden Ja się nie dziwię że ten wyrok jest niski jak oni chcieli jeszcze ustawa zmiejszyc kary. PO ma nie jednego pedofila w szafie. Kto pamięta pedofila z Targówka .

2

@Laminedependencia Porównaj ile w podstawie grał w poprzednim sezonie ile teraz . Zaufanie trenera i to że jak popełnisz mały błąd to grasz dalej dużo robi.

5

Na LO Grimaldo I to będzie prawdziwe wzmocnienie . Balde to się zatrzymał w rozwoju .

7

@LAMC_10 Przynajmniej nie nazwał ludzi zakutymi łbami jak premier Tusk.

0

@Soetie Czasami taki zawodnik za małą kwotę może okazać się gwiazdą jak np Pedri.

0

@BojanKriKicz no nie wiem . W oby państwach jest wielu wyznawców islamu. To mogło by się skończyć zamieszkami albo atakami terrorystycznymi

0

@Kgorecki2500 za to co robili w strefie gazy to mi ich nie szkoda . Dalej zaatakowali inne państwa bo w razie czego z USA ich obroni. No mają pecha

0

@Tigermaus jak komuś zostanie ostatni mecz na kuponie graj odwrotnie. Zawsze ktoś wygra

1

@LOPEZ16 Jak nie oglądałeś to polecam Synowie Anarchii , Banshee.

0

@mientusek1407 Umiejętności ma ale w drużynie bym go nie chciał. Ze swoją przeszłością to pasuje ale do Realu Madryt.

2

@Eric_Abidal_22 Bodo by lepiej zagrało niż MC .

3

@Andromega A byli tacy co pisali żeby sprzedać bo nic więcej wart nie będzie.

0

@Kgorecki2500 Gdyby Polska dobrze żyła z Chinami to Rosja mogłaby nam skoczyć. Była okazja z nimi na handel to odmówili bo USA zabroniło.

7

Tak to często bywa że zawodnik który powinien być zawieszony decyduje o wyniku .

0

Fermin musi wejść w drugiej połowie.

0

@Zoker To się robi nudne . Ślepy jesteś że nie widziałeś ile ważnych bramek zdobył Olmo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?