Fermin przepiękny piłkarz! Nie można go nigdy sprzedać. Obok Raphy, Yamala i Pedrirgo nasz kluczowy piłkarz. Do tego nie ma problemu z ławką. Xavi dziękujemy!
@Pedri16Future Chyba tamtym roku też byli blisko, na koniec sezonu się posypali. Szkoda, że Real Saragossa taj nisko. Tej trójki mi najbardziej brakuje.
Fajnie , że gramy akurat z Santander, jakoś mam sentyment do tego klubu, szkoda, że nie ma ich w pierwszej lidze. Raczej to nie jest drużyna, która się tylko broni. Oby awansowali razem z Deportivo.
Jude obecnie jest totalnie słaby. Ludzie po pierwszym sezonie robili z niego niemal geniusza, którym nigdy nie będzie. Nie mówię, że nie potrafi grać, sale wybitnym piłkarzem to nie będzie.
Ten mur to była jakaś komedia :D, sam strzał jak najbardziej do obrony. Oczywiście dobra bomba Fede. W sumie może i lepiej , że pierwszy strzelił Real a nie Atletico, gorzej jak pójdzie konta na 2-0, wtedy będzie zamknięty temat.
Ogólnie mam wywalone kto tu wygra, najbardziej trzymam kciuki za dogrywkę jeśli w ogóle jest.t
Nie ma co podniecać się wysoką wygraną Realu. Real to prędzej straci punkty z jakimś Rayo czy Osasuną, zresztą nie ma sensu patrzeć za plecy, robimy swoje i tyle. Fanie jakby dziś przegrali lub zremisowali (+7/6 to byłby duży komfort), ale z drugiej strony może to i lepiej, że poczują się pewniejszy a Xabi prędzej dokończy sezon na ławce Śmietany.
Jeden mecz nie oznacza że wracają na dobre tory, już nie mogę się doczekać pieprzenia, że wraca wielki Real. :D Zobaczymy jak zweryfikują ich Materace. Oczywiście trzeba oddać, że zagrali świetny mecz, chyba najlepszy w tym sezonie, nawet bez Żółwia (francuski hamulcowy heh).
@Gary Dla mnie nigdy nie będzie legendą, opluł Barce bo myślał tylko o sobie. Oczywiście szacun za to co dał Barcelonie, ale nigdy nie stanie obok Puyola, Xavi, Messiego czy Iniesty.
Jakże pięknie Real poprzez swoją telewizję się kompromituje! Niech tworzą więcej tego materiału, bo można się pośmiać . Potężny Papcio Perez tak samo, bo jakby chciał to by to uciął, a widocznie bardzo mu to pasuje. Żaden inny klub na święcie nie robi takich żałosnych akcji.
0
Nie no Atsenal nie może już tego spieprzyć.
0
Mamy w ogóle jakieś większe szansę na jakiś medal na Zimowych IO?
1
Lubię takie dreszczyki. Joan obecnie najlepszy bramkarz świata.
0
Łapiemy ich na spalonym jak dzieci.
1
@Kris_OK Śmieszny jesteś.
4
Fermin przepiękny piłkarz! Nie można go nigdy sprzedać. Obok Raphy, Yamala i Pedrirgo nasz kluczowy piłkarz. Do tego nie ma problemu z ławką. Xavi dziękujemy!
0
@Pedri16Future Chyba tamtym roku też byli blisko, na koniec sezonu się posypali. Szkoda, że Real Saragossa taj nisko. Tej trójki mi najbardziej brakuje.
1
@BARCA1899Messi Ja ufam w pełni Hansiem, jeśli ma być taki skład to wie co robi.
4
Fajnie , że gramy akurat z Santander, jakoś mam sentyment do tego klubu, szkoda, że nie ma ich w pierwszej lidze. Raczej to nie jest drużyna, która się tylko broni. Oby awansowali razem z Deportivo.
2
To w końcu który puchar jest ważny? :D
28
Jude obecnie jest totalnie słaby. Ludzie po pierwszym sezonie robili z niego niemal geniusza, którym nigdy nie będzie. Nie mówię, że nie potrafi grać, sale wybitnym piłkarzem to nie będzie.
1
I właśnie takie decyzje już zmieniają mecz, białas nie dostaje żółte i już ostrożnie nie musi grać. Żałosne kur..,
0
@Unbe Ale niby po co? Szczęsny mz dać nam większe szanse wygrania w karnych? Równie dobrze Joan może dać nam większe szanse.
2
Arsenal dał przeciwnikom chwilę radości a teraz będzie ostre strzelanie.
0
@Arden Tutaj z nim jest Rozenek?
0
https://tiny.pl/1ky6xcy-q
Oczywiście jeden z mniejszych kursów upieprzył kupon na 3,5 tys. Lepiej mogłem dorzucić te 10 zł i postawić same bulidery..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten mur to była jakaś komedia :D, sam strzał jak najbardziej do obrony. Oczywiście dobra bomba Fede. W sumie może i lepiej , że pierwszy strzelił Real a nie Atletico, gorzej jak pójdzie konta na 2-0, wtedy będzie zamknięty temat.
Ogólnie mam wywalone kto tu wygra, najbardziej trzymam kciuki za dogrywkę jeśli w ogóle jest.t
1
Jak PSG zdobyło to co Barca oraz Bayern i zdobyło sekstet jak nie wygrali SPF, bo grają dzisiaj?
0
Łysy to niech się dobrze zastanowi kto ma bronić w kadrze na Mundialu.
1
@Borry Smerfy. ;)
0
@pacior95 No rzeczywiście, bo obecni obrońcy wyglądają lepiej. Równie dobrze Msrtin czy Cubarsi może dać prezent przeciwnikowi.
0
Cóż za piękny gol dla Kanonierów! Arsenal ku** musisz.
3
Nie ma co podniecać się wysoką wygraną Realu. Real to prędzej straci punkty z jakimś Rayo czy Osasuną, zresztą nie ma sensu patrzeć za plecy, robimy swoje i tyle. Fanie jakby dziś przegrali lub zremisowali (+7/6 to byłby duży komfort), ale z drugiej strony może to i lepiej, że poczują się pewniejszy a Xabi prędzej dokończy sezon na ławce Śmietany.
Jeden mecz nie oznacza że wracają na dobre tory, już nie mogę się doczekać pieprzenia, że wraca wielki Real. :D Zobaczymy jak zweryfikują ich Materace. Oczywiście trzeba oddać, że zagrali świetny mecz, chyba najlepszy w tym sezonie, nawet bez Żółwia (francuski hamulcowy heh).
1
@fanoflakers Nie to nie jest żenujące.
0
@Gary Dla mnie nigdy nie będzie legendą, opluł Barce bo myślał tylko o sobie. Oczywiście szacun za to co dał Barcelonie, ale nigdy nie stanie obok Puyola, Xavi, Messiego czy Iniesty.
0
Ab ci dalej gwizdają. :D
2
Jakże pięknie Real poprzez swoją telewizję się kompromituje! Niech tworzą więcej tego materiału, bo można się pośmiać . Potężny Papcio Perez tak samo, bo jakby chciał to by to uciął, a widocznie bardzo mu to pasuje. Żaden inny klub na święcie nie robi takich żałosnych akcji.
2
Trudno, przynajmniej Xabi na pokładzie.'
1
Ależ Legio jesteś piękna! Jeszcze niech wytrzyma 16 kolejek i żegnamy. :D Wspaniała kompromitacja Warszawki! ;)