0

Suka nie chce wpaść!

2

Ale tutaj na LR same miękie faje, przegrywamy w 35 min i już przeżywanie, że przegramy.

1

@blakkudium Czyli minut trochę więcej w słabszej lidze. Niech spada do szejka, nie ten to inny. Niektórzy tu przeżywają jakbyśmy tracili wielki talent. Równie dobrze może być średniakiem za którego dostalibyśmy jakieś 2 miliony. To nie jest talent na miarę Pedriego.

0

Czemu mój ulubieniec Saka nie gra?

0

Ale teraz zlecą się ludzie żeby jechać po Pepie, bo sezon mu nie wyszedł. Wiadomo Guardiola może gromadzić kolejne trofea, ale jako trener klubowy i tak już nic nie musi. Mógł już dać sobie spokój z tymi szejkami. Ciekawego czy kiedyś będzie chciał być selekcjonerem kadry.

0

@Piotr777 Był świetny i bardzo istotny ale bez przesady, że City było wielkie bo miało Belga, w najlepszych wczasach City gdy grało kapitalny futbol to i bez Rudego też by tak grali.

0

Nie no Atsenal nie może już tego spieprzyć.

0

Mamy w ogóle jakieś większe szansę na jakiś medal na Zimowych IO?

1

Lubię takie dreszczyki. Joan obecnie najlepszy bramkarz świata.

0

Łapiemy ich na spalonym jak dzieci.

1

@Kris_OK Śmieszny jesteś.

4

Fermin przepiękny piłkarz! Nie można go nigdy sprzedać. Obok Raphy, Yamala i Pedrirgo nasz kluczowy piłkarz. Do tego nie ma problemu z ławką. Xavi dziękujemy!

0

@Pedri16Future Chyba tamtym roku też byli blisko, na koniec sezonu się posypali. Szkoda, że Real Saragossa taj nisko. Tej trójki mi najbardziej brakuje.

1

@BARCA1899Messi Ja ufam w pełni Hansiem, jeśli ma być taki skład to wie co robi.

4

Fajnie , że gramy akurat z Santander, jakoś mam sentyment do tego klubu, szkoda, że nie ma ich w pierwszej lidze. Raczej to nie jest drużyna, która się tylko broni. Oby awansowali razem z Deportivo.

2

To w końcu który puchar jest ważny? :D

28

Jude obecnie jest totalnie słaby. Ludzie po pierwszym sezonie robili z niego niemal geniusza, którym nigdy nie będzie. Nie mówię, że nie potrafi grać, sale wybitnym piłkarzem to nie będzie.

1

I właśnie takie decyzje już zmieniają mecz, białas nie dostaje żółte i już ostrożnie nie musi grać. Żałosne kur..,

0

@Unbe Ale niby po co? Szczęsny mz dać nam większe szanse wygrania w karnych? Równie dobrze Joan może dać nam większe szanse.

2

Arsenal dał przeciwnikom chwilę radości a teraz będzie ostre strzelanie.

0

@Arden Tutaj z nim jest Rozenek?

0

https://tiny.pl/1ky6xcy-q
Oczywiście jeden z mniejszych kursów upieprzył kupon na 3,5 tys. Lepiej mogłem dorzucić te 10 zł i postawić same bulidery..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ten mur to była jakaś komedia :D, sam strzał jak najbardziej do obrony. Oczywiście dobra bomba Fede. W sumie może i lepiej , że pierwszy strzelił Real a nie Atletico, gorzej jak pójdzie konta na 2-0, wtedy będzie zamknięty temat.

Ogólnie mam wywalone kto tu wygra, najbardziej trzymam kciuki za dogrywkę jeśli w ogóle jest.t

1

Jak PSG zdobyło to co Barca oraz Bayern i zdobyło sekstet jak nie wygrali SPF, bo grają dzisiaj?

0

Łysy to niech się dobrze zastanowi kto ma bronić w kadrze na Mundialu.

1

@Borry Smerfy. ;)

0

@pacior95 No rzeczywiście, bo obecni obrońcy wyglądają lepiej. Równie dobrze Msrtin czy Cubarsi może dać prezent przeciwnikowi.

0

Cóż za piękny gol dla Kanonierów! Arsenal ku** musisz.

3

Nie ma co podniecać się wysoką wygraną Realu. Real to prędzej straci punkty z jakimś Rayo czy Osasuną, zresztą nie ma sensu patrzeć za plecy, robimy swoje i tyle. Fanie jakby dziś przegrali lub zremisowali (+7/6 to byłby duży komfort), ale z drugiej strony może to i lepiej, że poczują się pewniejszy a Xabi prędzej dokończy sezon na ławce Śmietany.

Jeden mecz nie oznacza że wracają na dobre tory, już nie mogę się doczekać pieprzenia, że wraca wielki Real. :D Zobaczymy jak zweryfikują ich Materace. Oczywiście trzeba oddać, że zagrali świetny mecz, chyba najlepszy w tym sezonie, nawet bez Żółwia (francuski hamulcowy heh).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?