@blakkudium Czyli minut trochę więcej w słabszej lidze. Niech spada do szejka, nie ten to inny. Niektórzy tu przeżywają jakbyśmy tracili wielki talent. Równie dobrze może być średniakiem za którego dostalibyśmy jakieś 2 miliony. To nie jest talent na miarę Pedriego.
Ale teraz zlecą się ludzie żeby jechać po Pepie, bo sezon mu nie wyszedł. Wiadomo Guardiola może gromadzić kolejne trofea, ale jako trener klubowy i tak już nic nie musi. Mógł już dać sobie spokój z tymi szejkami. Ciekawego czy kiedyś będzie chciał być selekcjonerem kadry.
@Piotr777 Był świetny i bardzo istotny ale bez przesady, że City było wielkie bo miało Belga, w najlepszych wczasach City gdy grało kapitalny futbol to i bez Rudego też by tak grali.
Fermin przepiękny piłkarz! Nie można go nigdy sprzedać. Obok Raphy, Yamala i Pedrirgo nasz kluczowy piłkarz. Do tego nie ma problemu z ławką. Xavi dziękujemy!
@Pedri16Future Chyba tamtym roku też byli blisko, na koniec sezonu się posypali. Szkoda, że Real Saragossa taj nisko. Tej trójki mi najbardziej brakuje.
Fajnie , że gramy akurat z Santander, jakoś mam sentyment do tego klubu, szkoda, że nie ma ich w pierwszej lidze. Raczej to nie jest drużyna, która się tylko broni. Oby awansowali razem z Deportivo.
Jude obecnie jest totalnie słaby. Ludzie po pierwszym sezonie robili z niego niemal geniusza, którym nigdy nie będzie. Nie mówię, że nie potrafi grać, sale wybitnym piłkarzem to nie będzie.
Ten mur to była jakaś komedia :D, sam strzał jak najbardziej do obrony. Oczywiście dobra bomba Fede. W sumie może i lepiej , że pierwszy strzelił Real a nie Atletico, gorzej jak pójdzie konta na 2-0, wtedy będzie zamknięty temat.
Ogólnie mam wywalone kto tu wygra, najbardziej trzymam kciuki za dogrywkę jeśli w ogóle jest.t
Nie ma co podniecać się wysoką wygraną Realu. Real to prędzej straci punkty z jakimś Rayo czy Osasuną, zresztą nie ma sensu patrzeć za plecy, robimy swoje i tyle. Fanie jakby dziś przegrali lub zremisowali (+7/6 to byłby duży komfort), ale z drugiej strony może to i lepiej, że poczują się pewniejszy a Xabi prędzej dokończy sezon na ławce Śmietany.
Jeden mecz nie oznacza że wracają na dobre tory, już nie mogę się doczekać pieprzenia, że wraca wielki Real. :D Zobaczymy jak zweryfikują ich Materace. Oczywiście trzeba oddać, że zagrali świetny mecz, chyba najlepszy w tym sezonie, nawet bez Żółwia (francuski hamulcowy heh).
0
Suka nie chce wpaść!
2
Ale tutaj na LR same miękie faje, przegrywamy w 35 min i już przeżywanie, że przegramy.
1
@blakkudium Czyli minut trochę więcej w słabszej lidze. Niech spada do szejka, nie ten to inny. Niektórzy tu przeżywają jakbyśmy tracili wielki talent. Równie dobrze może być średniakiem za którego dostalibyśmy jakieś 2 miliony. To nie jest talent na miarę Pedriego.
0
Czemu mój ulubieniec Saka nie gra?
0
Ale teraz zlecą się ludzie żeby jechać po Pepie, bo sezon mu nie wyszedł. Wiadomo Guardiola może gromadzić kolejne trofea, ale jako trener klubowy i tak już nic nie musi. Mógł już dać sobie spokój z tymi szejkami. Ciekawego czy kiedyś będzie chciał być selekcjonerem kadry.
0
@Piotr777 Był świetny i bardzo istotny ale bez przesady, że City było wielkie bo miało Belga, w najlepszych wczasach City gdy grało kapitalny futbol to i bez Rudego też by tak grali.
0
Nie no Atsenal nie może już tego spieprzyć.
0
Mamy w ogóle jakieś większe szansę na jakiś medal na Zimowych IO?
1
Lubię takie dreszczyki. Joan obecnie najlepszy bramkarz świata.
0
Łapiemy ich na spalonym jak dzieci.
1
@Kris_OK Śmieszny jesteś.
4
Fermin przepiękny piłkarz! Nie można go nigdy sprzedać. Obok Raphy, Yamala i Pedrirgo nasz kluczowy piłkarz. Do tego nie ma problemu z ławką. Xavi dziękujemy!
0
@Pedri16Future Chyba tamtym roku też byli blisko, na koniec sezonu się posypali. Szkoda, że Real Saragossa taj nisko. Tej trójki mi najbardziej brakuje.
1
@BARCA1899Messi Ja ufam w pełni Hansiem, jeśli ma być taki skład to wie co robi.
4
Fajnie , że gramy akurat z Santander, jakoś mam sentyment do tego klubu, szkoda, że nie ma ich w pierwszej lidze. Raczej to nie jest drużyna, która się tylko broni. Oby awansowali razem z Deportivo.
2
To w końcu który puchar jest ważny? :D
28
Jude obecnie jest totalnie słaby. Ludzie po pierwszym sezonie robili z niego niemal geniusza, którym nigdy nie będzie. Nie mówię, że nie potrafi grać, sale wybitnym piłkarzem to nie będzie.
1
I właśnie takie decyzje już zmieniają mecz, białas nie dostaje żółte i już ostrożnie nie musi grać. Żałosne kur..,
0
@Unbe Ale niby po co? Szczęsny mz dać nam większe szanse wygrania w karnych? Równie dobrze Joan może dać nam większe szanse.
2
Arsenal dał przeciwnikom chwilę radości a teraz będzie ostre strzelanie.
0
@Arden Tutaj z nim jest Rozenek?
0
https://tiny.pl/1ky6xcy-q
Oczywiście jeden z mniejszych kursów upieprzył kupon na 3,5 tys. Lepiej mogłem dorzucić te 10 zł i postawić same bulidery..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten mur to była jakaś komedia :D, sam strzał jak najbardziej do obrony. Oczywiście dobra bomba Fede. W sumie może i lepiej , że pierwszy strzelił Real a nie Atletico, gorzej jak pójdzie konta na 2-0, wtedy będzie zamknięty temat.
Ogólnie mam wywalone kto tu wygra, najbardziej trzymam kciuki za dogrywkę jeśli w ogóle jest.t
1
Jak PSG zdobyło to co Barca oraz Bayern i zdobyło sekstet jak nie wygrali SPF, bo grają dzisiaj?
0
Łysy to niech się dobrze zastanowi kto ma bronić w kadrze na Mundialu.
1
@Borry Smerfy. ;)
0
@pacior95 No rzeczywiście, bo obecni obrońcy wyglądają lepiej. Równie dobrze Msrtin czy Cubarsi może dać prezent przeciwnikowi.
0
Cóż za piękny gol dla Kanonierów! Arsenal ku** musisz.
3
Nie ma co podniecać się wysoką wygraną Realu. Real to prędzej straci punkty z jakimś Rayo czy Osasuną, zresztą nie ma sensu patrzeć za plecy, robimy swoje i tyle. Fanie jakby dziś przegrali lub zremisowali (+7/6 to byłby duży komfort), ale z drugiej strony może to i lepiej, że poczują się pewniejszy a Xabi prędzej dokończy sezon na ławce Śmietany.
Jeden mecz nie oznacza że wracają na dobre tory, już nie mogę się doczekać pieprzenia, że wraca wielki Real. :D Zobaczymy jak zweryfikują ich Materace. Oczywiście trzeba oddać, że zagrali świetny mecz, chyba najlepszy w tym sezonie, nawet bez Żółwia (francuski hamulcowy heh).