0

działa Wsm bullider w fortunie?

0

Już przestańcie robić z naszego zespołu jakieś szklanki, który co chwilę sięn łamią. Myślicie, że tylko nam się zdarza, że w jednym czasie tyle kontuzji. Obecnie taki Arsenal czy Milan też mają sporo urazów, pewnie takich przykładów znajdzie się więcej, przypomnijcie sobie ostatnie lata jak Real miał szpital. Możesz mieć najlepszyb sztab medyczny, ale wystarczy, że masz pecha i wylatuje ci kilku zawodników w jednym czasie. No ale wiadomo każda. wina sztabu czy przemęczenia. Niech najlepiej gruby zatrudni LR, bo tu mnóstwo ekspertów.

Spójrzmy na nasze obecne kontuzje. Olmo (nie trzeba tłumaczyć), Lewy (wiadomo miał w swojej karierze mało kontuzji, ale to bardzo wiekowy piłkarz, więc to normalne, że właśnie teraz będą się odzywać), Garcia i Gavi (kontuzja kolana, zwyczajny pech po faulu, jak niby chcieliście tego uniknąć?). Jedynie tak w pełni można się przypieprzyć do kontuzji Raphinhi (nie jest pewny czy nie doznał kontuzji po wejściu rywala) i Pedriego (i tak nie jest to tragedia, przez kontuzje nie zagra w dwóch meczach, przyda mu się odpoczynek, oczywiście kontuzje to zawsze nic dobrego. Jak zwykle przesadzacie. Ostatecznie mamy 6 kontuzji, gdzie połowa jest jak najbardziej zrozumiała. To nie jest sytuacja jak za Xaviego. Oczywiście nie twierdzę, że wszystko w tej kwestii działa doskonale.

Najlepiej już płakać, zakładać porażki i fatalny sezon. Trzeba dać szansę takim zawodnikom jak Bardghji, Dro, Fernandez, kto wie może dzięki tym kontuzją, których z nich szybciej odpali, bo zwyczajnie więcej pogra. Lub dać szansę komuś z drugiej drużyny i objawi się kolejny Fermin. Tak palicie się na grę młodych, a teraz jak mamy sporo kontuzji to tak jak byście w nich na starcie nie wierzyli. Dlaczego, któryś z tych piłkarzy nie miałby zagrać kapitalnego meczu z Celtą czy Club Brugge i dostać kopa? Najlepiej narzekać, winić kogoś. Niektórzy zachowują się tak jakby nie wiedzieli jak to działa w futbolu.

0

@culedawid Bez pdzesady. Rozegraliśmy dopiero 13 meczów.

7

Ćwiąkała "Real ośmieszył Barcę". hah :D To co zrobiła Barca rok temu z Realem i Atletico w tym? Jestem przekonany, że jakby odwrócić role to nie byłoby gadania
o ośmieszaniu czy deklasacji. Z resztą jeśli my ośmieszamy i deklasujemy Madryt to na pełnej. Real był po prostu lepszy nic więcej, gdzie Barca ma sporo kontuzji i brakuje formy (oczywiście nie może to być wymówka) bo Real musiał coś pokazać żeby zwyczajnie wygrać mecz.

Ogólnie powiedźmy sobie szczerze ten mecz stał na niskim poziomie (jeden z gorszych klasyków pod kątem obu ekip jak i samego pojedynku). Druga połowa to dramat, wyglądało jakby to był mecz drużyn z dolnej części tabeli. Z takim graniem jakiś Betis spokojnie mógłby nas dojechać, a z Realem zremisować. Oczywiście nie ma to teraz znaczenia i nie jest jakimś ukojeniem po porażce z odwiecznym rywalem, ale Barca z poprzedniego sezonu na luzie by z tym Realem wygrała, a nawet mogła by się po nim przejechać, bo czemu nie? ale to tylko moje zdanie.

Oczywiście nie mówię, że Śmietankowi zagrali piach. Zachwytu są przesadzone, grają po prostu lepiej niż ostatnio. Rok temu Barca zgwałciła Real a w tym Atletico i PSG (wiadomo tylko wypadek przy pracy :D). No ale na jakąś ocenę trzeba jeszcze kilka miesięcy poczekać. Tutaj jeszcze Real może być wielkim przegranym, a Barca wygranym i na odwrót.

0

@Rupert_Haubica Ta przed Śmietankowymi szczególnie. :D Bo co zagrał 1 słwsby mecz z Realem.

1

@peetwithbarca Pogoniłm bym szejka.

0

Gol ng 2-1 powinien być uznany? Jeśli nie to pięknie nas okradli. Komentatorzy kompletnie do tej sytuacji nie wracali.

0

Masakra jak niektórzy przeżywają. Przypominam, że mamy 10 kolejkę, a nie 25. 5 punktów straty to nie jest jakaś tragedia. Ważne żeby w tych dajmy najbliższych 2 miesiącach i do powrotu szerszej kadry nie było z 10. Nie mam też co zakładać, że Real nie straci punktów, oni grają tylko nieźle.

Moim zdaniem z lepszą ławką spokojnie mógłby być remis Po obronie karnego przez Szczęsnego był moment, że złapaliśmy Real, niestety brakło jakości na ławce jak i sił. Taki świeży Lewandowski, Gavi czy nawet Olmo w tym momencie daliby wiele. Wiadomo kontuzje nie mogą być wymówką, ale przyj takim osłabieniu ta porażka mogła się przytrafić, zwłaszcza w tak niełatwym meczu.

Wiadomo łatwo nie będzie, ale ja nie mogę się doczekać dalszej części sezonu i wierzę w chłopaków. Ten sezon nadal może być piękny. Więcej wiary, cierpliwości i wyrozumiałości. Krytyka jak najbardziej. Visca el Barca!

1

@Marusek Fajnie by było.

3

Messi to teraz idealnie by siadł do takiej Serie A. Wiadomo GOAT chcę już się bawić futbolem, ale widział bym go w Milanie, duet Messi - Modric byłby bardzo ciekawy lub Napoli i obok De Bruyne. Ni ale nie ms już na to szans.

9

O kurwa Lincoln tom Gibraltar!! Przyjdzie czas to i będzie klub z z Sam Marino. :D Wstyd i kompromitacja.

Nasze polskie kluby to obecnie max Liga Konferencji i pewnie długo to się nie zmieni. Liga Mistrzów to marzenia, a Liga Europy to tylko po ciężarach z fuksownym losowaniem.

Taki Karpat Almaty potrafi zawalczyć o LM, gdzie większość piłkarzy w kadrze to Kazachowie, nie wydają też tyle kasy co Lech. Wiadomo fajnie, że zdobywają pkt. do rankingu, tylko co z tego jak to wiele nie zmieni, bo poziom jest żałosny. LK to istny dar dla polskiej piłki. Dobrze, że nie tracę czasu na oglądaniu tego.

0

@Hasszz W takich przypadkach większość piłkarzy łapię się za twarz żeby to wykorzystać,. To nie było tak, że nieb było ruchu czy dotknięcia a on udawał.

2

@derus Sam jesteś placek. Araujo jak najbardziej ma mental. To, że popełniasz błąd nie oznacza, że gon nie ma, Karnego z Sevil nie było i tyle w temacie.

0

@Cules69 On po kontuzji zagrał 60 min. Na takiej podstawie oceniasz jego formę? :D

1

Po co ku grać tą ligę?

0

@Borry Śmieszne. Kiedy ostatnio Araujo zrobił karnego? No chyba, że liczymy wałki. Obecnie to karnego równie dobrze może zrobić Cubarsi czy Kounde.

0

Pęknie użył różdżki! Najlepszy piłkarz świata. Lecimy w pierwszej połowie 3-0 i Pedri z de Jongiem do bazy. (edit 3-1,)

1

@PIWOSZ89 W Realu niby normalność? :D

2

@Kismeth Yamal niszczy klub. :D

0

Fajne te smaczki naszej ukochanej Barcy w "Vinci 2". ;) Sam film niezły, przyjemnie się ogląda. Jedynie te główna akcja średnio rozegrana.

3

Dzisiaj potężny Wiking bombarduję Izrael.

1

@tbas Jakie to jest wkurwiające! Wiadomo graliśmy syf, ale mogliśmy wytrwać pierwszą połowę bez straty gola, bo te dwa gole to były wałki. Mecz mógłby skończyć się zupełnie inaczej,. Tym czasem Real dostaję karnego z dupska tak jak przeciwnicy czerwo.

5

No to teraz Pedri 90 z Gruzją i Bułgarią. :D Szkoda, że wczoraj nie zrobiliśmy myku Madryckiego.

4

@Pedri16Future Mnie tak samo, żeby jeszcze się nie zdziwił. Gramy straszny syf, i po prostu przyszedł pierwszy mocniejszy kryzys w ekipie Flicka. To można jeszcze ogarnąć. Ja spokojnie czekam jakie będą wyciągnięte wnioski Jeśli ma być jakiś kryzys to dobrze, że w tym momencie sezonu. Na pewno musimy zacząć grać jak najszybciej Raphą, Yamalem i Ferminem, mam nadzieję, że na Girone wrócą

0

@Derean Ciesz, że teraz a nie w lutym, jak w tym okresie będzie tak wyglać to nie będzie co zbierać.

0

Komentator bez "R" to może być konirvc Barcelony, kur chciałby, żeby jeszcze się nie zdziwił.

1

Wstyd. Flick nie ma wyjścia musi lać lpo pysku!

20

Pięknie będzie jak znów Real nawet przy pomocy sędziego nie ogarnie mistrzostwa. Niestety ten śmietankowy burdel raczej się nie zmieni. Masakra, że sam ten żałosny klub jak i ich wielu kibiców mają czelność przypieprzać się do sędziowania.

Dawno nie widziałem meczu Realu gdzie prze błąd przegrali mecz czy odpali z jakiś rozgrywek. To jest nie pojęte jak są oceniane sytuacje w kwestii kartek, zawsz prędzej dostanie ją przeciwnik niż Real, no ale wiadomo to my dajemy kopertę pod stołem. Vini też pruję koparę na sędziego i nie ma żadnej reakcji. Pewnie jakby splunął do sędziego. to by nic nie było. W różnych ligach są cyrki sędziowskie, ale nigdy nie tak mocne w kwestii jednego klubu. Obrzydliwa liga i klub. Najgorsze, że co by się nie zrobiło to nie ma żadnych reakcji.

Ludzi i tak dziwi i śmieszy, że Laporta wiele razy zwracał na to uwagę, szkoda, że nie ma więcej takich osób. Żaden inny klub jak Śmietana nie ma tak żałosnej swojej "telewizji", ale jak widać świetnie działa. Mi byłoby wstyd za takie coś, przecież te działania kompromitują potężny królewski Real.

0

@Encore Szkoda trochę chłopa, bo to nic mu nie da. Ligi raczej nie wygra a LM tym bardziej. W kwestii ZP to jedynie Francja ze złotem na mundialu, a o to ni będzie łatwo. Jedynie może Złoty But.

1

Kompletnie nie poprawili po gwałcie z Aletico, Villarrel w polu karnym wyglądali jak sieroty. Jedynie Gruzin ogarniał. Kompletnie nie ma co się ich bać, środek pola jak obrona to często kabaret. Taktycznie Alonso średnio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?