@Croocers Dobra ale nie odwala się takich akcji na debacie, przecież to była mega kompromitacja. Pojedzie do Niemiec czy USA i znów odwalił jakieś akcje. Rafał o tej marichanie to, że kiedy ją palił?
@miki1999 Jaki brak szacunku? hah z bandytą piję do jego faulu, który był bandycki. Poza tym dlaczego nie mogę mieć szacunku do piłkarza, który odwala takie rzeczy? Chcesz mi powiedzieć, że dób każdego zawodnika trzeba mieć szacunek? Poza tym nie mam. z tym problemu, że to wygrał, tylko prawda jest taka, że gdyby nie dostał tak żałosną kary to by tego za cholerę nie wygrał, z samego meczu z Barca już miałbym 3 mniej. Uważam, że jest to obrzydliwy Złoty But, a twoje zdanie mnie niev obchodzi.
Najbardziej Obrzydliwy Złoty But w historii futbolu, bandyta laureatem. Szkoda, że nie dostał odpowiedniej kary. Najważniejsze i jedyne trofeum Realu. ;)
@DonCarletto Dla mnie jest znacznie lepszym trenerem. W pierwszym sezonie z Bayernem wygrał wszystko na trzech frontach, z średniej Barcy też w pierwszym sezonie zrobił potwora i wygrał 3/4. Alonso gdy grał na trzech frontach, to taki Bayern i Liverpool ich zniszczył, w pierwszym Atalanta ich upokorzyła
Jakby nie osiągnął wgranie ligi bez porażki to jakie to miałoby znaczenie w kwestii kto jest lepszy? :D Ciekawe czy Alonso, średnio to widzę bo Real nie potrafi ogarnąć tryplet. osiągnie znacznie większe osiągnięcie., a mianowicie sekst w pierwszym sezonie.
Jak dajesz takie porównania to dlaczego uważać, że Xavi jest gorszy, wygrał tylko o jeden mniej pucharów, składu też nie miał wybitnego, do tego miał za rywala Real, który wygrywał LM, a Alonso Bayern w kryzysie, w Europie też miał wysokie porażki.
Czyli to, że w jednym sezonie wygrał ligę bez porażki i pobił rekord to już wyznacznik , że jest kapitalnym trenerem?
No jak dla mnie jeszcze nie jest kapitalnym trenerem. Jak nie poradzi sobie w Real to też powiesz, że że jest kapitalnym trenerem? Masz z taką pewność, że kolejne lata będzie miał kapitalne?
Tak samo można było mówić o ten Hagu, gdy niszczył Real z Ajaxem już była mowa, że jest nawet geniuszem i co teraz jest pośmiewiskiem, nazwiesz go teraz kapitalnym trenerem? Scenariusz w którym Alonso w najbliższych latach sobie nie radzi jest tak samo możliwy jak ten, że będzie zachwycać, załóżmy, że ten pierwszy się spełni i co nadal powiesz, że jest kapitalnym trenerem?
Zobaczymy jak sobie poradzi. Oby przynajmniej przy nim Real był trochę mniej obrzydliwy, obrzydliwy i tak zostanie, bo sędziowanie się nie zmieni.. Oby tylko przez biały kolor nie schamiał. Zawsze lubiłem Alonso, a gdy grał w The Reds był jednym z moich ulubionych piłkarzy (ech ten transfer z Liverpoolu do Białasów). Trochę dziwię będzie widzieć lubią twarz jako trenera Realu.
Przyjścia jego kompletnie się nie obawiam. Równie dobrze może poradzić sobie świecie jak i słabo, takie 50-50. Miał świetny sezon w Leverkusen ale nie może go jeszcze określać jako kapitalnego trenera. Mając znacznie lepszego Flicka możemy spokojnie klepać Real nawet tym składem co w tym sezonie, ale jakieś wzmocnienia na pewno będą.
@Eto'o9 R10 Przesadzasz. Przy tylko pierwszej zawinił bo źle wykopał piłkę, przez ro ma być kompromitacja?. Każdy błąd nazwiesz kompromitacją? Zawalił mecz bo zawinił przy jednej bramce? Jeśli przegrywasz 4-0 to jest to wina i kompromitacja całej drużyny.
@Arn3th Masz racje to twór było nie potrzebne, niech zostanie szejkowski klub, ale nie zmienia to faktu, że jeśli dołączą do Barcy i Bayernu to mi się to nie spodoba, niestety tak pewnie będzie. Bez szejka mogliby pomarzyć o grze w LM.
No to jak PSG wygra LM to sekstet to będzie formalność. I dołączy do Barcy Guardioli i Bayernu Flicka. No nie podoba mi się podoba. W takim elitarnym klub szejkowski twór.. Małe pocieszenie to, że osiągnie to wspaniała trójka Guardiola, Enrique i Flick. ;)
A tak w ogóle to jak Enrique zdobył tryplet to czego Barcelonie brakło do sekstetu?
Niestety ktoś z tej dwójki zostanie prezydentem.. Ale jeśli już tak jest to dobrze, że przynajmniej wypada lepiej niż ta porażka Kaczora, która wchodziła w dupsko.
0
@jakub1906 Przegrana 0-1 to wstyd? hah :D
1
ech znów Ekstraklasa bez Wisły. ;(
0
Skąd w ogóle taka pewność z Joanem García? Ten sezon miał świetny, ale jak wyglądały poprzednie? Ile by kosztował?
0
Wiecie może czy zablokowany strzał liczy się jako strzał niecelny?
0
@Croocers Dobra ale nie odwala się takich akcji na debacie, przecież to była mega kompromitacja. Pojedzie do Niemiec czy USA i znów odwalił jakieś akcje. Rafał o tej marichanie to, że kiedy ją palił?
0
@miki1999 Jaki brak szacunku? hah z bandytą piję do jego faulu, który był bandycki. Poza tym dlaczego nie mogę mieć szacunku do piłkarza, który odwala takie rzeczy? Chcesz mi powiedzieć, że dób każdego zawodnika trzeba mieć szacunek? Poza tym nie mam. z tym problemu, że to wygrał, tylko prawda jest taka, że gdyby nie dostał tak żałosną kary to by tego za cholerę nie wygrał, z samego meczu z Barca już miałbym 3 mniej. Uważam, że jest to obrzydliwy Złoty But, a twoje zdanie mnie niev obchodzi.
0
@alone49 Wyluzuj trochę.
0
@Triv44 No jak Karolek wygra to będzie pięknie.
5
Najbardziej Obrzydliwy Złoty But w historii futbolu, bandyta laureatem. Szkoda, że nie dostał odpowiedniej kary. Najważniejsze i jedyne trofeum Realu. ;)
0
Salah musi 3 czy 4? ;)
0
@FcPortoFan1999 Mało czytam ost o piłce.
0
Mam nadzieję, że nie pojawi się temat Writza w Realu. Niech Florek podpisuje jak najszybciej z Bayernem czy Liverpoolem, City.
0
@DonCarletto Dla mnie jest znacznie lepszym trenerem. W pierwszym sezonie z Bayernem wygrał wszystko na trzech frontach, z średniej Barcy też w pierwszym sezonie zrobił potwora i wygrał 3/4. Alonso gdy grał na trzech frontach, to taki Bayern i Liverpool ich zniszczył, w pierwszym Atalanta ich upokorzyła
Jakby nie osiągnął wgranie ligi bez porażki to jakie to miałoby znaczenie w kwestii kto jest lepszy? :D Ciekawe czy Alonso, średnio to widzę bo Real nie potrafi ogarnąć tryplet. osiągnie znacznie większe osiągnięcie., a mianowicie sekst w pierwszym sezonie.
Jak dajesz takie porównania to dlaczego uważać, że Xavi jest gorszy, wygrał tylko o jeden mniej pucharów, składu też nie miał wybitnego, do tego miał za rywala Real, który wygrywał LM, a Alonso Bayern w kryzysie, w Europie też miał wysokie porażki.
Czyli to, że w jednym sezonie wygrał ligę bez porażki i pobił rekord to już wyznacznik , że jest kapitalnym trenerem?
No jak dla mnie jeszcze nie jest kapitalnym trenerem. Jak nie poradzi sobie w Real to też powiesz, że że jest kapitalnym trenerem? Masz z taką pewność, że kolejne lata będzie miał kapitalne?
Tak samo można było mówić o ten Hagu, gdy niszczył Real z Ajaxem już była mowa, że jest nawet geniuszem i co teraz jest pośmiewiskiem, nazwiesz go teraz kapitalnym trenerem? Scenariusz w którym Alonso w najbliższych latach sobie nie radzi jest tak samo możliwy jak ten, że będzie zachwycać, załóżmy, że ten pierwszy się spełni i co nadal powiesz, że jest kapitalnym trenerem?
0
Zobaczymy jak sobie poradzi. Oby przynajmniej przy nim Real był trochę mniej obrzydliwy, obrzydliwy i tak zostanie, bo sędziowanie się nie zmieni.. Oby tylko przez biały kolor nie schamiał. Zawsze lubiłem Alonso, a gdy grał w The Reds był jednym z moich ulubionych piłkarzy (ech ten transfer z Liverpoolu do Białasów). Trochę dziwię będzie widzieć lubią twarz jako trenera Realu.
Przyjścia jego kompletnie się nie obawiam. Równie dobrze może poradzić sobie świecie jak i słabo, takie 50-50. Miał świetny sezon w Leverkusen ale nie może go jeszcze określać jako kapitalnego trenera. Mając znacznie lepszego Flicka możemy spokojnie klepać Real nawet tym składem co w tym sezonie, ale jakieś wzmocnienia na pewno będą.
0
@Eto'o9 R10 Przesadzasz. Przy tylko pierwszej zawinił bo źle wykopał piłkę, przez ro ma być kompromitacja?. Każdy błąd nazwiesz kompromitacją? Zawalił mecz bo zawinił przy jednej bramce? Jeśli przegrywasz 4-0 to jest to wina i kompromitacja całej drużyny.
1
@Arn3th Masz racje to twór było nie potrzebne, niech zostanie szejkowski klub, ale nie zmienia to faktu, że jeśli dołączą do Barcy i Bayernu to mi się to nie spodoba, niestety tak pewnie będzie. Bez szejka mogliby pomarzyć o grze w LM.
0
No to jak PSG wygra LM to sekstet to będzie formalność. I dołączy do Barcy Guardioli i Bayernu Flicka. No nie podoba mi się podoba. W takim elitarnym klub szejkowski twór.. Małe pocieszenie to, że osiągnie to wspaniała trójka Guardiola, Enrique i Flick. ;)
A tak w ogóle to jak Enrique zdobył tryplet to czego Barcelonie brakło do sekstetu?
1
@Encore Jego "rywal" wypadł 3x gorzej. Jak ktoś jest mądry to wybierając z musu kogoś z tej dwójki nie wybierze Nawrockiego.
5
Wszyscy są warci siebie. Te porównywanie jest żałosne. To jest dramat jakich mamy kandydatów.
1
Niestety ktoś z tej dwójki zostanie prezydentem.. Ale jeśli już tak jest to dobrze, że przynajmniej wypada lepiej niż ta porażka Kaczora, która wchodziła w dupsko.
0
@Encore No nie powiedziałbym.
1
Już chciał dawać długopis. Nawrocki z zamkniętym oczami by podpisał.
1
@Wojciech123 Tutaj tk się Mentzen kompromituje.
4
Żadnych ciekawych pytań od Mentzena, jeszcze te pytania gdyby. :D
0
@JoeBlack Bo pyta co by było jakby byli w NATO.
1
@blakkudium Oby się udało. Przynajmniej zobaczę go w drugim ulubionym klubie. Dobrze też, że nie pójdzie do Realu.
9
Karol w ogóle nie potrafi odpowiadać na pytanie. Typowy Pisior.
1
@Roobo Że niby jak? :D On x tym coraz bardziej się ośmiesza.
0
@Kapitan hawk Al Ahly to nie przypadkiem wygrał Afrykańką?
0
@partymaker No od wczoraj. ;)