Zobaczymy jak sobie poradzi. Oby przynajmniej przy nim Real był trochę mniej obrzydliwy, obrzydliwy i tak zostanie, bo sędziowanie się nie zmieni.. Oby tylko przez biały kolor nie schamiał. Zawsze lubiłem Alonso, a gdy grał w The Reds był jednym z moich ulubionych piłkarzy (ech ten transfer z Liverpoolu do Białasów). Trochę dziwię będzie widzieć lubią twarz jako trenera Realu.
Przyjścia jego kompletnie się nie obawiam. Równie dobrze może poradzić sobie świecie jak i słabo, takie 50-50. Miał świetny sezon w Leverkusen ale nie może go jeszcze określać jako kapitalnego trenera. Mając znacznie lepszego Flicka możemy spokojnie klepać Real nawet tym składem co w tym sezonie, ale jakieś wzmocnienia na pewno będą.
@Eto'o9 R10 Przesadzasz. Przy tylko pierwszej zawinił bo źle wykopał piłkę, przez ro ma być kompromitacja?. Każdy błąd nazwiesz kompromitacją? Zawalił mecz bo zawinił przy jednej bramce? Jeśli przegrywasz 4-0 to jest to wina i kompromitacja całej drużyny.
@Arn3th Masz racje to twór było nie potrzebne, niech zostanie szejkowski klub, ale nie zmienia to faktu, że jeśli dołączą do Barcy i Bayernu to mi się to nie spodoba, niestety tak pewnie będzie. Bez szejka mogliby pomarzyć o grze w LM.
No to jak PSG wygra LM to sekstet to będzie formalność. I dołączy do Barcy Guardioli i Bayernu Flicka. No nie podoba mi się podoba. W takim elitarnym klub szejkowski twór.. Małe pocieszenie to, że osiągnie to wspaniała trójka Guardiola, Enrique i Flick. ;)
A tak w ogóle to jak Enrique zdobył tryplet to czego Barcelonie brakło do sekstetu?
Niestety ktoś z tej dwójki zostanie prezydentem.. Ale jeśli już tak jest to dobrze, że przynajmniej wypada lepiej niż ta porażka Kaczora, która wchodziła w dupsko.
@Andi18 Wcale nie koniecznie trudniej. Zespół nabrał doświadczenia, Flick po pierwszym sezonie będzie mógł lepiej prrzenalizować co poprawić. Na pewno nie pozwoli, żeby obrona była tak słabym ogniwem. Ja się nie zdziwię jak jeszcze podkręci śrubę. Jeśli będzie nawet grać jak w tym sezonie to jesteśmy w stanie ograć każdego.
@tadzik447 Ale nie chodzi o to, jest wiele osób którzy ucieszy wygrana Doktorka. Dla mnie kto by nie wygrał to będzie dramat. Ja nie mam zamiaru się cieszyć z mniejszego zła.
Ja nie mówię, że Trzaskowski to lepszy wyborów, ale podziwiam ludzi, którzy z potencjalnej wygranej Karolka będą się cieszyć. Taki prezydent to będzie kompromitacja dla Polski.
0
Zobaczymy jak sobie poradzi. Oby przynajmniej przy nim Real był trochę mniej obrzydliwy, obrzydliwy i tak zostanie, bo sędziowanie się nie zmieni.. Oby tylko przez biały kolor nie schamiał. Zawsze lubiłem Alonso, a gdy grał w The Reds był jednym z moich ulubionych piłkarzy (ech ten transfer z Liverpoolu do Białasów). Trochę dziwię będzie widzieć lubią twarz jako trenera Realu.
Przyjścia jego kompletnie się nie obawiam. Równie dobrze może poradzić sobie świecie jak i słabo, takie 50-50. Miał świetny sezon w Leverkusen ale nie może go jeszcze określać jako kapitalnego trenera. Mając znacznie lepszego Flicka możemy spokojnie klepać Real nawet tym składem co w tym sezonie, ale jakieś wzmocnienia na pewno będą.
0
@Eto'o9 R10 Przesadzasz. Przy tylko pierwszej zawinił bo źle wykopał piłkę, przez ro ma być kompromitacja?. Każdy błąd nazwiesz kompromitacją? Zawalił mecz bo zawinił przy jednej bramce? Jeśli przegrywasz 4-0 to jest to wina i kompromitacja całej drużyny.
1
@Arn3th Masz racje to twór było nie potrzebne, niech zostanie szejkowski klub, ale nie zmienia to faktu, że jeśli dołączą do Barcy i Bayernu to mi się to nie spodoba, niestety tak pewnie będzie. Bez szejka mogliby pomarzyć o grze w LM.
0
No to jak PSG wygra LM to sekstet to będzie formalność. I dołączy do Barcy Guardioli i Bayernu Flicka. No nie podoba mi się podoba. W takim elitarnym klub szejkowski twór.. Małe pocieszenie to, że osiągnie to wspaniała trójka Guardiola, Enrique i Flick. ;)
A tak w ogóle to jak Enrique zdobył tryplet to czego Barcelonie brakło do sekstetu?
1
@Encore Jego "rywal" wypadł 3x gorzej. Jak ktoś jest mądry to wybierając z musu kogoś z tej dwójki nie wybierze Nawrockiego.
5
Wszyscy są warci siebie. Te porównywanie jest żałosne. To jest dramat jakich mamy kandydatów.
1
Niestety ktoś z tej dwójki zostanie prezydentem.. Ale jeśli już tak jest to dobrze, że przynajmniej wypada lepiej niż ta porażka Kaczora, która wchodziła w dupsko.
0
@Encore No nie powiedziałbym.
1
Już chciał dawać długopis. Nawrocki z zamkniętym oczami by podpisał.
1
@Wojciech123 Tutaj tk się Mentzen kompromituje.
4
Żadnych ciekawych pytań od Mentzena, jeszcze te pytania gdyby. :D
0
@JoeBlack Bo pyta co by było jakby byli w NATO.
1
@blakkudium Oby się udało. Przynajmniej zobaczę go w drugim ulubionym klubie. Dobrze też, że nie pójdzie do Realu.
9
Karol w ogóle nie potrafi odpowiadać na pytanie. Typowy Pisior.
1
@Roobo Że niby jak? :D On x tym coraz bardziej się ośmiesza.
0
@Kapitan hawk Al Ahly to nie przypadkiem wygrał Afrykańką?
0
@partymaker No od wczoraj. ;)
0
Co daję wygrana w LE?
0
@Romario87 Bez Deco Raphinhi by nie było.
4
@Andi18 Wcale nie koniecznie trudniej. Zespół nabrał doświadczenia, Flick po pierwszym sezonie będzie mógł lepiej prrzenalizować co poprawić. Na pewno nie pozwoli, żeby obrona była tak słabym ogniwem. Ja się nie zdziwię jak jeszcze podkręci śrubę. Jeśli będzie nawet grać jak w tym sezonie to jesteśmy w stanie ograć każdego.
4
@esem91 On musi mieć tą pieprzoną opaskę!
0
@Rhaan W jakim sensie Cię wyzywali?
0
@D10SLEO Ale ludzi cieszy taki potencjalny scenariusz.
0
@tadzik447 Ale nie chodzi o to, jest wiele osób którzy ucieszy wygrana Doktorka. Dla mnie kto by nie wygrał to będzie dramat. Ja nie mam zamiaru się cieszyć z mniejszego zła.
13
Ja nie mówię, że Trzaskowski to lepszy wyborów, ale podziwiam ludzi, którzy z potencjalnej wygranej Karolka będą się cieszyć. Taki prezydent to będzie kompromitacja dla Polski.
0
/@draxidox Nawrocki pięknie będzie reprezentować.
0
Ech tylko polityka, dobrze, że niedługo to ucichnie. Oddajcie normalną LR!
0
Bardzo lubię Lucho i to byłby piękne w tej strasznie smutnej i tragicznej historii jego córeczki, ale nie jestem w stanie życzyć wygrania LM PSG.
0
@bartekvisca PSG to też obrzydliwy tylko od innej strony.
0
@Romariofcb Serio upokorzyć dla córki? To jest tylko fuytbol. Rozumiem puchar może wygrać dla córki, ale upokarzać?