1

@Konstanty23 Nie do końca załapałem o co Ci chodziło. :D Ja też w Laportę komplrtnie nie wierzę.

0

@Xxxbarca4ever Tak to drugie. ;)

0

@Czajka90 Szkoda, bo trzymałem za nich kciuki, ale i tak szacun dla Artety. W Anglii jestem za Liverpoolem, ale mam nadzieję, że Arteta też się doczeka mistrza. Ogólnie fajnie jakby posiedział sporo czasu w Londynie, tak jak kiedyś to z trenerami bywało. Na ten moment ile jeszcze będzie trwać jego kontrakt?

0

@Konstanty23 Żadna różnica :D To jeden z niewielu piłkarzy w naszej kadrze, który potrafi jednym podaniem odmienić mecz. "Jak był kontuzjowany, to żadna różnica", a jak miała być jak nie grał? To, że ostatnie mecze miał słabsze, to nie znaczy, że kolejne takie będą.

Serio liczysz, że się nie uda? Bez niego nasza pomoc będzie wyglądać żałośnie. Pedri nie będzie mógł zagrać, a nie daj boże wyleci na dłuższy czas to mamy tylko Torre, ewentualnie Gavi, de Jong, życzę powodzenia, przecież ro będzie dramat. Tak brak rejestracji Olmo mega wpłynie na zarząd.

0

@FcPortoFan1999 Myślisz, że dziś Omorodion ukuję gola?

0

@Czajka90 Przecież to bardziej w żartach. Nie łatwo było zdobyć mistrza przy takim City. Wicemistrzostwo to był wielki sukces Artety.

9

@Emial22 Zdecydowanie Busquets.

0

@tbas Tak zawsze. :D

0

@Xxxbarca4ever No i niech se kupują. Piszesz tak jakby to był fifa, jak jeden transfer może sprawić dominacje. Śmieszne.

1

@FcPortoFan1999 Zapowiada się pasjonująca walka o wicemistrzostwo! ;) Ciekawe ile lat jeszcze potrzebuje Arteta na mistrzostwo. ;p Dobrze, że wygrali. Liverpool pierwszy, a Arsenal drugi dla mnie najlepszy scenariusz.

0

Widzę, że LR ładnie tam głosowała w plebiscycie u footrolla na dziadów roku. :D

0

@BORO_12 Mimo wszystko jak się uda to jakiejś kompromitacji nie będzie, nie miej już terazvs sam się ośmieszył.

0

@Prorokk Nie gadaj głupot chłop potrafi podaniem odmienić mecz. Olmo zagrał 20 spotkań a Ty takie śmieszne wnioski, twoim podejściem Raphinha by biegał w Chelsea lub Arabii. Wiadomo masz ost słabsze mecze jesteś nikim. Tak jakby w każdym meczu grał gówno u nic nie wnosił, co jest kłamstwem. Na pod względem kontuzji na ten moment nie wygląda dramatycznie, opuścił 6 spotkań na 25 przez kontuzje.

2

@agaFCB Ten kolor jest super, a i reprezentuję Barcę ;)

2

@Kozinho. To oni mają dzieci? Ciekawe komun te dzieciaczki będą kibicować.

4

@agaFCB Zdecydowanie numer trzy! A najlepiej to byłoby jak 3 była koloru jedynki. ;)

0

@Gaz Po co teksty, że lepszy byłby Laporta bez planu? Nigdzie nie osądzam który byłby lepszy. Nie twierdzę też, że Fort byłby zły.

0

@Encore Mi zwyczajnie chodzi o to, że ja bym go nie chciał. :) Ja nigdy nie będę twierdzić, że jest tylko dobry. Trzeba być głupim żeby nie doceniać to jąk ładuję gole. Ciężko teraz wskazać kogo bym kupił, ale wolałbym zawodnika o innym typie.

2

@Encore Nigdy w życiu nie chciałbym go w Barcelonie.

0

@Gaz Skąd taka pewność, że ten plan by zadziałał? Równie dobrze mógłby kompletnie sobie nie poradzić. To, że robi świetne interesy w Dubaju i punktował Laportę to żaden argument. Z tymi gwarancjami bankowymi to okazałoby się w pranie. Bardzo życzeniowy komentarz.

0

Jeśli moglibyście kupić dowolnego piłkarza na świecie kosztem Raphinhi, to sprzedalibyście Brazylijczyka?

3

@Gall Nie żebym bronił Grubego, ale piszesz tak jakby Laporta odpieprzał takie same grube wały.

1

@tbas Mimo wszystko Laporcie daleko do Bartomeu. Nie ma szans, żeby Laporta w tamtym momencie tak zniszczył Barcę jak Bartomeu. To, że wszyscy byli krętaczami to nie znaczy , że siedzą w takim samym worze.

2

Teraz zobaczyłem, że United ba łeb. :D Idealny wynik na koniec dnia.

Ładnie ten Nottingham idzie, fajnie jakby wbili do Ligi Europy. Kto tam u nich najlepiej śmiga?

0

@SelloutCrowd Tak jest, Real Madryt :D Ile meczymy się z tym syfem?

0

Teraz czas żeby złapać zatrzymać Smerfy. :p

0

@Balboa901 Ale pierdolenie, United czy Arsenal wydali prawie tyle samo i nic nie osiągnęli. Barca to co? Ile wydał? Tylko nie gadają mi, że z Iniestą, Xavim, i Messim to każdy potrafił.

0

@Mixtape Jaki niby wstyd?

0

Szkoda mi trochę kibiców United, że nawet przy "wielkim kryzysie" i tak są niżej. Tak wiem wygrali z City, ale oni nawet przy znacznie lepszej wersji City potrafili z nimi wygrać (chyba, że coś popieprzyłem).

0

@okiemtypera_lucaxx95 Gdyby nie te eksperymenty nie zdominował by najlepszej ligi jako pierwszy. To gadanie om przekombinowaniu są mocno prsesadzone, tak jakby przez to nie wygrywał LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?