@kibic1899 Najpierw mówisz., że mamy wiele opcji (co wędług mnie nie jest prawdą) w pomocy, a teraz że trzeba było kupić kogoś doświadczonego. I co w pomocy chciałbyś mirć Pedriego, Torre i kogoś doświadczonego? Pedri, Olmo, Totrre ton znaczna różnica. Poza tym ja nie uważam, że akurat Olmo mieli kupić, tylko pod względem czysto piłkarskim to bardzo doby transfer, nie dość, że posiada wielką kreatywność, to wprowadza dużo dynamiki. Moim zdaniem dlatego Flick go chciał. Co do kontuzji to na razie opuścił tylko 6 spotkań, co na tym etapie nie jest problem, wieli piłkarzów na świecie na tym etapie tyle nie zagrała, np. Kylian, Vini. Oczywiście może mieć więcej kontuzji, ale to czas pokaże, jeśli go zarejestrują.
@Gaz Otwierali bo nikt nie spodziewał się takich cyrków, teraz 85 tej strony chciało by się pozbyć go z klubu. Łatwo teraz śmiać z tych, którzy cieszyli się jak Laporta wygrali. Teraz większość tamtych osób nie nazwie go swoim prezydentem. To nie jest taka, że te 85% osób go nadal broni. Według Ciebie jeśli ktoś się cieszył z jego wygranej to z automatu będzie jego prezydentem do końca kadencji? Ludzie po prostu dali się nabrać na grubaska i tyle. Gadanie jakby większość nadal go chciała i broniła.
@kibic1899 Dużo opcji w pomocy? Dzieciak Torre i Gavi wracający po długiej kontuzji, poza tym to nie jest pomocnik to grania wyżej, a de Jong to szkoda gadać. Przy odejście Gundogana to był dobry transfer. Olmo to jeden z 3 zawodników w naszej kadrze, który jednym zagraniem może odmienić mecz. Brakowało nam pomocnika dynamicznego, od wielu lat takiego u nas nie ma.
Jak nie uda się zarejestrować to nasza pomoc jest dramatyczna. Nie dan boże Pedri wyleci na dłuższy czas to jest w mega dupie. Pedri, Torre, Gavi, Casado, de Jong :D
Do tegoo wszystkiego jedyne opcje na ławkę w ataku to Ferran i Fati.
@DonCarletto Czyli jeśli obrońca broni świetnie a mało strzelał to jest słabszy od Ramosa? Jak dla mnie Pique nie może być półkę niżej od Ramosa. Pique był lepszy w obronie, Ramos był lepszy w strzeli goli. Jak dla mnie śmiało można ich postawić obok siebie. No ale każdy ma swoje zdanie. ;)
@DonCarletto Dlaczego niżej? Na pewno Pique gorzej nie broni. Jak popatrzymy tylko na grę w obronie, to w top 5 by nie był. Było wielu lepszych, których stawia się niżej, tylko dlatego, że dużo strzela goli.
Może wreszcie Salah zostanie doceniony. Zawsze go chciałem go w Barcelonie, niestety to już się nie spełni, ale całe szczęście, że nie poszedł do Realu, Bayernu czy jakiegoś Interu.
@Eklerek Ale nie znasz fabuły ani zarysu postaci, Uważasz, że jeśli wyciekły nagrania (tak wszystkie ;)) to film będzie żenadą? Nawet nie wiesz, które sceny reżyser użyję i jak będą zmontowane. Czyli wychodzi na to, że sceny są najważniejsze? Przecież w takim filmie nie będzie chodziło głównie o wyścigi . Co z tego, że zwiastun słaby? Mnie i wiele innych ludzi nigdy zwiastun nie interesuje. Było wiele genialnych zwiastun, a film był żałosny.
W twoim komentarzu nie ma sensownego argumentu, że film będzie żaenadą. Ja tam bardzo czekam, postacie zagrane przez Brada i Javiera to będzie sama przyjemność, a reżysera stać na bardzo dobry film.
@misterio Trochę tu przegiąłem. :) Cholernie szkoda, że wszystko poszło na Cou i Dembele, bardzo liczyłem na tego drugiego, jarałem się tym transferem tak jak gdy przychodził Suarez.
1
https://tiny.pl/2t8tz5js
Snoop jako Hagrid :D
0
@kibic1899 Najpierw mówisz., że mamy wiele opcji (co wędług mnie nie jest prawdą) w pomocy, a teraz że trzeba było kupić kogoś doświadczonego. I co w pomocy chciałbyś mirć Pedriego, Torre i kogoś doświadczonego? Pedri, Olmo, Totrre ton znaczna różnica. Poza tym ja nie uważam, że akurat Olmo mieli kupić, tylko pod względem czysto piłkarskim to bardzo doby transfer, nie dość, że posiada wielką kreatywność, to wprowadza dużo dynamiki. Moim zdaniem dlatego Flick go chciał. Co do kontuzji to na razie opuścił tylko 6 spotkań, co na tym etapie nie jest problem, wieli piłkarzów na świecie na tym etapie tyle nie zagrała, np. Kylian, Vini. Oczywiście może mieć więcej kontuzji, ale to czas pokaże, jeśli go zarejestrują.
1
@AndersonLouis Chyba zarząd.
1
@Gaz Otwierali bo nikt nie spodziewał się takich cyrków, teraz 85 tej strony chciało by się pozbyć go z klubu. Łatwo teraz śmiać z tych, którzy cieszyli się jak Laporta wygrali. Teraz większość tamtych osób nie nazwie go swoim prezydentem. To nie jest taka, że te 85% osób go nadal broni. Według Ciebie jeśli ktoś się cieszył z jego wygranej to z automatu będzie jego prezydentem do końca kadencji? Ludzie po prostu dali się nabrać na grubaska i tyle. Gadanie jakby większość nadal go chciała i broniła.
0
@kibic1899 Dużo opcji w pomocy? Dzieciak Torre i Gavi wracający po długiej kontuzji, poza tym to nie jest pomocnik to grania wyżej, a de Jong to szkoda gadać. Przy odejście Gundogana to był dobry transfer. Olmo to jeden z 3 zawodników w naszej kadrze, który jednym zagraniem może odmienić mecz. Brakowało nam pomocnika dynamicznego, od wielu lat takiego u nas nie ma.
0
@Gaz Wasz, czyli kogo?
0
Jak nie uda się zarejestrować to nasza pomoc jest dramatyczna. Nie dan boże Pedri wyleci na dłuższy czas to jest w mega dupie. Pedri, Torre, Gavi, Casado, de Jong :D
Do tegoo wszystkiego jedyne opcje na ławkę w ataku to Ferran i Fati.
0
@macio_944 Niestety to się nie wydarzy..
0
@DonCarletto Czyli jeśli obrońca broni świetnie a mało strzelał to jest słabszy od Ramosa? Jak dla mnie Pique nie może być półkę niżej od Ramosa. Pique był lepszy w obronie, Ramos był lepszy w strzeli goli. Jak dla mnie śmiało można ich postawić obok siebie. No ale każdy ma swoje zdanie. ;)
0
@DonCarletto Dlaczego niżej? Na pewno Pique gorzej nie broni. Jak popatrzymy tylko na grę w obronie, to w top 5 by nie był. Było wielu lepszych, których stawia się niżej, tylko dlatego, że dużo strzela goli.
1
Nie lubię United, ale trochę przykro się na to patrzy. Najbardziej szkoda Fergusona.
1
@MessiForeverTheBest Chyba zwariowałeś, do takiego Maldiniego, Nesty to nie ma podjazdu.
1
@Eklerek Niech se idzie.
0
Zabawa Arnold na 4!
1
Może wreszcie Salah zostanie doceniony. Zawsze go chciałem go w Barcelonie, niestety to już się nie spełni, ale całe szczęście, że nie poszedł do Realu, Bayernu czy jakiegoś Interu.
0
@tbas Domyśl się.
0
Liverpool przepiękny. Idą jak po swoje! Jaki Barca nie wygra LM :p To balon dla Salaha!
0
Brawo Nottingham! Tak z ciekawości. Wyróżnia się tam ktoś z piłkarzy?
1
@Hosh Ważne żeby były puchary. ;)
0
@Ojciec5tkidzieci Dla mnie Szybcy i Wścieli to szkoda czasu.
0
@Eklerek Ale nie znasz fabuły ani zarysu postaci, Uważasz, że jeśli wyciekły nagrania (tak wszystkie ;)) to film będzie żenadą? Nawet nie wiesz, które sceny reżyser użyję i jak będą zmontowane. Czyli wychodzi na to, że sceny są najważniejsze? Przecież w takim filmie nie będzie chodziło głównie o wyścigi . Co z tego, że zwiastun słaby? Mnie i wiele innych ludzi nigdy zwiastun nie interesuje. Było wiele genialnych zwiastun, a film był żałosny.
W twoim komentarzu nie ma sensownego argumentu, że film będzie żaenadą. Ja tam bardzo czekam, postacie zagrane przez Brada i Javiera to będzie sama przyjemność, a reżysera stać na bardzo dobry film.
Nie lepiej skupić się na odp?
0
Na jakie filmy czekacie najbardziej w 2025?
Jak dla mnie:
1. "F1", reż. Joseph Kosinski (Brad Pitt, Javier Bardem) -
2. "The Battle of Baktan Cross" reż. Paul Thomas Anderson (Leonardo DiCaprio, Benicio del Toro, Sean Penn) - https://tiny.pl/4m4y8fhj
6
@Joe_Barbaro Bez porównania. Valverde nawet nie stanie obok Rakitica. Nigdy nie zrozumiem zachwytu nad Fede,, ciągle jedzie na świetny strzale.
2
@Eklerek Hannibal
2
@misterio Trochę tu przegiąłem. :) Cholernie szkoda, że wszystko poszło na Cou i Dembele, bardzo liczyłem na tego drugiego, jarałem się tym transferem tak jak gdy przychodził Suarez.
0
@misterio Dokładnie tak. Bardzo mu tak dobrze, oczywiście nie mówię o kontuzjach. Dla mnie to zwyczajny idiota..
0
@Encore Mega by ucieszył balona dla Mou!
0
Tylko w Hiszpanii są takie limity? Tak teoretycznie jakbyśmy byli w innejl ligi też byłyby takie cyrki i problemy?
2
@GREGRTS To są chore zasady Tebasa.
1
@Konstanty23 Nie do końca załapałem o co Ci chodziło. :D Ja też w Laportę komplrtnie nie wierzę.