0

W MŚ skokach są punkty liczone do PŚ?

0


Skoki naszych Orzełków w Sapporo. :)

Wielkie brawa dla Maćka Kota! Ta wygrana będzie dla niego kopem. Szkida, że przewaga Stocha topnieje.

0

Niech wreszcie wybiorą ten cholerny stadion. Dla mnie nie ma znaczenia na jakim obiekcie Iniesta wzniesie trofeum.

9

Wielkie brawa dla Joasi!

0

Świetny pomysł, jestem jak najbardziej za. Przy okazji Perez skończy się ośmieszać.

0

Przecież rok remu mówił to samo, nie używa się tej samej wymówki, robi z siebie głupka, niestety Perez ma ogromny problem Barcy.

Poza tym ja wolałbym zobaczyć finał na Sánchez Pizjuán, dla mnie ten stadion jest bardziej klimatyczny niż Santiago Bernabéu. Niech się oszołom wypcha.

4

Ale sama wymówka jest po prostu kretyńska.

0

Śmieszny jest, niech fobie robi ten remoncik.

1

Sons of Anarchy - kapitalny serial. Znakomity scenariusz i zarys fabularny. Barwnie napisane postacie. Świetne aktorstwo, szczególnie - Charlie Hunnam, Katey Sagal, Tommy Flanagan, Mark Boone Junior oraz charyzmatyczna Ron Perlman. Do tego dochodzi wspaniała muzyka. Gorąco polecam!

Serial ma sporo, a mianowicie siedem, ale to nie jest wadą.
W pewnym stopniu wpisuę w klimaty "Breaking Bad"

[rzy okazji zapraszam. ')
http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2016/03/spojrzenie-filmowe-poleca-15-seriali.html

0

0

Musiałem coś przegapić. Oby poważnie się zainteresowani.

16

Bardzo emocjonujący wywiad. Wielkie brawa za przetłumaczenie. Cieszmy się, że many tak świetną redakcje!

0

Wolę finał w Bilbao bądź Sevilli. Daliby sobie spokój z tym Bernabeu.

Wiadomo, że Jasper Cillessen zagra w finale, to nie podlega dyskusji.

0

Mogli by się zainteresować Djibril Sidibé z AS Monaco.

0

I tak nie odwołają..

22

Nie powiem Cillessen okazał się świetnym transferem, a muszę przyzna, nie byłem przekonany do niego. W dwumeczu z Atletico wieloma interwencjami uratował nam tyłek.

0

Nie ma co się łudzić na odwołanie. Na pewno brak Suareza w finale będzie sporym osłabieniem. Całe szczęście, że do dyspozycji będzie Iniesta, Busquets i Neymar. Paco będzie miał swoją okazje.

4

Ale gdyby tej kartki nie dostał, to by zagrał w finale. Na pewno tego nie zrobił specjalnie.. Dla niego Barca to wiele, wątpię żeby chciał odwalić taki numer i utrudnić awans.

Większość, widzę, że z Roberto robi kozła ofiarnego, to nie jego wina, że trener na niego stawia, ma się nie zgodzić?

jestem pewny że chciały grać środku , gdzie czuję się komfortowo.

1

Sędzia dał kartkę Luisowi z dupy. Też na jego miejscu bym się wku*rwił.

0

Paco i Vida. I wraca Iniesta, Busquets i Neymar

1

Zawału dostanę..

1

Dobrze, że go nie kupiliśmy, Gameiro pomógł w awansie. Ależ wykrakałem.. Jednak przeszkadza

2

Może znajdzie się tutaj wielbiciel Depeche Mode. Będziecie kupować nowy album "Spirit" ?

Chyba dołożę te 30zł i zamówię Deluxe Edition.
http://www.empik.com/szukaj/produkt?author=Depeche+Mode

Jeden z utworów:

6

Nie widze w tym ani szczypty chamstwa.

3

Zapowiedź drugiego sezonu "Stranger Things"



Cykl trafi na platformę Netflix w Halloween 2017 roku, czyli 31 października.

5

Skrót Super Bowl. Ależ to był mecz!



Chyba muszę bardziej zainteresować tym sportem. Tylko muszę zagłębić się w zasady.

1

Jak mocna mieć do kogoś pretensje, ze spotkanie zostało odwołane? Ns pogodę nikt nie ma wpływu. Po prostu Real trzęsie gaciami przed Celtą.

Ndjlreiej żeby Celta zagrał na innym stadionie, co byłoby krzywdzące dla nich, to by wszystkim pasowało. Oczywiście tylko Real nie może zostać skrzywdzony, a inni tak.

To Barca może powiedzieć „Pograno sobie z nami” za nie uznanie bramki.

0

Ale przypierdaczył!

0

To nie jest realne.

0

Real Madryt - Real Betis - 2017.03.12
Athletic Club - Real Madryt - 2017.03.19

Celta Vigo - Villarreal - 2017.03.12
D.La Coruna - Celta Vigo - 2017.03.19

Spokojnie mogliby zagrać 15.09

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?