Soprano na pewno cię nie zawiedzie, genialna kreacja Jamesa Gandolfiniego. Od siebie polecam - polski serial "Pakt" polecam oba sezony, Sons of Anachy, Nocny Recepcjonista, Banshee.
Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych,w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości.
To narobiłeś mi ochoty! Dla mnie "Westworld" jest kapitalny, choć wiadomo nie każdy może go poczuć. Ogólnie nie ma sensu porównywać np. Westworld z Narcos a np. Stranger Things z innym gatunkiem.
To było już przed meczem wiadome. Dla mnie wystarczy delektować się grą geniusza, niech sobie śmieszne plebiscyty wręczają głupie piłeczki. Tylko zaślepieni ludzie z Realu mogą wskazywać Ronaldo najlepszym
2
Bardzo smutny ten rok dla muzyki. Zmarli David, Bowie, Prine, Leonard Cohen, a teraz George Michael..
Uwielbiam ten utwór George!
1
Nie powiem strasznie mnie to zasmuciło.
2
Nigdy nie będzie drugiego Messiego.
0
Niech spadają, cholerni Chińczyki psują futbol..
0
Wielka szkoda, że Alan marnuję się w HSV.,
0
Podobnież scenariusz już napisy. Mimo wszystko stary "Pitbull" jest nie do przebicia.
0
"Wściekły Byk" z główną rolą De Niro w reżyserii Scorsese. Uwielbiam ten film!
0
Wizualnie wspaniale, poza tym średnio. Oscar także naciągany dla DiCaprio.
0
Zadowoleni z mikołaja? Co ciekawego dostaliście?
3
Kto chcę niech sobie ogląda, dla mnie to już przeżytek.
0
Soprano na pewno cię nie zawiedzie, genialna kreacja Jamesa Gandolfiniego. Od siebie polecam - polski serial "Pakt" polecam oba sezony, Sons of Anachy, Nocny Recepcjonista, Banshee.
7
Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia będzie dla Was okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych,w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości.
Wesołych Świąt!
2
Dokładnie niech losują słabiaków, skupmy się tylko na Barcelonie aby wzniosła tv puchar!
0
Nie ma co porównywać w takich meczach, gdzie grali z 3-ligowcem. Ja i tak wolę Ivana, a Andre nie ma co skreelać po jednym sezonie
0
Hercules to nie jest wymagający przeciwnik, jest ciekaw jakby sobie radzi w trudniwjszych s[meczach. Obu Enrique dał mu szansę.
0
Ależ zawinął słodkie rogalika!
Mam nadzieje, że Enrique będzie zmieniał częściej Neymara na Turana w tych ważniejszych spotkaniach.
1
Co z tego, że długie, ważne, że piękne!
Kuba jest wspaniałym człowiekiem.
0
Orientuję się ktoś na temat dysków twardych? Za jaką cenę kupię o pojemności 100-200 gb.
0
Ale o co vi chodzi/? Ja tylko stwierdziłem fakt, nie chcę rozmawiać o Realu..
Prawda jeft tka, że więcej jest wpisów o Realu niż Barcy. Oczywiście nikomu nie zabraniać pisać o Realu. Nie lepiej pogadać o Barcelonie?
0
Oferuję swoją pomoc. Bardzo dobry pomysł.
4
Ależ na La Rambli jest ból dupska, dajcie spokój z tym śmiesznym Realem i Ronaldo. Pogadajmy o najlepszym klubie jakim jest Barca.
Niech sobie kupują kolejne gwiazdeczki.
0
To narobiłeś mi ochoty! Dla mnie "Westworld" jest kapitalny, choć wiadomo nie każdy może go poczuć. Ogólnie nie ma sensu porównywać np. Westworld z Narcos a np. Stranger Things z innym gatunkiem.
Mam nadzieje, że są napisy.
1
Zapowiada się kolejny ciekawy serial:
Czyżby kolejny hit od Netflixa na miarę "Stranger Things" ? Może ktoś z Was już ogląda?
3
To było już przed meczem wiadome. Dla mnie wystarczy delektować się grą geniusza, niech sobie śmieszne plebiscyty wręczają głupie piłeczki. Tylko zaślepieni ludzie z Realu mogą wskazywać Ronaldo najlepszym
0
Wrócił Iniesta i wróciła magia., awet jeśli Andres nie brał udział we wszystkich akcjach. Messi grał świetnie ale jako szatyn jest genialny!
0
Nie ma co zajmować się Realem, mnie kompletnie nie interesują ich trofea.
4
Myślałem, że wejdę z rana i poczytam sobie coś ciekawego, tu same wywody o głupiej nagrodzie.
Może rzucę tematem, jakich zespołów rockowych słuchacie? Może polecicie jakieś ulubione kawałki? :)
0
Niech ma i z 20 i tak Messi jest najlepszy!
1
Ale się stało. Jak widać znalazł się ktoś kto chciał odpisać.
0
Teraz Real następny mecz kiedy i z kim gra?