7 stycznia 2017, 15:36
0
W tej fazie ligi mówisz o utracie mistrzostwa..
6 stycznia 2017, 19:03
Jeszcze będzie tak, że Pique zostanie zawieszony a Aduriz nie.. Nie zdziwi mnie to.
6 stycznia 2017, 18:35
1
Dzięki za panowie.
6 stycznia 2017, 18:30
Mam prośbę do osób znających dobrze ang. "The greatest thing you'll ever learn is just to LOVE and be loved in return" mógłby ktoś mi przetłumaczyć? ;)
6 stycznia 2017, 17:49
Brawo Kamil! Sukces jest coraz bliżej. :)
5 stycznia 2017, 23:10
Porażka wkurza, ale wynik jak na dwumecz bardzo korzystny.
5 stycznia 2017, 22:33
Aha, nie zebym się czepiał.
5 stycznia 2017, 21:57
W takiej sytuacji jak z Samuelem, niby czemu?
5 stycznia 2017, 21:56
Ale cham! Nie cierpię go. Za takie co s zawieszenie na pół roku.. Piłkarski kryminał.
4 stycznia 2017, 22:07
6
Spodziewałem się tego, Sevilla na wyjazdach wypada kiepsko. Mnie ten mecz szczególnie nie ciekawi, oby w lidze urwali pkt.
4 stycznia 2017, 16:19
Srna to dobry piłkarz, ale ten transfer jest nie potrzebny, ile on u nas pogra rok? Lepiej dać szansę Vidalowi.
4 stycznia 2017, 16:15
Absolutnie się zgadzam. Pique to jeden z naszych trzonów, chciałbym aby w najbliższych latach został kapitanem.
4 stycznia 2017, 14:36
3
Gdyby Enrique odszedł w co wątpie i tego nie chcę, Sampaoli byłby ciekawym kandydatem na trenera Barcy. Najlepiej jakby trenował Messiego w kadrze Argentyny.
2 stycznia 2017, 01:25
O tak Bohemian jest przepiękne! Fajnie, że The Doors tak wysoko.
31 grudnia 2016, 23:12
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Jak najwięcej niezapomnianych chwil z Barcą! :)
30 grudnia 2016, 23:57
Powaliło to takie obrażanie?
30 grudnia 2016, 23:43
4
To jest hit!
28 grudnia 2016, 15:18
Ta jasne, Chyba kogoś poniosły żarty.
28 grudnia 2016, 13:03
No właśnie po cholerę? Spokojnie może pograć z 5 lat. Na pewno trzeba pomyśleć o zmieniku dla hiszpana, ale raczej nie w przyszłym okienku.
27 grudnia 2016, 20:17
Zapamiętam jego asystę w meczu z Realem (LM)
26 grudnia 2016, 17:00
2
Nie ma takiego kleju jak Iniesta!
26 grudnia 2016, 16:59
No bez przesady.
26 grudnia 2016, 16:28
Trzeba przyznać, że Luiz pod ręką Conte solidnie gra w obronie. Teraz Suarez raczej nie puściłby kanału.
26 grudnia 2016, 15:52
Rozumiem to. To tylko moje zdanie.
26 grudnia 2016, 15:41
Akcja geniusza w 360. Można oglądać bez przerwy! http://www.sport.es/es/noticias/barca/espectacular-los-dos-goles-luis-suarez-espanyol-360-5699714
26 grudnia 2016, 14:31
Chyba go powaliło, bez wątpienia Ronaldo był znakomity, lecz nie genialny jak Messi.. Ktoś tutaj jest zazdrośnikiem.
26 grudnia 2016, 12:26
No tak jeszcze Cocker..
26 grudnia 2016, 01:16
Ostatnio robiłem zestawienie: :) http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2016/12/seriale-2016-ktore-warto-zobaczyc.html Z tych niewymienionych polecam Sons of Anarchy, Pitbull,, Detektyw, Sherlock
26 grudnia 2016, 01:04
Ile sezonów najlepiej?
26 grudnia 2016, 01:01
O tak coś pięknego! Ja jeszcze uwielbiam "Going To A Town"
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
W tej fazie ligi mówisz o utracie mistrzostwa..
0
Jeszcze będzie tak, że Pique zostanie zawieszony a Aduriz nie.. Nie zdziwi mnie to.
1
Dzięki za panowie.
0
Mam prośbę do osób znających dobrze ang.
"The greatest thing you'll ever learn is just to LOVE and be loved in return"
mógłby ktoś mi przetłumaczyć? ;)
0
Brawo Kamil! Sukces jest coraz bliżej. :)
1
Porażka wkurza, ale wynik jak na dwumecz bardzo korzystny.
0
Aha, nie zebym się czepiał.
0
W takiej sytuacji jak z Samuelem, niby czemu?
0
Ale cham! Nie cierpię go. Za takie co s zawieszenie na pół roku.. Piłkarski kryminał.
6
Spodziewałem się tego, Sevilla na wyjazdach wypada kiepsko. Mnie ten mecz szczególnie nie ciekawi, oby w lidze urwali pkt.
0
Srna to dobry piłkarz, ale ten transfer jest nie potrzebny, ile on u nas pogra rok? Lepiej dać szansę Vidalowi.
0
Absolutnie się zgadzam. Pique to jeden z naszych trzonów, chciałbym aby w najbliższych latach został kapitanem.
3
Gdyby Enrique odszedł w co wątpie i tego nie chcę, Sampaoli byłby ciekawym kandydatem na trenera Barcy. Najlepiej jakby trenował Messiego w kadrze Argentyny.
1
O tak Bohemian jest przepiękne! Fajnie, że The Doors tak wysoko.
0
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Jak najwięcej niezapomnianych chwil z Barcą! :)
0
Powaliło to takie obrażanie?
4
To jest hit!
0
Ta jasne, Chyba kogoś poniosły żarty.
0
No właśnie po cholerę? Spokojnie może pograć z 5 lat. Na pewno trzeba pomyśleć o zmieniku dla hiszpana, ale raczej nie w przyszłym okienku.
0
Zapamiętam jego asystę w meczu z Realem (LM)
2
Nie ma takiego kleju jak Iniesta!
1
No bez przesady.
0
Trzeba przyznać, że Luiz pod ręką Conte solidnie gra w obronie. Teraz Suarez raczej nie puściłby kanału.
0
Rozumiem to. To tylko moje zdanie.
2
Akcja geniusza w 360. Można oglądać bez przerwy!
http://www.sport.es/es/noticias/barca/espectacular-los-dos-goles-luis-suarez-espanyol-360-5699714
1
Chyba go powaliło, bez wątpienia Ronaldo był znakomity, lecz nie genialny jak Messi.. Ktoś tutaj jest zazdrośnikiem.
0
No tak jeszcze Cocker..
0
Ostatnio robiłem zestawienie: :)
http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2016/12/seriale-2016-ktore-warto-zobaczyc.html
Z tych niewymienionych polecam
Sons of Anarchy, Pitbull,, Detektyw, Sherlock
0
Ile sezonów najlepiej?
0
O tak coś pięknego! Ja jeszcze uwielbiam "Going To A Town"