0

W tej fazie ligi mówisz o utracie mistrzostwa..

0

Jeszcze będzie tak, że Pique zostanie zawieszony a Aduriz nie.. Nie zdziwi mnie to.

1

Dzięki za panowie.

0

Mam prośbę do osób znających dobrze ang.

"The greatest thing you'll ever learn is just to LOVE and be loved in return"

mógłby ktoś mi przetłumaczyć? ;)

0

Brawo Kamil! Sukces jest coraz bliżej. :)

1

Porażka wkurza, ale wynik jak na dwumecz bardzo korzystny.

0

Aha, nie zebym się czepiał.

0

W takiej sytuacji jak z Samuelem, niby czemu?

0

Ale cham! Nie cierpię go. Za takie co s zawieszenie na pół roku.. Piłkarski kryminał.

6

Spodziewałem się tego, Sevilla na wyjazdach wypada kiepsko. Mnie ten mecz szczególnie nie ciekawi, oby w lidze urwali pkt.

0

Srna to dobry piłkarz, ale ten transfer jest nie potrzebny, ile on u nas pogra rok? Lepiej dać szansę Vidalowi.

0

Absolutnie się zgadzam. Pique to jeden z naszych trzonów, chciałbym aby w najbliższych latach został kapitanem.

3

Gdyby Enrique odszedł w co wątpie i tego nie chcę, Sampaoli byłby ciekawym kandydatem na trenera Barcy. Najlepiej jakby trenował Messiego w kadrze Argentyny.

1

O tak Bohemian jest przepiękne! Fajnie, że The Doors tak wysoko.

0

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! Jak najwięcej niezapomnianych chwil z Barcą! :)

0

Powaliło to takie obrażanie?

4

To jest hit!

0

Ta jasne, Chyba kogoś poniosły żarty.

0

No właśnie po cholerę? Spokojnie może pograć z 5 lat. Na pewno trzeba pomyśleć o zmieniku dla hiszpana, ale raczej nie w przyszłym okienku.

0

Zapamiętam jego asystę w meczu z Realem (LM)

2

Nie ma takiego kleju jak Iniesta!

1

No bez przesady.

0

Trzeba przyznać, że Luiz pod ręką Conte solidnie gra w obronie. Teraz Suarez raczej nie puściłby kanału.

0

Rozumiem to. To tylko moje zdanie.

2

1

Chyba go powaliło, bez wątpienia Ronaldo był znakomity, lecz nie genialny jak Messi.. Ktoś tutaj jest zazdrośnikiem.

0

No tak jeszcze Cocker..

0

Ostatnio robiłem zestawienie: :)
http://spojrzeniefilmowe.blogspot.com/2016/12/seriale-2016-ktore-warto-zobaczyc.html

Z tych niewymienionych polecam
Sons of Anarchy, Pitbull,, Detektyw, Sherlock

0

Ile sezonów najlepiej?

0

O tak coś pięknego! Ja jeszcze uwielbiam "Going To A Town"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?