Śmieszne jest skreślanie Andre Gomesa tak szybko, Rakitic też na początku nie zachwycam. Ja wierzę w każdego zawodnika i daję mu jeszcze szansę w nowym sezonie. Mam nadzieje, że Portugalczyk zamknie niejedną mordkę
Widmo, ale chodzi o to, że Real ma w najbliższym czasi trudniej , Sevilla, Celta i Socieda mogą spokojnie powalczyć. Niestety sytuacja jest taka, że trzeba patrzeć na ich kalendach, a to jest idealnym momet na stratę pkt, obecnie nie grają szczególnie świetnie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, lepiej nie gramy.
Cóż nie zawsze jest forma, poprzedni początek sezonu również nie zachwycał a potem złapali rytm. Wierze, że magia wróci, teraz nie ma cov myśleć o stracie 6pkt do lidera.
Teraz tylko do meczu Realu z Sevilla nie stracić punktów a następnie pokonać Villarreal. Dla mnie sytuacja ne jest fatalna, zwłaszcza, że Real gra bez błysku.
Plusy są takie, że mamy tylko sześć punktów straty a nie dziewięć. Widać poprawę gry, zwłaszcza Busquets, nie notujemy beznadziejnych strat. No i oczywiście powrót Iniesty w bardzo dobrej formy.
W ogóle polemika o szansach mistrzostwa jest strasznie głupia. Ludzie przecież rozegrano 14 kolejek a pozostało 24! Patrzmy pozytywne do przodu. Pokażcie że kochanie ten klub! Ci którzy są tu tylko dla wygrywania i trofeów są żadnymi kibicami!!
0
Raczej nie, nie wygrał ligi a gra zespołu Guardioli była znacznie lepsza niż Zidane.
2
Naprawdę ostatni raz oglądam mecz Realu, człowiek tylko nerwy traci. Trzeba się skupić tylko na Barcelonie.
0
Jeszcze zobaczymy jak pójdzie Realowi z lepszymi rywalami.
2
Najbardziej liczę na RSS i Seville.
0
Nie bo ten mecz mają przełożony ze względu na KMŚ..
0
Może i tak być, ale Sevilla spokojnie może powalczyć. Trudno, ważne aby nasi wygrywali, jestem przekonany, że Real w najbliższym czasie wtopi.
1
Z Granadą wygrają, ale Sevilla mam nadzieje, że im dokopię. Eh, zmarnowany czas.
14
Śmieszne jest skreślanie Andre Gomesa tak szybko, Rakitic też na początku nie zachwycam. Ja wierzę w każdego zawodnika i daję mu jeszcze szansę w nowym sezonie. Mam nadzieje, że Portugalczyk zamknie niejedną mordkę
0
Ja bym chciał PSG lub Benfcę.
0
Dortmund ma 14pkt a Real 12pkt.
0
Remis w przypadku Reali jest prawfobodobny.
0
Widmo, ale chodzi o to, że Real ma w najbliższym czasi trudniej , Sevilla, Celta i Socieda mogą spokojnie powalczyć. Niestety sytuacja jest taka, że trzeba patrzeć na ich kalendach, a to jest idealnym momet na stratę pkt, obecnie nie grają szczególnie świetnie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, lepiej nie gramy.
0
Też się nie martwię, mówić o szanszach mistrzostwa można mówić od 30 kolejki. Najważniejsze aby wierzyć w Barxe do końca.
0
Co z tego, że nie przegrali, ale bardzo często remisowali a to też strata dwóch punktów.
0
Oby teraz zacząć ciągle wygrywać. Od 18 kolejki Real ma ciężki kalendarz - Sevilla, Malaga, Sociedad, Celta.
0
Cóż nie zawsze jest forma, poprzedni początek sezonu również nie zachwycał a potem złapali rytm. Wierze, że magia wróci, teraz nie ma cov myśleć o stracie 6pkt do lidera.
0
Wszystko może się zdarzyć, na pewno szansę na mistrza są duże.
0
Z Bale też nie zachwyca..
0
Teraz tylko do meczu Realu z Sevilla nie stracić punktów a następnie pokonać Villarreal. Dla mnie sytuacja ne jest fatalna, zwłaszcza, że Real gra bez błysku.
0
Ale Iniesta wraca!
1
Absoltunie się zgadzam. Dla mnie zawsze liczy się zespół, ten klub dawał mi zawsze dużo szczęścia, niektórzy o tym zapominają.
1
Dokładnie to dopiero końcówka pierwszej części sezonu. Ale dla prawdziwego kibica drużyna powinna być ważniejsza niż trofea.
5
Plusy są takie, że mamy tylko sześć punktów straty a nie dziewięć. Widać poprawę gry, zwłaszcza Busquets, nie notujemy beznadziejnych strat. No i oczywiście powrót Iniesty w bardzo dobrej formy.
W ogóle polemika o szansach mistrzostwa jest strasznie głupia. Ludzie przecież rozegrano 14 kolejek a pozostało 24! Patrzmy pozytywne do przodu. Pokażcie że kochanie ten klub! Ci którzy są tu tylko dla wygrywania i trofeów są żadnymi kibicami!!
3
Patrzą na Real w najbliższych mecze mała szansę na stratę punktów. Cóż plus jest taki, że wraca lepsza gra.
0
Jak tu nie kochać Andresa.
0
Widać, że Busquets gra znacznie lepiej.
0
Tak jest piękna asysta i gol naszej maszynay, oby została naoliwiona!
0
Stadion jak i barwy. :)
1
Panowie i panie teraz serce biję tylko dla Barcy!
Vamos Barça!
0
Chętnie skorzystam. Laskowski byłby w tej sytuacji najlepszy.