0

Raczej nie, nie wygrał ligi a gra zespołu Guardioli była znacznie lepsza niż Zidane.

2

Naprawdę ostatni raz oglądam mecz Realu, człowiek tylko nerwy traci. Trzeba się skupić tylko na Barcelonie.

0

Jeszcze zobaczymy jak pójdzie Realowi z lepszymi rywalami.

2

Najbardziej liczę na RSS i Seville.

0

Nie bo ten mecz mają przełożony ze względu na KMŚ..

0

Może i tak być, ale Sevilla spokojnie może powalczyć. Trudno, ważne aby nasi wygrywali, jestem przekonany, że Real w najbliższym czasie wtopi.

1

Z Granadą wygrają, ale Sevilla mam nadzieje, że im dokopię. Eh, zmarnowany czas.

14

Śmieszne jest skreślanie Andre Gomesa tak szybko, Rakitic też na początku nie zachwycam. Ja wierzę w każdego zawodnika i daję mu jeszcze szansę w nowym sezonie. Mam nadzieje, że Portugalczyk zamknie niejedną mordkę

0

Ja bym chciał PSG lub Benfcę.

0

Dortmund ma 14pkt a Real 12pkt.

0

Remis w przypadku Reali jest prawfobodobny.

0

Widmo, ale chodzi o to, że Real ma w najbliższym czasi trudniej , Sevilla, Celta i Socieda mogą spokojnie powalczyć. Niestety sytuacja jest taka, że trzeba patrzeć na ich kalendach, a to jest idealnym momet na stratę pkt, obecnie nie grają szczególnie świetnie. Oczywiście zdaję sobie sprawę, lepiej nie gramy.

0

Też się nie martwię, mówić o szanszach mistrzostwa można mówić od 30 kolejki. Najważniejsze aby wierzyć w Barxe do końca.

0

Co z tego, że nie przegrali, ale bardzo często remisowali a to też strata dwóch punktów.

0

Oby teraz zacząć ciągle wygrywać. Od 18 kolejki Real ma ciężki kalendarz - Sevilla, Malaga, Sociedad, Celta.

0

Cóż nie zawsze jest forma, poprzedni początek sezonu również nie zachwycał a potem złapali rytm. Wierze, że magia wróci, teraz nie ma cov myśleć o stracie 6pkt do lidera.

0

Wszystko może się zdarzyć, na pewno szansę na mistrza są duże.

0

Z Bale też nie zachwyca..

0

Teraz tylko do meczu Realu z Sevilla nie stracić punktów a następnie pokonać Villarreal. Dla mnie sytuacja ne jest fatalna, zwłaszcza, że Real gra bez błysku.

0

Ale Iniesta wraca!

1

Absoltunie się zgadzam. Dla mnie zawsze liczy się zespół, ten klub dawał mi zawsze dużo szczęścia, niektórzy o tym zapominają.

1

Dokładnie to dopiero końcówka pierwszej części sezonu. Ale dla prawdziwego kibica drużyna powinna być ważniejsza niż trofea.

5

Plusy są takie, że mamy tylko sześć punktów straty a nie dziewięć. Widać poprawę gry, zwłaszcza Busquets, nie notujemy beznadziejnych strat. No i oczywiście powrót Iniesty w bardzo dobrej formy.

W ogóle polemika o szansach mistrzostwa jest strasznie głupia. Ludzie przecież rozegrano 14 kolejek a pozostało 24! Patrzmy pozytywne do przodu. Pokażcie że kochanie ten klub! Ci którzy są tu tylko dla wygrywania i trofeów są żadnymi kibicami!!

3

Patrzą na Real w najbliższych mecze mała szansę na stratę punktów. Cóż plus jest taki, że wraca lepsza gra.

0

Jak tu nie kochać Andresa.

0

Widać, że Busquets gra znacznie lepiej.

0

Tak jest piękna asysta i gol naszej maszynay, oby została naoliwiona!

0

Stadion jak i barwy. :)

1

Panowie i panie teraz serce biję tylko dla Barcy!
Vamos Barça!

0

Chętnie skorzystam. Laskowski byłby w tej sytuacji najlepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?