W nowym sezonie na pewno się przyda. Uwielbiam jego walkę i charyzmę na boisku! Urodzony walczak i przywódca. Mógłby nawet zakończyć karierę w Barcelonie.
Wątpię żeby wrócił, raczej prędzej Suarez wróci. Wolałbym aby Alan trafi na wypożyczenie tylko oczywiście do klubu z Primera gdzieś, gdzie będzie mam szansę na wiele minut, aby się ogrywał bo chłopak ma wielki talent!
Raczej pomógł osiągnąć wyższy wyniki, ponieważ bramka Mesiego i pierwszy karny jak najbardziej prawidłowa z resztą ostatnia także. Mimo wszystko i tak gdyby nie sędzia Barca by zdobyła trzy oczka. Wiadomo sędzia tym trzecim karnym i czerwoną kompletnie zawalił mecz..
No niestety Neymar ostatnio gra dość przeciętnie i irytująco. Miejmy nadzieje, że to tylko gorszy czas jego formy. Oby w nowym sezon pokazał się stary dobry Neymar, choć liczę że jeszcze się obudzi.
Również mam nadzieje, że Sporting Gijón nie spadnie, podoba mi się ekipa Abelardo zasługuję na grę w Primera Division.
0
Mogli by wyciągnąć z 15. Trochę szkoda, że odszedł bardzo lubiłem Tello, na pewno byłby lepszym zmiennikiem niż Munir czy Sandro.
0
W nowym sezonie na pewno się przyda. Uwielbiam jego walkę i charyzmę na boisku! Urodzony walczak i przywódca. Mógłby nawet zakończyć karierę w Barcelonie.
23
Europejska piłka nożna: przed i po Messim.
http://img.joemonster.org/i/2016/04/very_interesting_photo_16.jpg
0
Widać zaczyna się karuzela z potencjalnymi transferami. Oj zapowiada się gorące lato.
2
Idealny zmiennik dla MSN, ale chyba lepiej będzie dla niego jeśli zostaje z Lisami.
0
Grywa ktoś jeszcze FM 2015? Jest może dostępna aktualizacja gdzie Barca może dokonywać transferów?
0
Nie widziałem często w akcji Bośniaka, ale wolałbym kogoś innego choć moim zdaniem pomoc mamy i tak dobrą.
0
Brawo Denis! Wracaj chłopaku do Blaugrany!
Czyżby szykują się Hiszpańskie finały?
6
Niestety Silva się za późno obudził, jeśli przekonały go kiedyś kasa, niech tera sobie siedzi w Paryżu tylko z sukcesami krajowymi.
1
Ja? Od zawsze. :D
8
Ja jakoś jestem spokojny, że Real nie wygra LM. W finale czeka na nich Simeone lub Guardiola.
0
Również chciałbym to zobaczyć, niestety Guardiola nie odda Belga.
0
Wiesz chłopak ma w swojej ekipie profesora do takich manewrów.
2
Ależ Kompany dziś gra znakomicie. Mógłby tak załatwić Madryt głową.
1
Jak potłuczeni..
0
W tym roku ciężko będzie go kupić racetj kasy nie wystarczy. Dla mnie najważniejsze jest aby kupili klasowego stopera!
0
Ciekawy zawodnik, ale obecnie priorytetem jest klasowy obrońca oraz zmienik dla tridente.
0
Wydaje mi się, że około 10mln można zarobić. Troszkę szkoda Belga, niestety kontuzje stanęły na drodze.
0
Oby tak było! Jeszcze przed nami trzy finały.
0
Już wolałby Suareza.
2
Zdecydowane nie jest to jeszcze jego czas.
0
Wątpię żeby wrócił, raczej prędzej Suarez wróci. Wolałbym aby Alan trafi na wypożyczenie tylko oczywiście do klubu z Primera gdzieś, gdzie będzie mam szansę na wiele minut, aby się ogrywał bo chłopak ma wielki talent!
0
Dublet jest priorytetem, ale będzie fajnie jeśli Suarez dostanie Pichichi .
3
Raczej pomógł osiągnąć wyższy wyniki, ponieważ bramka Mesiego i pierwszy karny jak najbardziej prawidłowa z resztą ostatnia także. Mimo wszystko i tak gdyby nie sędzia Barca by zdobyła trzy oczka. Wiadomo sędzia tym trzecim karnym i czerwoną kompletnie zawalił mecz..
2
Fajny duet grzmot i błyskawica.. hmm jakby tu nazwać Benzeme?
7
Tak zostanie do końca. Oby El Pistolero zgarnął również złotego bucika! ;)
0
No niestety Neymar ostatnio gra dość przeciętnie i irytująco. Miejmy nadzieje, że to tylko gorszy czas jego formy. Oby w nowym sezon pokazał się stary dobry Neymar, choć liczę że jeszcze się obudzi.
Również mam nadzieje, że Sporting Gijón nie spadnie, podoba mi się ekipa Abelardo zasługuję na grę w Primera Division.
0
Ewidentnie widać, że piłka nie trafiła w rękę. Dzisiaj dość średni występ Pique.
0
Chciałbym zobaczyć Ardę na pozycji np. Neymara.
0
Teraz nie czas na to..