0

Mogli by wyciągnąć z 15. Trochę szkoda, że odszedł bardzo lubiłem Tello, na pewno byłby lepszym zmiennikiem niż Munir czy Sandro.

0

W nowym sezonie na pewno się przyda. Uwielbiam jego walkę i charyzmę na boisku! Urodzony walczak i przywódca. Mógłby nawet zakończyć karierę w Barcelonie.

23

Europejska piłka nożna: przed i po Messim.
http://img.joemonster.org/i/2016/04/very_interesting_photo_16.jpg

0

Widać zaczyna się karuzela z potencjalnymi transferami. Oj zapowiada się gorące lato.

2

Idealny zmiennik dla MSN, ale chyba lepiej będzie dla niego jeśli zostaje z Lisami.

0

Grywa ktoś jeszcze FM 2015? Jest może dostępna aktualizacja gdzie Barca może dokonywać transferów?

0

Nie widziałem często w akcji Bośniaka, ale wolałbym kogoś innego choć moim zdaniem pomoc mamy i tak dobrą.

0

Brawo Denis! Wracaj chłopaku do Blaugrany!

Czyżby szykują się Hiszpańskie finały?

6

Niestety Silva się za późno obudził, jeśli przekonały go kiedyś kasa, niech tera sobie siedzi w Paryżu tylko z sukcesami krajowymi.

1

Ja? Od zawsze. :D

8

Ja jakoś jestem spokojny, że Real nie wygra LM. W finale czeka na nich Simeone lub Guardiola.

0

Również chciałbym to zobaczyć, niestety Guardiola nie odda Belga.

0

Wiesz chłopak ma w swojej ekipie profesora do takich manewrów.

2

Ależ Kompany dziś gra znakomicie. Mógłby tak załatwić Madryt głową.

1

Jak potłuczeni..

0

W tym roku ciężko będzie go kupić racetj kasy nie wystarczy. Dla mnie najważniejsze jest aby kupili klasowego stopera!

0

Ciekawy zawodnik, ale obecnie priorytetem jest klasowy obrońca oraz zmienik dla tridente.

0

Wydaje mi się, że około 10mln można zarobić. Troszkę szkoda Belga, niestety kontuzje stanęły na drodze.

0

Oby tak było! Jeszcze przed nami trzy finały.

0

Już wolałby Suareza.

2

Zdecydowane nie jest to jeszcze jego czas.

0

Wątpię żeby wrócił, raczej prędzej Suarez wróci. Wolałbym aby Alan trafi na wypożyczenie tylko oczywiście do klubu z Primera gdzieś, gdzie będzie mam szansę na wiele minut, aby się ogrywał bo chłopak ma wielki talent!

0

Dublet jest priorytetem, ale będzie fajnie jeśli Suarez dostanie Pichichi .

3

Raczej pomógł osiągnąć wyższy wyniki, ponieważ bramka Mesiego i pierwszy karny jak najbardziej prawidłowa z resztą ostatnia także. Mimo wszystko i tak gdyby nie sędzia Barca by zdobyła trzy oczka. Wiadomo sędzia tym trzecim karnym i czerwoną kompletnie zawalił mecz..

2

Fajny duet grzmot i błyskawica.. hmm jakby tu nazwać Benzeme?

7

Tak zostanie do końca. Oby El Pistolero zgarnął również złotego bucika! ;)

0

No niestety Neymar ostatnio gra dość przeciętnie i irytująco. Miejmy nadzieje, że to tylko gorszy czas jego formy. Oby w nowym sezon pokazał się stary dobry Neymar, choć liczę że jeszcze się obudzi.

Również mam nadzieje, że Sporting Gijón nie spadnie, podoba mi się ekipa Abelardo zasługuję na grę w Primera Division.

0

Ewidentnie widać, że piłka nie trafiła w rękę. Dzisiaj dość średni występ Pique.

0

Chciałbym zobaczyć Ardę na pozycji np. Neymara.

0

Teraz nie czas na to..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?