8 grudnia 2015, 15:52
19
Abdennour zachował się jak skończony idiota, Suarez nadepnął na jego nogę a łapię się za oko. Dobrze, że taki pajac nie trafił do Barcelony.
8 grudnia 2015, 00:32
0
Przydałby się dobry lewy obrońca do naszej ekipy. Adriano niestety obniżył mocno swój poziom a Alba ostatnio często łapię urazy. Szczerze nie widziałem tego zawodnika ponieważ nie cierpię oglądać ligi włoskiej. Widział może ktoś Marcosa w akcji? chętnie dowiem się więcej.
7 grudnia 2015, 15:36
13
Chciałbym zobaczyć Pato w trykocie Barcelony. Bardzo ciekawy zawodnik z dużym talentem. Soriano interesująca opcja.
7 grudnia 2015, 15:33
16
Może Samper dostanie kolejne minuty.
6 grudnia 2015, 12:18
1
Zgadzam się z tobą. Pewność się to podstawa!
5 grudnia 2015, 21:48
Jak zwykle kataloński pistolet odpalił.
5 grudnia 2015, 18:14
Mam nadzieje, że nie będzie to nudny mecz ze strony Nietoperzy.
5 grudnia 2015, 18:11
Łaski bez, poradzimy sobie do tego stycznia.
5 grudnia 2015, 11:32
Masz racje. Hamburger lepiej pasuje.
4 grudnia 2015, 22:59
41
Josep Guardiola: Real Madryt? "To nie byłoby dobre - oznajmił na konferencji prasowej Guardiola. - Nie, nie - dodał, zanosząc się śmiechem". Nie da psa kiełbasa. Mieli dobrego trenera i go zwolnili, teraz niech męczą się parówą.
4 grudnia 2015, 13:11
7
Ciekaw jestem jak wpłynie angielska filozofia gry Nevilla na Nietoperzy. Bardzo lubię i szanuję Valencie, życzę im jak najlepiej ale nie w tą sobotę. :)
4 grudnia 2015, 13:02
2
Uwielbiam tego gościa. Tacy piłkarze jak Alves czy Pique tworzą wspaniałą atmosferę w drużynie.
3 grudnia 2015, 17:59
On we mnie.. :D
3 grudnia 2015, 13:23
6
Budzę w nim sporę nadzieje. Ma jeszcze sporo czasu na wykazanie się.
3 grudnia 2015, 00:27
Może ktoś dać link z bramkami?
2 grudnia 2015, 20:06
Czułem, że będzie to mecz Alvesa. Jak na razie się sprawdza.
30 listopada 2015, 23:18
Gdzie oglądacie 'gale' ?
30 listopada 2015, 13:27
Wolę żeby zostało Camp Nou.
30 listopada 2015, 13:24
Perez chyba niezły towar wciąga.. Cóż przecież stać go
30 listopada 2015, 13:18
25
Jak można zmienić tak pękną nazwę.
28 listopada 2015, 16:45
Uwielbiam nasz latynowski pistolet!
28 listopada 2015, 14:58
4
Myślisz, że tym tekstem zabłyśniesz? Wiesz w ogóle co to znaczy? Żenujący komentarz.
26 listopada 2015, 17:45
Szacunek mistrzu! Cieszmy się że żyjemy w tych piękny czasach.
26 listopada 2015, 15:24
Niech sobie wsadzą tą nomncje i tak jest i będzie naszym kocurem!
26 listopada 2015, 15:19
3
Bardzo go lubię. Mimo iż mecze nie zawsze mu wychodzą, widać, że oddaje serce na murawie.
26 listopada 2015, 15:12
Niestety Fifa tego nie widzi.i.
26 listopada 2015, 15:10
Nominowany Casillas i Navas a gdzie nasz kocur Claudio Bravo? Śmiać się tylko..
25 listopada 2015, 14:23
Gdzie mogę zobaczyć skrót meczu?
25 listopada 2015, 00:49
Nie mam nic do Krychowiaka bardzo go lubię, cenie i podziwiam pod względem sportowym, ale nominacja Grzegorza a brak Busquetsa, to istna parodia..
24 listopada 2015, 17:45
Zawsze próbują znaleźć rzekomy konflikt pomiędzy trenerem a zawodnikiem.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
19
Abdennour zachował się jak skończony idiota, Suarez nadepnął na jego nogę a łapię się za oko. Dobrze, że taki pajac nie trafił do Barcelony.
0
Przydałby się dobry lewy obrońca do naszej ekipy. Adriano niestety obniżył mocno swój poziom a Alba ostatnio często łapię urazy.
Szczerze nie widziałem tego zawodnika ponieważ nie cierpię oglądać ligi włoskiej.
Widział może ktoś Marcosa w akcji? chętnie dowiem się więcej.
13
Chciałbym zobaczyć Pato w trykocie Barcelony. Bardzo ciekawy zawodnik z dużym talentem.
Soriano interesująca opcja.
16
Może Samper dostanie kolejne minuty.
1
Zgadzam się z tobą. Pewność się to podstawa!
1
Jak zwykle kataloński pistolet odpalił.
0
Mam nadzieje, że nie będzie to nudny mecz ze strony Nietoperzy.
0
Łaski bez, poradzimy sobie do tego stycznia.
0
Masz racje. Hamburger lepiej pasuje.
41
Josep Guardiola: Real Madryt?
"To nie byłoby dobre - oznajmił na konferencji prasowej Guardiola. - Nie, nie - dodał, zanosząc się śmiechem".
Nie da psa kiełbasa. Mieli dobrego trenera i go zwolnili, teraz niech męczą się parówą.
7
Ciekaw jestem jak wpłynie angielska filozofia gry Nevilla na Nietoperzy. Bardzo lubię i szanuję Valencie, życzę im jak najlepiej ale nie w tą sobotę. :)
2
Uwielbiam tego gościa. Tacy piłkarze jak Alves czy Pique tworzą wspaniałą atmosferę w drużynie.
0
On we mnie.. :D
6
Budzę w nim sporę nadzieje. Ma jeszcze sporo czasu na wykazanie się.
0
Może ktoś dać link z bramkami?
0
Czułem, że będzie to mecz Alvesa. Jak na razie się sprawdza.
0
Gdzie oglądacie 'gale' ?
7
Wolę żeby zostało Camp Nou.
0
Perez chyba niezły towar wciąga.. Cóż przecież stać go
25
Jak można zmienić tak pękną nazwę.
0
Uwielbiam nasz latynowski pistolet!
4
Myślisz, że tym tekstem zabłyśniesz? Wiesz w ogóle co to znaczy? Żenujący komentarz.
0
Szacunek mistrzu! Cieszmy się że żyjemy w tych piękny czasach.
0
Niech sobie wsadzą tą nomncje i tak jest i będzie naszym kocurem!
3
Bardzo go lubię. Mimo iż mecze nie zawsze mu wychodzą, widać, że oddaje serce na murawie.
0
Niestety Fifa tego nie widzi.i.
0
Nominowany Casillas i Navas a gdzie nasz kocur Claudio Bravo? Śmiać się tylko..
0
Gdzie mogę zobaczyć skrót meczu?
7
Nie mam nic do Krychowiaka bardzo go lubię, cenie i podziwiam pod względem sportowym, ale nominacja Grzegorza a brak Busquetsa, to istna parodia..
0
Zawsze próbują znaleźć rzekomy konflikt pomiędzy trenerem a zawodnikiem.