24 listopada 2015, 17:45
0
Zawsze próbują znaleźć rzekomy konflikt pomiędzy trenerem a zawodnikiem.
24 listopada 2015, 17:42
Oby w nowym sezonie pokazał taką grę jak za czasów pobytu w Celcie!
24 listopada 2015, 17:39
Po co komentujesz jeśli nie przeczytałeś tekstu?
23 listopada 2015, 02:13
2
'Barcelona miała szczęście z kontuzją Messiego. Neymar i Suárez bardzo się bez niego udoskonalili.' Absolutnie się z tym zgadzam.
23 listopada 2015, 02:11
5
Jak tutaj nie lubić Pique. Forma coraz lepsza!
22 listopada 2015, 20:54
1
Pewnie tak. Dobrze że wystrzelił z formą.
22 listopada 2015, 18:52
37
Wolę Roberto!!
22 listopada 2015, 15:33
22 listopada 2015, 12:48
8
Nazwałbym yo symfonia Pique.
22 listopada 2015, 12:38
żenujące tojest..
22 listopada 2015, 12:37
10
Niech Perez teraz płaczę za Carlo.
22 listopada 2015, 12:31
Suarez urodził się aby grać w tych barwach!
22 listopada 2015, 00:50
brak słów.....
21 listopada 2015, 20:03
bardzo śmieszne..
21 listopada 2015, 20:00
Po prostu cham, stracił u mnie szacunek.
21 listopada 2015, 19:56
Ale kocur! Bravo.
21 listopada 2015, 19:50
Jak tu ich nie kochać,
21 listopada 2015, 19:31
Magiczny dzień! Nasza gra, to istna poezja futbolu! Don Andres zawodnik meczu! Genialny mecz Iniesty! Visca el Barça!
21 listopada 2015, 18:58
3
Stary dobry Don Andres! Visca el Barça!
21 listopada 2015, 18:29
Roberto pokazuje klasę!
21 listopada 2015, 16:14
Przydałyby się teraz
21 listopada 2015, 16:09
Można gdzieś zobaczyć studio Eleven w internecie?
20 listopada 2015, 11:43
Mam nadzieje że nasz atak wkręci Danilo w ziemie. Jeśli zagra Carvalaj będzie trudniej.
19 listopada 2015, 14:03
Wiadomo że zmęczenie jest większe, ale wątpie aby był to problem dla zawodników.
19 listopada 2015, 13:54
Po prostu istna kpina.
18 listopada 2015, 20:08
No i co z tego nie wsadzaj każdego islamistę do jednego gara. Wątpię żeby Arde interesowało to chore państwo islamskie i ci chorzy ludzie głupiej religii, poglądów.
18 listopada 2015, 19:57
Jak dla mnie najpiękniesza bramka Ronaldinho!
18 listopada 2015, 15:54
6
No już bez przesady. Dajcie spokój już tym Perezem, mało śmieszne..
18 listopada 2015, 15:15
Oglądał ktoś. Jak zaprezentował się Javier?
17 listopada 2015, 22:28
Stara się omijać mecze z tym ekspertem. Chyba TVP nie zna dobrych komentatorów.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Zawsze próbują znaleźć rzekomy konflikt pomiędzy trenerem a zawodnikiem.
0
Oby w nowym sezonie pokazał taką grę jak za czasów pobytu w Celcie!
0
Po co komentujesz jeśli nie przeczytałeś tekstu?
2
'Barcelona miała szczęście z kontuzją Messiego. Neymar i Suárez bardzo się bez niego udoskonalili.'
Absolutnie się z tym zgadzam.
5
Jak tutaj nie lubić Pique. Forma coraz lepsza!
1
Pewnie tak. Dobrze że wystrzelił z formą.
37
Wolę Roberto!!
1
Uwielbiam tego komentatora.
8
Nazwałbym yo symfonia Pique.
0
żenujące tojest..
10
Niech Perez teraz płaczę za Carlo.
2
Suarez urodził się aby grać w tych barwach!
2
brak słów.....
0
bardzo śmieszne..
0
Po prostu cham, stracił u mnie szacunek.
0
Ale kocur! Bravo.
0
Jak tu ich nie kochać,
0
Magiczny dzień! Nasza gra, to istna poezja futbolu!
Don Andres zawodnik meczu! Genialny mecz Iniesty!
Visca el Barça!
3
Stary dobry Don Andres! Visca el Barça!
0
Roberto pokazuje klasę!
0
Przydałyby się teraz
0
Można gdzieś zobaczyć studio Eleven w internecie?
0
Mam nadzieje że nasz atak wkręci Danilo w ziemie. Jeśli zagra Carvalaj będzie trudniej.
1
Wiadomo że zmęczenie jest większe, ale wątpie aby był to problem dla zawodników.
0
Po prostu istna kpina.
0
No i co z tego nie wsadzaj każdego islamistę do jednego gara. Wątpię żeby Arde interesowało to chore państwo islamskie i ci chorzy ludzie głupiej religii, poglądów.
0
Jak dla mnie najpiękniesza bramka Ronaldinho!
6
No już bez przesady. Dajcie spokój już tym Perezem, mało śmieszne..
0
Oglądał ktoś. Jak zaprezentował się Javier?
0
Stara się omijać mecze z tym ekspertem. Chyba TVP nie zna dobrych komentatorów.