12 lutego 2015, 18:43
2
Danilo to idealna opcja.
12 lutego 2015, 18:38
0
Ten cały transfer jest po prostu kpiną, jedyne rozwiązanie to wypożyczenie..
12 lutego 2015, 18:36
usuńcie ten komentarz, pomyliłem artykuł..
12 lutego 2015, 18:32
Jako zmiennik będzie idealny ale wątpie że osiągnie poziom Neymara czy Leo.
11 lutego 2015, 19:31
Jest mój ulubieniec czyli Rafinha! do tego Mascherano na DP,
8 lutego 2015, 21:45
1
Kolejna patelnia Messiego zepsuta.,
2 stycznia 2015, 13:39
Mam nadzieje że osiągnie poziom Iniesty. Pomoc możemy znowu mieć świetną. Suaez-Samper,Halilovic
22 grudnia 2014, 14:00
Według mnie Bravo sprawdza się bardzo dobrze, nie raz uratował "nam" cztery litery.
13 grudnia 2014, 18:01
Wszyscy już lamentują, ludzie to tylko cztery punkty. Spor jest jak życie nie zawsze jest sprawiedliwy.Visca l Barca! Ja nadal wierze w mistrzostwo i zawsze będę! Tym którzy nie wierzą w swój klub niech wyjdą stąd i odpuszczą sobie kibicowanie..
13 grudnia 2014, 14:08
Szkoda że Ssndro nie zagra.
13 grudnia 2014, 14:07
Jeśli strzeiimy szybko bramkę, może to być bardzo łatwy i przyjemny meczyk. Ważne żeby skończyć na zero z tyłu. Stawiam 0-3
8 grudnia 2014, 23:16
4
Wiem że twego nie przeczyta, ale Trzymaj się stary!
23 listopada 2014, 14:00
Widać że Alba łapie formę,-,
23 listopada 2014, 13:48
Dobrze że nasz Generał został, bez niego nasza pomoc wyglądała by blado.
23 listopada 2014, 01:48
Dzisiaj zagrał bardzo dobrze, oby tak dalej! Mam nadzieje że jeszcze zobaczę Pique w najlepszej wersji. ;)
22 listopada 2014, 20:19
Wraca stary dobry Alba. ;)
22 listopada 2014, 14:49
Jezu znowy Piqe w obrnie, miałem nadzieje że zagra Marc. Ja bym widział taki skład Bravo Alves, Bartra,Mathieu, Alba Mascherano, Xavi, Rakitic Messi, Suarez, Neymar
21 listopada 2014, 14:47
Jak ja bym chciał zobaczyć parę stoperów Vermaelen i Bartra a jako defensywny Mascherano!
21 listopada 2014, 14:43
Nie napisałem: szkoda że nie do Barcy
21 listopada 2014, 14:40
Szkoda że Rafinha gra tak kiepsko, niestety ale do braciszka trochę mu brakuje, ale lubie go i trzymam kciuki.Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Thiago?
21 listopada 2014, 14:35
Szkoda że nie do Barcy przydałby się ktoś taki który krzyknie i weźmie za mordy. Ależ mi brakuje go na boisku, aż łezka w oku mi się kręci.
18 listopada 2014, 19:06
Oj Portugalia będzie mieć cholernie ciężko, Messi i Di Maria zrobią wiatrak z obrońcmi.
18 listopada 2014, 19:03
Oby z Sevilla pokazał swoją klase. --:)
18 listopada 2014, 19:01
Mnie ten zawodnik niczym nie zachwyca..
12 listopada 2014, 19:47
Wątpię żeby nasz zarząd wyciągnął tyle samo kasy, choć wolałbym aby sprzedali Pedro taniej a Alexis został.
9 listopada 2014, 19:32
Szkoda chłopaka..
9 listopada 2014, 19:30
Mam nadzieje że złapię formę taką jak na Euro.
8 listopada 2014, 17:44
Mascherano i Suarez na duży plus
29 października 2014, 16:09
5
Ma idealne warunki aby gonie zastąpić Inieste. Nasza linia pomocy w przyszłości: Halilović, Samper,Suárez!
10 października 2014, 20:05
Gwenialny zawodnik. Uwielbiam go!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Danilo to idealna opcja.
0
Ten cały transfer jest po prostu kpiną, jedyne rozwiązanie to wypożyczenie..
0
usuńcie ten komentarz, pomyliłem artykuł..
0
Jako zmiennik będzie idealny ale wątpie że osiągnie poziom Neymara czy Leo.
0
Jest mój ulubieniec czyli Rafinha! do tego Mascherano na DP,
1
Kolejna patelnia Messiego zepsuta.,
0
Mam nadzieje że osiągnie poziom Iniesty.
Pomoc możemy znowu mieć świetną.
Suaez-Samper,Halilovic
0
Według mnie Bravo sprawdza się bardzo dobrze, nie raz uratował "nam" cztery litery.
2
Wszyscy już lamentują, ludzie to tylko cztery punkty. Spor jest jak życie nie zawsze jest sprawiedliwy.Visca l Barca! Ja nadal wierze w mistrzostwo i zawsze będę! Tym którzy nie wierzą w swój klub niech wyjdą stąd i odpuszczą sobie kibicowanie..
0
Szkoda że Ssndro nie zagra.
0
Jeśli strzeiimy szybko bramkę, może to być bardzo łatwy i przyjemny meczyk. Ważne żeby skończyć na zero z tyłu. Stawiam 0-3
4
Wiem że twego nie przeczyta, ale Trzymaj się stary!
0
Widać że Alba łapie formę,-,
0
Dobrze że nasz Generał został, bez niego nasza pomoc wyglądała by blado.
1
Dzisiaj zagrał bardzo dobrze, oby tak dalej! Mam nadzieje że jeszcze zobaczę Pique w najlepszej wersji. ;)
0
Wraca stary dobry Alba. ;)
1
Jezu znowy Piqe w obrnie, miałem nadzieje że zagra Marc.
Ja bym widział taki skład
Bravo
Alves, Bartra,Mathieu, Alba
Mascherano, Xavi, Rakitic
Messi, Suarez, Neymar
0
Jak ja bym chciał zobaczyć parę stoperów Vermaelen i Bartra a jako defensywny Mascherano!
0
Nie
napisałem: szkoda że nie do Barcy
1
Szkoda że Rafinha gra tak kiepsko, niestety ale do braciszka trochę mu brakuje, ale lubie go i trzymam kciuki.
Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Thiago?
0
Szkoda że nie do Barcy przydałby się ktoś taki który krzyknie i weźmie za mordy. Ależ mi brakuje go na boisku, aż łezka w oku mi się kręci.
0
Oj Portugalia będzie mieć cholernie ciężko, Messi i Di Maria zrobią wiatrak z obrońcmi.
0
Oby z Sevilla pokazał swoją klase. --:)
0
Mnie ten zawodnik niczym nie zachwyca..
0
Wątpię żeby nasz zarząd wyciągnął tyle samo kasy, choć wolałbym aby sprzedali Pedro taniej a Alexis został.
0
Szkoda chłopaka..
0
Mam nadzieje że złapię formę taką jak na Euro.
1
Mascherano i Suarez na duży plus
5
Ma idealne warunki aby gonie zastąpić Inieste. Nasza linia pomocy w przyszłości: Halilović, Samper,Suárez!
0
Gwenialny zawodnik. Uwielbiam go!