23 listopada 2014, 13:48
0
Dobrze że nasz Generał został, bez niego nasza pomoc wyglądała by blado.
23 listopada 2014, 01:48
1
Dzisiaj zagrał bardzo dobrze, oby tak dalej! Mam nadzieje że jeszcze zobaczę Pique w najlepszej wersji. ;)
22 listopada 2014, 20:19
Wraca stary dobry Alba. ;)
22 listopada 2014, 14:49
Jezu znowy Piqe w obrnie, miałem nadzieje że zagra Marc. Ja bym widział taki skład Bravo Alves, Bartra,Mathieu, Alba Mascherano, Xavi, Rakitic Messi, Suarez, Neymar
21 listopada 2014, 14:47
Jak ja bym chciał zobaczyć parę stoperów Vermaelen i Bartra a jako defensywny Mascherano!
21 listopada 2014, 14:43
Nie napisałem: szkoda że nie do Barcy
21 listopada 2014, 14:40
Szkoda że Rafinha gra tak kiepsko, niestety ale do braciszka trochę mu brakuje, ale lubie go i trzymam kciuki.Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Thiago?
21 listopada 2014, 14:35
Szkoda że nie do Barcy przydałby się ktoś taki który krzyknie i weźmie za mordy. Ależ mi brakuje go na boisku, aż łezka w oku mi się kręci.
18 listopada 2014, 19:06
Oj Portugalia będzie mieć cholernie ciężko, Messi i Di Maria zrobią wiatrak z obrońcmi.
18 listopada 2014, 19:03
Oby z Sevilla pokazał swoją klase. --:)
18 listopada 2014, 19:01
Mnie ten zawodnik niczym nie zachwyca..
12 listopada 2014, 19:47
Wątpię żeby nasz zarząd wyciągnął tyle samo kasy, choć wolałbym aby sprzedali Pedro taniej a Alexis został.
9 listopada 2014, 19:32
Szkoda chłopaka..
9 listopada 2014, 19:30
Mam nadzieje że złapię formę taką jak na Euro.
8 listopada 2014, 17:44
Mascherano i Suarez na duży plus
29 października 2014, 16:09
5
Ma idealne warunki aby gonie zastąpić Inieste. Nasza linia pomocy w przyszłości: Halilović, Samper,Suárez!
10 października 2014, 20:05
Gwenialny zawodnik. Uwielbiam go!
10 października 2014, 17:34
Szkoda że Fabregas z Costą nie grają jak w Chelsea.
2 października 2014, 18:16
4
Czas na drugiego kanarka czyli Sandro!
29 września 2014, 14:44
Mam nadzieje zobaczyć w składzie Sandro oraz Ter Stegen. Zmarnowane okazje Munira mnie już iryzują.
27 września 2014, 19:32
Mascherano na DP czyli poezja futbolu.
27 września 2014, 19:27
Mascherano na defensywnym poezja futbolu.
27 września 2014, 19:25
Wreszcie gol Leosia! Ta akcja przypomniała mi starego dobrego Alvesa.
27 września 2014, 19:13
Nasz duet stoperów wygląda dziś bardzo dobrze!
27 września 2014, 19:04
Czkam na Munir < Sandro
27 września 2014, 17:40
Chyba nie tylko ty w tym i ja..
27 września 2014, 17:07
Zamiast Munira wolałbym Sandro.
27 września 2014, 17:03
Zapowiada się powrót Adriano do pierwszej jedenastki co mnie cieszy.
27 września 2014, 17:00
Nie powie ma facet pecha.
27 września 2014, 16:57
Ważne żeby padało więcej bramek nawet w 85. minucie. ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dobrze że nasz Generał został, bez niego nasza pomoc wyglądała by blado.
1
Dzisiaj zagrał bardzo dobrze, oby tak dalej! Mam nadzieje że jeszcze zobaczę Pique w najlepszej wersji. ;)
0
Wraca stary dobry Alba. ;)
1
Jezu znowy Piqe w obrnie, miałem nadzieje że zagra Marc.
Ja bym widział taki skład
Bravo
Alves, Bartra,Mathieu, Alba
Mascherano, Xavi, Rakitic
Messi, Suarez, Neymar
0
Jak ja bym chciał zobaczyć parę stoperów Vermaelen i Bartra a jako defensywny Mascherano!
0
Nie
napisałem: szkoda że nie do Barcy
1
Szkoda że Rafinha gra tak kiepsko, niestety ale do braciszka trochę mu brakuje, ale lubie go i trzymam kciuki.
Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Thiago?
0
Szkoda że nie do Barcy przydałby się ktoś taki który krzyknie i weźmie za mordy. Ależ mi brakuje go na boisku, aż łezka w oku mi się kręci.
0
Oj Portugalia będzie mieć cholernie ciężko, Messi i Di Maria zrobią wiatrak z obrońcmi.
0
Oby z Sevilla pokazał swoją klase. --:)
0
Mnie ten zawodnik niczym nie zachwyca..
0
Wątpię żeby nasz zarząd wyciągnął tyle samo kasy, choć wolałbym aby sprzedali Pedro taniej a Alexis został.
0
Szkoda chłopaka..
0
Mam nadzieje że złapię formę taką jak na Euro.
1
Mascherano i Suarez na duży plus
5
Ma idealne warunki aby gonie zastąpić Inieste. Nasza linia pomocy w przyszłości: Halilović, Samper,Suárez!
0
Gwenialny zawodnik. Uwielbiam go!
0
Szkoda że Fabregas z Costą nie grają jak w Chelsea.
4
Czas na drugiego kanarka czyli Sandro!
1
Mam nadzieje zobaczyć w składzie Sandro oraz Ter Stegen. Zmarnowane okazje Munira mnie już iryzują.
0
Mascherano na DP czyli poezja futbolu.
0
Mascherano na defensywnym poezja futbolu.
0
Wreszcie gol Leosia! Ta akcja przypomniała mi starego dobrego Alvesa.
0
Nasz duet stoperów wygląda dziś bardzo dobrze!
0
Czkam na Munir < Sandro
1
Chyba nie tylko ty w tym i ja..
0
Zamiast Munira wolałbym Sandro.
0
Zapowiada się powrót Adriano do pierwszej jedenastki co mnie cieszy.
0
Nie powie ma facet pecha.
0
Ważne żeby padało więcej bramek nawet w 85. minucie. ;)