0

Dobrze że nasz Generał został, bez niego nasza pomoc wyglądała by blado.

1

Dzisiaj zagrał bardzo dobrze, oby tak dalej! Mam nadzieje że jeszcze zobaczę Pique w najlepszej wersji. ;)

0

Wraca stary dobry Alba. ;)

1

Jezu znowy Piqe w obrnie, miałem nadzieje że zagra Marc.

Ja bym widział taki skład

Bravo
Alves, Bartra,Mathieu, Alba
Mascherano, Xavi, Rakitic
Messi, Suarez, Neymar

0

Jak ja bym chciał zobaczyć parę stoperów Vermaelen i Bartra a jako defensywny Mascherano!

0

Nie

napisałem: szkoda że nie do Barcy

1

Szkoda że Rafinha gra tak kiepsko, niestety ale do braciszka trochę mu brakuje, ale lubie go i trzymam kciuki.

Może mi ktoś powiedzieć co się dzieje z Thiago?

0

Szkoda że nie do Barcy przydałby się ktoś taki który krzyknie i weźmie za mordy. Ależ mi brakuje go na boisku, aż łezka w oku mi się kręci.

0

Oj Portugalia będzie mieć cholernie ciężko, Messi i Di Maria zrobią wiatrak z obrońcmi.

0

Oby z Sevilla pokazał swoją klase. --:)

0

Mnie ten zawodnik niczym nie zachwyca..

0

Wątpię żeby nasz zarząd wyciągnął tyle samo kasy, choć wolałbym aby sprzedali Pedro taniej a Alexis został.

0

Szkoda chłopaka..

0

Mam nadzieje że złapię formę taką jak na Euro.

1

Mascherano i Suarez na duży plus

5

Ma idealne warunki aby gonie zastąpić Inieste. Nasza linia pomocy w przyszłości: Halilović, Samper,Suárez!

0

Gwenialny zawodnik. Uwielbiam go!

0

Szkoda że Fabregas z Costą nie grają jak w Chelsea.

4

Czas na drugiego kanarka czyli Sandro!

1

Mam nadzieje zobaczyć w składzie Sandro oraz Ter Stegen. Zmarnowane okazje Munira mnie już iryzują.

0

Mascherano na DP czyli poezja futbolu.

0

Mascherano na defensywnym poezja futbolu.

0

Wreszcie gol Leosia! Ta akcja przypomniała mi starego dobrego Alvesa.

0

Nasz duet stoperów wygląda dziś bardzo dobrze!

0

Czkam na Munir < Sandro

1

Chyba nie tylko ty w tym i ja..

0

Zamiast Munira wolałbym Sandro.

0

Zapowiada się powrót Adriano do pierwszej jedenastki co mnie cieszy.

0

Nie powie ma facet pecha.

0

Ważne żeby padało więcej bramek nawet w 85. minucie. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?