0

Równie dobrze mogli przegrać 6,7

1

Miejmy nadzieje że wszystko będzie dobrze/

0

Geniusz! Messi Magic!

8

Messiego asysty są magiczne, nie mam nic przeciw żeby Leo miał więcej asyst niż bramek

0

Obecnie nawet Sandro jest lepszy

1

Brawo Ivan piękny gpl! ;)

0

Mam nadzieje że Sandro dostanie minutki. ;)

0

Kurczę czyżby Bartra wypadał na treningu kiepsko że jest nie powołamy, ale bardzo w to wątpię. Trzeba zaufać Enrique.

0

Fajny środek w Olympiakosie Abidal-Botia czyli doświadczenie i młodość. ;)

1

Widać że jak jest w formie powraca radosny uśmiech na jego twarzy. Oby ten sezon był dla niego bardziej udany, choć wielu piłkarzy chciałoby mieć przynajmniej jeden taki sezon jak Messi w poprzednim sezonie.

Mam nadzieje że w tym sezonie wszystkim udowodni że nadal jest najlepszy, dla mnie i tak jest i będzie najlepszy!

0

Brawo! Oby tak dalej.

2

Niestety Pedro dobitnie mnie rozczarował. Ten sędzie po tym ,meczu powinien dostać zakaz prowadzenia zawodu.

1

Coś czuję że w tym roku duet Messi i Neymar nie raz wywoła u nas banana na twarzy. ;)

Montoya zagrał bardzo dobry mecz, Alves powinien wylądować na ławie.

5

Przerzuty Mascherano i Mathieu są kapitalne!

0

To będzie bardzo trudny mecz stawiam na skromne 1-0.

2

Coś czuję że dziś w środku zobaczymy Mascheraio&Pique

1

Świetnie odpowiada omijając temat czy zawodnik zagra czy nie.

0

Jak na razie Rafinha dwa mecze zagrał na niskim poziomie, oby złapał forme jaką prezentował w Celcie.

0

Cwany francuski lisek..

0

Badanie nic tu nie rozsądzą, forma i szczęscie będą kluczowe.

1

Tak klauzula brzmi niepokojąco, ale wieże że Muni i Samper myślą tylko o Barcelone. Lubie Wengera ale zaczyna mnie facet wkurzać..

0

Chłopak talent na pewno ma, ale nie wiadomo jeszcze czy będzie świetnym piłkarzem, czas pokaże.

0

Łapy precz od naszego diamentu, nie można im pozwolić aby go oszlifowali.

3

Taka wiadomość powoduje u mnie banana na twarzy. ;)

0

Hmm Jasnowidz czy Czarnowidz..

0

Może mieć wejście smoka. ; )

0

Mam nadzieje że z Bilbao w środku zagrają Pique i Bartra, Mathieu z Villarreal zagrał mocno przeciętnie.

Wie ktoś może jak tam Vermaelenen?

0

Na pewno duże znaczenie będzie miało to że Lucho zna Barcelone bardzo, dobrze, ja jestem bardzo zadowolony że Barca wybrała Enrique.

0

Mam nadzieje że będzie świetnym piłkarzem a ma na to warunki.

1

Ale media są upierdliwe w sprawie Pique drążą temat aby się tylko do czegoś przypieprzyć..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?