Widać że jak jest w formie powraca radosny uśmiech na jego twarzy. Oby ten sezon był dla niego bardziej udany, choć wielu piłkarzy chciałoby mieć przynajmniej jeden taki sezon jak Messi w poprzednim sezonie.
Mam nadzieje że w tym sezonie wszystkim udowodni że nadal jest najlepszy, dla mnie i tak jest i będzie najlepszy!
0
Równie dobrze mogli przegrać 6,7
1
Miejmy nadzieje że wszystko będzie dobrze/
0
Geniusz! Messi Magic!
8
Messiego asysty są magiczne, nie mam nic przeciw żeby Leo miał więcej asyst niż bramek
0
Obecnie nawet Sandro jest lepszy
1
Brawo Ivan piękny gpl! ;)
0
Mam nadzieje że Sandro dostanie minutki. ;)
0
Kurczę czyżby Bartra wypadał na treningu kiepsko że jest nie powołamy, ale bardzo w to wątpię. Trzeba zaufać Enrique.
0
Fajny środek w Olympiakosie Abidal-Botia czyli doświadczenie i młodość. ;)
1
Widać że jak jest w formie powraca radosny uśmiech na jego twarzy. Oby ten sezon był dla niego bardziej udany, choć wielu piłkarzy chciałoby mieć przynajmniej jeden taki sezon jak Messi w poprzednim sezonie.
Mam nadzieje że w tym sezonie wszystkim udowodni że nadal jest najlepszy, dla mnie i tak jest i będzie najlepszy!
0
Brawo! Oby tak dalej.
2
Niestety Pedro dobitnie mnie rozczarował. Ten sędzie po tym ,meczu powinien dostać zakaz prowadzenia zawodu.
1
Coś czuję że w tym roku duet Messi i Neymar nie raz wywoła u nas banana na twarzy. ;)
Montoya zagrał bardzo dobry mecz, Alves powinien wylądować na ławie.
5
Przerzuty Mascherano i Mathieu są kapitalne!
0
To będzie bardzo trudny mecz stawiam na skromne 1-0.
2
Coś czuję że dziś w środku zobaczymy Mascheraio&Pique
1
Świetnie odpowiada omijając temat czy zawodnik zagra czy nie.
0
Jak na razie Rafinha dwa mecze zagrał na niskim poziomie, oby złapał forme jaką prezentował w Celcie.
0
Cwany francuski lisek..
0
Badanie nic tu nie rozsądzą, forma i szczęscie będą kluczowe.
1
Tak klauzula brzmi niepokojąco, ale wieże że Muni i Samper myślą tylko o Barcelone. Lubie Wengera ale zaczyna mnie facet wkurzać..
0
Chłopak talent na pewno ma, ale nie wiadomo jeszcze czy będzie świetnym piłkarzem, czas pokaże.
0
Łapy precz od naszego diamentu, nie można im pozwolić aby go oszlifowali.
3
Taka wiadomość powoduje u mnie banana na twarzy. ;)
0
Hmm Jasnowidz czy Czarnowidz..
0
Może mieć wejście smoka. ; )
0
Mam nadzieje że z Bilbao w środku zagrają Pique i Bartra, Mathieu z Villarreal zagrał mocno przeciętnie.
Wie ktoś może jak tam Vermaelenen?
0
Na pewno duże znaczenie będzie miało to że Lucho zna Barcelone bardzo, dobrze, ja jestem bardzo zadowolony że Barca wybrała Enrique.
0
Mam nadzieje że będzie świetnym piłkarzem a ma na to warunki.
1
Ale media są upierdliwe w sprawie Pique drążą temat aby się tylko do czegoś przypieprzyć..