0

Vermaelen > Manchester United
Hummels > FC Barcelona

0

Mógł by ktoś napisać po kolejii bramki?

1

Debile i tyle.

0

Jak z większość z waa lekko mówiąc nie jestem zadowolony z tego transferu, ale wszystko może się zdarzyć, może pokaże się z dobrej strony i pokaże swoje rzemiosło futbolowe, ja wierzę w każdego zawodnika, mimo wszystko Powodzenia Mathieu! w katalońskiej koszulce.

0

Ja bym zostawił Afftelaya.

0

Pique znów strzelił gola. ;D

2

Na mundialu od Blinda bardziej mi się podobała gra Stefana de Vrij, grał na wysokim poziomie zwłaszcza z Argentyną pokazał sporo.

0

Wątpię że odejdzie w ataku na ławie jest tylko on i Deulofeu, choć można by przeznaczyć kasę na transfer Cuadrado

0

Jeden z moich ulubieńców za czasów Ryjka.

1

Zubi daj sobie spokój z tym rudzielcem, niech sobie nadal będzie nietoperzem. ;D

2

Fajnie wygląda w tych okularach i czapeczce.

1

Złota piłka MŚ dla Javiera!

1

0

Obecnie Javier go zjada, ale odczep się od Busquetsa, ty przy nim nawet patykiem nie jesteś :)

1

Jaka szkoda że Garay już wybrał Zenit.

4

Będę nudny, ale gra Mascherano to istna poezja!

2

Wkurwia mnie Mielcarski..

5

Jaka szkoda że Laskowski nie będzie komentować. Chcę słyszeć nazwisko Messi!! nie Maradona..

2

Mam nadzieje że ten sezon będzie jego, Marc ma ogromny potencjał, świetne warunki na kapitalnego obrońce!

0

No i bardzo dobrze, niech pomyślą o Hummelsie lub Vertighenie!

1

Dokładnie takie pierdolenie.

"Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe."
Kazimierz Górski

0

Dołączam się.

1

Mam nadzieje ze Liverpool wyda tę kwotę na dobre transfery i solidnie się wzmocni, bardzo się cieszę że wracają do Ligi Mistrzów.

To mój drugi klub który ma miejsce w moim sercu, ale wiadomo większość jest w barwach ukochanej Barcelony! ;)

0

Wątpie..

3

Song to bardzo dobry zawodnik, po prostu według mnie nie pasuje do Hiszpański ligi, natomiast w Angielskiej czuł się jak ryba w wodzie, trzeba go sprzedać nawet za te 15mln, nam nie jest potrzebny trzeci DP, pomysł transferu Songa to głupota, już wtedy powinni za tą kasę kupić obrońce a Javiera przesunąć.

Za ile Song przeszedł do Barcy?

0

W końcu kiedy kara Suareza się skończy, bo już się pogubiłem.

0

Życzę mu powodzenia, za czasów Guardioli radził sobie dobrze, gdyby nie kontuzje może by wygląda to wszystko inaczej.

1

Nam jest potrzeby ktoś w stylu Abidala, szkoda że Debuchy idzię do Arsenalu.

0

grać w gry piłkarskie na konsoli
grać w piłkę ze swoimi dziećmi i przyjaciółmi

Ja pierdole, naprawdę to chyba wolny człowiek, robią jemu łaskę że może grać w gry, toż to jest śmieszne..

0

Te wszystkie odbiory i wślizgi są fantastyczne, można oglądać godzinami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?