Jak z większość z waa lekko mówiąc nie jestem zadowolony z tego transferu, ale wszystko może się zdarzyć, może pokaże się z dobrej strony i pokaże swoje rzemiosło futbolowe, ja wierzę w każdego zawodnika, mimo wszystko Powodzenia Mathieu! w katalońskiej koszulce.
Song to bardzo dobry zawodnik, po prostu według mnie nie pasuje do Hiszpański ligi, natomiast w Angielskiej czuł się jak ryba w wodzie, trzeba go sprzedać nawet za te 15mln, nam nie jest potrzebny trzeci DP, pomysł transferu Songa to głupota, już wtedy powinni za tą kasę kupić obrońce a Javiera przesunąć.
0
Vermaelen > Manchester United
Hummels > FC Barcelona
0
Mógł by ktoś napisać po kolejii bramki?
1
Debile i tyle.
0
Jak z większość z waa lekko mówiąc nie jestem zadowolony z tego transferu, ale wszystko może się zdarzyć, może pokaże się z dobrej strony i pokaże swoje rzemiosło futbolowe, ja wierzę w każdego zawodnika, mimo wszystko Powodzenia Mathieu! w katalońskiej koszulce.
0
Ja bym zostawił Afftelaya.
0
Pique znów strzelił gola. ;D
2
Na mundialu od Blinda bardziej mi się podobała gra Stefana de Vrij, grał na wysokim poziomie zwłaszcza z Argentyną pokazał sporo.
0
Wątpię że odejdzie w ataku na ławie jest tylko on i Deulofeu, choć można by przeznaczyć kasę na transfer Cuadrado
0
Jeden z moich ulubieńców za czasów Ryjka.
1
Zubi daj sobie spokój z tym rudzielcem, niech sobie nadal będzie nietoperzem. ;D
2
Fajnie wygląda w tych okularach i czapeczce.
1
Złota piłka MŚ dla Javiera!
1
https://31.media.tumblr.com/7c155c1b70655df1c949b0ca988992e0/tumblr_inline_n8nwe1XOhd1rndteg.gif
;)
Messi strzel, bo prezent na ciebie czeka. ;)
0
Obecnie Javier go zjada, ale odczep się od Busquetsa, ty przy nim nawet patykiem nie jesteś :)
1
Jaka szkoda że Garay już wybrał Zenit.
4
Będę nudny, ale gra Mascherano to istna poezja!
2
Wkurwia mnie Mielcarski..
5
Jaka szkoda że Laskowski nie będzie komentować. Chcę słyszeć nazwisko Messi!! nie Maradona..
2
Mam nadzieje że ten sezon będzie jego, Marc ma ogromny potencjał, świetne warunki na kapitalnego obrońce!
0
No i bardzo dobrze, niech pomyślą o Hummelsie lub Vertighenie!
1
Dokładnie takie pierdolenie.
"Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe."
Kazimierz Górski
0
Dołączam się.
1
Mam nadzieje ze Liverpool wyda tę kwotę na dobre transfery i solidnie się wzmocni, bardzo się cieszę że wracają do Ligi Mistrzów.
To mój drugi klub który ma miejsce w moim sercu, ale wiadomo większość jest w barwach ukochanej Barcelony! ;)
0
Wątpie..
3
Song to bardzo dobry zawodnik, po prostu według mnie nie pasuje do Hiszpański ligi, natomiast w Angielskiej czuł się jak ryba w wodzie, trzeba go sprzedać nawet za te 15mln, nam nie jest potrzebny trzeci DP, pomysł transferu Songa to głupota, już wtedy powinni za tą kasę kupić obrońce a Javiera przesunąć.
Za ile Song przeszedł do Barcy?
0
W końcu kiedy kara Suareza się skończy, bo już się pogubiłem.
0
Życzę mu powodzenia, za czasów Guardioli radził sobie dobrze, gdyby nie kontuzje może by wygląda to wszystko inaczej.
1
Nam jest potrzeby ktoś w stylu Abidala, szkoda że Debuchy idzię do Arsenalu.
0
grać w gry piłkarskie na konsoli
grać w piłkę ze swoimi dziećmi i przyjaciółmi
Ja pierdole, naprawdę to chyba wolny człowiek, robią jemu łaskę że może grać w gry, toż to jest śmieszne..
0
Te wszystkie odbiory i wślizgi są fantastyczne, można oglądać godzinami.